Eamore.com.pl, czy warto mieć tam konto?

Eamore.com.pl, czy warto mieć tam konto?

Szukasz idealnej strony, dzięki której mógłbyś poznać interesującą, seksowną osobę do rozmowy, albo randki, która przerodzi się w coś więcej? Nie jesteś natomiast pewien, czy korzystanie z danej strony jest bezpieczne i w jakim zakresie możesz liczyć na darmowe ogłoszenia? Dzisiaj powiemy sobie co nieco o najstarszym polskim portalu randkowym: Eamore!

Eamore, wszystko, co musisz wiedzieć o portalu!

Eamore to portal, na którym ogłoszenia pojawiają się regularnie od 2005 roku. Strona powstała w czasach, kiedy ilość płatnych usług w sieci oraz nachalnych reklam na każdej stronie była mocno ograniczona. W związku z tym wszelkie dane, ogłoszenia i zakładane konta były utworzone lub udostępnione za darmo. Ten trend utrzymał się w dużym zakresie również dotąd. Eamore to jeden z nielicznych serwisów, na którym możesz korzystać z większości funkcji zupełnie za darmo.

Serwis jest portalem społeczno-erotycznym, gdzie główne treści zajmują ogłoszenia towarzyskie. Z łatwością możesz dodać również własne dane w postaci ogłoszenia. Strona prowadzi wygodny podział treści w celu uzyskania dobrej przejrzystości. Dzięki temu jakość usług, jakie pełni strona jest na odpowiednim poziomie, to znaczy, odpowiadają one naprawdę dużej ilości użytkowników. Kiedy wejdziesz na stronę główną portalu, zauważysz typowy, lekko kiczowaty, ale przejrzysty design typowy dla stron erotycznych. Odrobina słodyczy pomieszana z pikantnymi zdjęciami chętnych na randkę osób. Nawet jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z podobnymi serwisami, z łatwością znajdziesz to, co Cię interesuje.

Założenie konta na stronie jest proste, podobnie jak na innych portalach oferujących takie same usługi. Wystarczy podanie maila i podstawowych danych osobowych. Musisz wyrazić zgodę na każdym etapie rejestracji. Dane, które udostępniasz, takie jak nazwisko oraz zdjęcia, których ilość, jaką można udostępnić na stronie, jest ograniczona, również są od Ciebie całkowicie zależne. Logując się w serwisie, wyrażasz również zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Pozwala to nie tylko na dopasowanie reklam, ale również osób, które z bardzo dużej puli zostaną wyszczególnione specjalnie dla Ciebie. Wszystkie portale umożliwiają doskonałe dopasowanie kandydatów według preferencji użytkownika właśnie na podstawie danych osobowych i niezależnie od tego, na jakim portalu zdecydujesz się założyć konto, musisz wyrazić zgodę, by te dane były przetwarzane.

To, co wyróżnia portal Eamore od innych, jest ciekawy podział pod względem treści. Możesz wybrać konkretną grupę tematyczną, która dzieli się nie tylko na kobiety i mężczyzn, jak dzieje się to w przypadku większości serwisów, ale również BDSM i fetysze. Dzięki temu z łatwością rozpoczniesz dany temat w rozmowie z osobą, która wzbudziła Twoje zainteresowanie, bez obaw, że osoba z drugiej strony ekranu może nie korzystać z serwisu w podobnym celu. Dodatkowo strona dzieli się na typowe kategorie, czyli województwa. Takie praktyczne rozwiązanie pozwala na poznanie osoby, z którą łatwo będzie umówić się w rzeczywistości. Przejeżdżanie całej Polski co weekend dla randki może i jest romantyczne, ale po jakimś czasie zamęczy każdego. Dlatego warto skorzystać także i z tej możliwości, zwłaszcza jeśli szukasz kogoś do poważniejszej relacji.

Kolejnym atutem portalu jest duży zakres darmowych treści i działań. O usługach płatnych są szczegółowe informacje, dlatego nie musisz obawiać się, że nastąpi konieczność zapłacenia za podstawową usługę, czy opłaty będą pobierane bez Twojej wyraźnej zgody. Nie bez powodu Eamore cieszy się dużą popularnością od blisko 20 lat! Sam serwis prawdopodobnie utrzymuje się z reklam. Najciekawszy jest fakt, że użytkownik sam ustala, czy udostępnia kontakt do siebie za darmo, czy odpłatnie. Konieczność zapłaty za kontakt z Tobą stanowi swego rodzaju zabezpieczenie przed żartownisiami, czy osobami, które po prostu będą marnować swój czas. Alternatywą dla tego rozwiązania jest szereg zabezpieczeń przed botami, które są również pewną ochroną treści, które udostępniasz.

Eamore, czy korzystanie ze strony jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo w obecnych czasach jest pojęciem względnym. Często nie zdajemy sobie sprawę z zagrożeń, jakie czyhają na nas w sieci, nawet jeśli korzystamy z tak popularnych serwisów, jak Facebook, czy innego rodzaju, sprawdzonych stron. To jednak temat na inny dzień, a dzisiaj bierzemy pod lupę wyłącznie portal Eamore. Podobnie, jak wszystkie inne strony w sieci, również ten serwis wykorzystuje przetwarzanie danych osobowych, co odpowiada za dopasowanie treści, usług i reklam na stronie do naszych wymagań i preferencji. Przetwarzanie danych osobowych nie jest dla nas zagrożeniem, o ile sami nie rozrzucamy informacji o sobie na lewo i prawo.

Portal jako jeden z nielicznych jest w dużej mierze serwisem darmowym. To oznacza, że Twój portfel nie traci niepotrzebnie zasobów w trakcie poszukiwania fajnej osoby. Musisz jednak pozostać czujnym, bo duża tolerancja serwisu, niestety, przyciąga także osoby, które nie są uczciwe. Fałszywe informacje, zmyślone dane, ukradzione zdjęcia – to konta, których jest pełno. Niektóre zakładane są w celu wyłudzenia pieniędzy, a inne… nikt nie wie po co. Internetowych trolli nie brakuje i na nich musisz uważać, bez względu na to, z jakiego serwisu korzystasz. Poza tym Eamore to portal przyjazny ludziom i bezpieczny. Na wszelkie płatne propozycje musisz wyrazić zgodę i portal za każdym razem o tę zgodę pyta.

Jeśli chodzi o udostępnianie prywatnych informacji na swój temat lub różnego rodzaju zdjęć, musimy być świadomi, że robimy to na własną odpowiedzialność. Podobnie jest z randkami, które z czatu online przenoszą się do rzeczywistości. Bez względu na to, jak miła i fantastyczna wydaje Ci się osoba poznana na portalu, musisz zachować podstawy ostrożności, takie jak randka w miejscu publicznym, niepozostawianie napoju bez osobistego nadzoru, czy niespotykanie się w domu nowo poznanej osoby. Wbrew pozorom te zasady nie dotyczą wyłącznie kobiet. Płeć nie ma nic do rzeczy w przypadku kradzieży, czy innego rodzaju krzywd. A panowie, którzy żyją z sercem na dłoni, są również dużą zachętą dla oszustów. Trzeba przyznać, że jest to mniej przyjemna strona randkowania, ale mając na uwadze zagrożenia i minimum ostrożności, możesz być pewien, że Twoim udziałem staną się wyłącznie pozytywne aspekty internetowych romansów.

Na koniec warto wspomnieć, że nic nie da Ci tylu istotnych informacji, co samodzielne spojrzenie na stronę. Nie trzeba od razu zostawać użytkownikiem serwisu, by móc bliżej zapoznać się z zasadami jego działania. Jeżeli jesteś osobą dorosłą, śmiało przejrzyj oferty dostępne w różnych kategoriach. Zobaczyć mogą je także osoby niezarejestrowane, choć oczywiście najważniejsze treści zarezerwowane są dla tych, którzy biorą w życiu portalu czynny udział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *