Wildspank darmowe konto do szybkich randek

wildspank.com

Wildspank to stosunkowo nowy portal do szybkich randek online, które pozwolą Ci wyłonić idealną osobę do przygodnego seksu lub kilku owocnych spotkań sam na sam. Czy warto mieć tam darmowe konto i na co koniecznie trzeba uważać?

Wildspank, jak działa?

Jeżeli masz już trochę informacji na temat portali randkowych to opis, jak działa Wildspank nie będzie dla Ciebie żadną nowością. To młodziutki serwis randkowy służący do niezobowiązujących kontaktów online z ludźmi z całej Polski. Dzięki niemu masz szansę nie tylko poznać interesujące osoby bez wychodzenia z domu, ale również zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ te najbardziej atrakcyjne dla Ciebie jednostki, portal proponuje Ci sam. Jak to możliwe?

Na początek wystarczy zarejestrować się w serwisie za pomocą własnego adresu email. Zarówno strona w sieci, jak i aplikacja na telefon nie umożliwiają oglądania zdjęć i informacji z profili zarejestrowanych użytkowników, dopóki sam nie staniesz się jednym z nich. Po otrzymaniu linku aktywacyjnego masz prawo do dysponowania swoim kontem. Wildspank wyszuka dla Ciebie idealne jednostki na podstawie matematycznego algorytmu. Dzięki temu nie musisz wypełniać żadnej ankiety, nie liczą się również Twoje zdjęcia. Zamiast tego warto skupić się na informacjach, z których składa się Twój profil. Na tej podstawie algorytm dopasowuje osoby odpowiadające informacjom zawartym przez Ciebie w profilu. Dlatego przyłóż się dobrze do uzupełnienia wszystkich wymaganych pól i interesująco przedstaw osobę, którą jesteś. Wyraźne, naturalne zdjęcie także będzie dużym atutem. Nie ma zatem sensu podawać nieprawdziwych danych, chyba że jesteś jedną z tych osób, która wykorzystuje uczciwość innych dla własnych korzyści.

Serwis Wildspank jest w dużej mierze darmowy, podobnie jak inne portale randkowe, również ten serwis wymaga od nas opłaty za tzw. usługi premium. Użytkownicy podają jednak, że bez tego również możliwe jest satysfakcjonujące spędzanie czasu na stronie, gdzie z powodzeniem możemy poznać interesujące osoby bez potrzeby wykupowania konta premium. Jeżeli jednak zdecydujesz się na wersję płatną, pamiętaj, by anulować comiesięczną subskrypcję, kiedy nie będziesz dłużej chciał korzystać z konta VIP. W przeciwnym razie pieniądze z Twojego konta bankowego będą nadal pobierane, a Ty będziesz płacił za usługi, z których nie korzystasz. Może wydawać się to nieuczciwe, ale taka jest polityka większości serwisów umożliwiających randki online.

Czy warto mieć konto na Wildspank? Nie ukrywamy, że jest to, w porównaniu do innych stron tego typu, mały serwis, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować! Pamiętaj o zasadach bezpiecznego rozporządzania swoimi danymi w sieci, a poza tym baw się dobrze! Nigdy nie wiadomo, gdzie może czekać na Ciebie ta idealna osoba!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *