Kochlik darmowy portal randkowy dla Polaków za granicą!

Kochlik.pl

Darmowe strony do randkowania to dzisiaj rzadkość. Zwykle nie mamy szans poznać żadnych osób bez uiszczenia opłat za członkostwo premium. Z serwisem Kochlik jest ponoć inaczej! To darmowy portal randkowy nie tylko dla ludzi z Polski, ale również dla Polaków za granicą! Dowiedz się, jak się zarejestrować!

Kochlik logowanie i korzystanie z serwisu

Randki online to świetna alternatywa dla osób nieśmiałych lub wszystkich tych, którzy na częste wychodzenie z domu nie mają czasu lub chęci. Nadmiar pracy naprawdę potrafi rozleniwiać, jeśli chodzi o wszelkie spotkania towarzyskie. Stąd wynika niezwykła popularność serwisów randkowych, takich jak Kochlik i wiele innych. Zaletą tej akurat strony w sieci jest zupełnie darmowe korzystanie z możliwości, które daje. Zwykle serwisy internetowe oferują jedynie bezpłatne członkostwo, a za poznawanie ludzi i wysyłanie wiadomości do innych użytkowników wiąże się z opłatami. Korzystanie z serwisu Kochlik, zarówno logowanie, jak i dalsza działalność, jest zupełnie darmowe. Dlatego możesz szukać drugiej połówki przez internet, nie nadwyrężając swojego portfela. Przynajmniej do czasu, aż zaczniecie spotykać się w rzeczywistym świecie. Najlepiej zawczasu przygotuj się na późniejsze wydatki, zwłaszcza jeśli jesteś mężczyzną. Kobiety też nie mają łatwiej, bo na każde spotkanie muszą wyposażyć się w nową garderobę. Dlatego nie myślcie sobie, że panie nie ponoszą żadnych kosztów randek!

Strona główna serwisu Kochlik jest prosta i ciężko nazwać ją wyszukaną. Na górze mamy pole do rejestracji ze szczęśliwą parą w tle. Niedaleko jest wyszukiwarka, gdzie określa się, jakie osoby są w kręgu naszego zainteresowania. Możesz zaznaczyć, czy szukasz kobiety, czy mężczyzny oraz to, jaki region Cię interesuje. Zaznaczasz również, czy wyszukiwarka ma brać pod uwagę wyłącznie osoby ze zdjęciem, czy mogą to być też profile bez zdjęć poglądowych. Idziemy o zakład, że tej drugiej możliwości jeszcze nikt nie wybrał. Warto wiedzieć, że można! Niżej znajdziemy zdjęcia obecnych na stronie użytkowników. Co ciekawe, po lewej stronie widnieje też informacja, że portal Kochlik w 2015 roku wygrał plebiscyt na najlepszy darmowy portal randkowy. Całość prezentuje się prosto, przejrzyście i od razu wiadomo, co i jak.

W założeniu portal Kochik stworzony jest dla osób, które szukają miłości, a przynajmniej są nastawione na stały związek. Nie ma tutaj ograniczenia wiekowego. Nie jest to konieczne, ponieważ na zdjęciach profilowych osób widzimy same twarze, a strona nie krzyczy wulgarnymi hasłami i nie używa co chwila słowa seks. Kochlik sprawia wrażenie przyjaznego ludziom kulturalnym, którzy z pewnością myślą o seksie, jak każdy, ale nie muszą mieć tego wypisane na czole. Czasami zbytnie epatowanie własną seksualnością ogranicza przyjemne doznania. Trzeba w końcu pozostawić jakieś pole dla wyobraźni, by randkowanie w sieci naprawdę nas porywało. Tylko w pełni zaangażowani mamy szansę na wyjątkowe spędzanie czasu. Przyznajemy szczerze, że mimo ubogiej grafiki, Kochlik nam się całkiem podoba. To ten rodzaj strony, które nie budzą przerażenia, kiedy przypadkiem trafi na nie nasze dziecko.

Jeśli chcesz utworzyć swoje darmowe konto na Kochlik, musisz oczywiście utworzyć swój login, podać hasło, e-mail, kraj, datę urodzenia oraz płeć. Po kliknięciu aktywacyjnego linku, który zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail, masz możliwość uzupełniania swojego profilu na stronie. Gotowe! Randki online stoją przed Tobą otworem!

Kochlik darmowe randki online, czy portal widmo?

W krótkim i przejrzystym regulaminie serwisu Kochlik napisane jest, że korzystanie z usług portalu jest całkowicie darmowe. Zdanie to podkreślone jest na czerwono i nie ma w tym żadnych ukrytych treści. Informacja bardzo przyjemna, a szybki proces rejestracji również działa na plus. Po uzupełnieniu profilu możemy zdecydować, czy udostępniamy swoje zdjęcia innym, czy tworzymy tak zwane konto prywatne, gdzie dostęp mają jedynie zaakceptowani przez nas użytkownicy. To dobra opcja dla osób, które wolą w miarę możliwości pozostać anonimowe.

Zarówno poruszanie się po stronie, jak i wszelkie czynności związane z poznawaniem innych osób są naprawdę proste i jasne. Problem polega na tym, że Kochlik przypomina nieco portal widmo. Strona nie była najwyraźniej aktualizowana od kilku lat, a przynajmniej takie sprawia wrażenie. Wątpliwości budzą również zdjęcia na stronie głównej, które składają się z profili nieaktywnych od dłuższego czasu. Najwyraźniej Kochlik nie idzie z duchem czasu. Trudno powiedzieć, czy stronę nadal ktoś nadzoruje. Konto z powodzeniem można założyć, jest to bezpieczne, ponieważ strona nie pobiera od nas żadnych opłat, jednak nie mamy gwarancji, że kogoś naprawdę uda się nam poznać. Darmowe korzystanie z portalu widmo przestaje być tak atrakcyjne, jak na początku. Trochę szkoda, zwłaszcza że Kochlik mógłby być naprawdę obleganym portalem. Czyżbyśmy przestali doceniać rzeczy, które są darmowe? Co z nami jest nie tak?!

Być może portal zniechęca do logowania, bo ludzie przywykli już do hasła darmowe randki online, które w praktyce okazuje się jedynie darmową rejestracją. Za randki online z reguły się płaci i to niemało. Płatne serwisy w dodatku przyciągają licznymi sloganami, dopracowaną grafiką, świetnie pozycjonują się w wyszukiwarce, no i mają naprawdę atrakcyjne profile widoczne na stronie głównej. Kochlik nie oferuje żadnej z tych rzeczy. Strona przywodzi na myśl witryny internetowe z początków internetu. Nic dziwnego, że nie przyciąga za bardzo młodych użytkowników. Bardzo wiele osób nawet nie wie, że portal Kochlik w ogóle istnieje. I to już całkiem sporo czasu!

Wygląda na to, że darmowe randki online mają również swoje wady. Administratorzy portalu nie chcieli widocznie inwestować w reklamę, skoro nie mogli korzystać z możliwości dodatkowego, dużego zarobku. Reklama w sieci w końcu kosztuje całkiem sporo, a niechętnie inwestujące strony giną przytłumione kolejnymi o takiej samej tematyce i większym możliwościom. Jako społeczeństwo konsumpcyjne jesteśmy łasi na to, co przede wszystkim ładnie wygląda i dużo obiecuje. Czynnik realizmu znajduje się w społeczeństwie na ostatnim miejscu, co trochę boli, jak się dłużej o tym pomyśli.

Czy zatem warto mieć profil na portalu Kochlik? A co Ci szkodzi? Być może serwis przeżyje jeszcze swój rozkwit, kiedy ludzie zniechęceni drogimi serwisami do randek online, zaczną szukać czegoś bardziej uczciwego. Im więcej użytkowników, tym większe możliwości, a z czasem ujawniłby się również administrator, by zaktualizować nieco treści na stronie. Można więc powiedzieć, że zachęcamy do założenia profilu właśnie na tej stronie do darmowych randek online, by zacząć budowanie nowej społeczności. Kto wie, może akurat tam poznasz miłość swojego życia? Jak to mówią, nie dowiesz się, póki nie spróbujesz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *