Portale dla lesbijek, gdzie szukać partnerki?

portale dla lesbijek

Szukanie drugiej połówki nie należy do najprostszych, a osoby homoseksualne mają to zadanie jeszcze bardziej utrudnione, ponieważ bardzo często spotykają się z nietolerancją ze strony środowiska, w którym żyją. W takiej rzeczywistości zagadanie do kogoś o randkę jest dwa razy trudniejsze! Na szczęście portale randkowe przychodzą z pomocą. Jakie są portale dla lesbijek i gdzie faktycznie warto założyć konto? Gdzie są największe szanse na znalezienie partnerki? Zapraszamy do naszego przeglądu serwisów randkowych!

Czy lesbijki zakładają profile na zwykły portalach randkowych?

Nowoczesne środowisko jest coraz przychylniejsze ludziom, którzy cenią sobie indywidualność i odstają od szeroko pojętych norm społecznych również w kwestii orientacji seksualnej. Niestety nie wszyscy szanują wolność wyboru każdego z nas, dlatego osoby homoseksualne wciąż są narażone na społeczne wytykanie palcami w niektórych kręgach. Na szczęście takie sytuacje zdarzają się coraz rzadziej, a ostatnio nawet modne staje się otwarte mówienie o swoich preferencjach seksualnych.

Portal randkowy to miejsce, gdzie wszyscy możemy być nieco bardziej otwarci niż zazwyczaj. Większość portali nie wymaga od nas podawania prawdziwych danych osobowych, co zapewnia bezpieczeństwo naszej prywatności. Teoretycznie zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by osoba homoseksualna zdecydowała się na założenie profilu również na którymś z dowolnych portali randkowych w internecie. Rejestrując się na wybrany portal randkowy już na początku określamy swoje preferencje i na ich podstawie serwis wyszukuje dla nas potencjalnych partnerów lub partnerki. Dzięki takiej jakości usług nikt niepowołany nawet nie musi wiedzieć, jakie kontakty preferujemy. Co prawda ta informacja jest widoczna na profilu, ale zwykle, kiedy dane o preferencjach nie pokrywają się z naszymi, nie poświęcamy więcej uwagi danemu profilowi. Dzięki temu na każdym portalu możesz czuć się całkiem dobrze, niezależnie od wieku, wyglądu i orientacji seksualnej.

Kobiety stoją jednak przed wyzwaniem, ponieważ lesbijki wzbudzają wręcz niezdrowe zainteresowanie heteroseksualnych mężczyzn, którzy na podstawie filmów dla dorosłych wyrobili sobie nieco nieprawidłowe wyobrażenie na ich temat. Wszyscy wiemy, że filmy porno z udziałem lesbijek robione są dla przyjemności mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że kobiety, które lubią kobiety, czekają tylko by zaprosić do sypialni któregoś z panów. Preferencje, które zaznaczamy na swoim profilu są widoczne dla innych użytkowników, dlatego lesbijki mogą być zaczepiane przez sfrustrowanych mężczyzn. Dlatego można założyć, że kobiety wolą korzystać z portali lub aplikacji dedykowanych osobom homoseksualnym, gdzie osoby im nieprzychylne zdarzają się znacznie rzadziej.

Nie oznacza to jednak, że nie warto spróbować. Możesz założyć konto na ogólnym portalu randkowym, najlepiej takim, z którego usług korzysta jak najwięcej ludzi, bo wtedy są największe szanse, że uda Ci się znaleźć osobę, z którą połączy Cię coś więcej.

Najlepszy portal dla lesbijek?

W internecie nie zawsze szukamy jedynie partnerki do seksu lub dłuższego związku. Czasami po prostu ma się ochotę pogadać, znaleźć pomoc w rozwiązaniu problemów i uzyskać zrozumienie, którego brakuje nam w codziennym życiu, bez względu na orientację seksualną. Jeżeli szukasz serwisu naprawdę na poziomie, gdzie nie liczy się zarabianie przez twórcę portalu, a faktyczne budowanie znajomości i relacji, koniecznie zwróć uwagę na portal Kobiety Kobietom. To nie tylko portal randkowy, ale również forum, gdzie liczy się bezpieczeństwo i komfortowe prowadzenie dyskusji wśród kobiet. Możesz być pewna, że zalogowane kobiety korzystają ze swoich prawdziwych danych i nie są fikcyjnymi kontami, jak to zdarza się na popularnych serwisach heteroseksualnych.

Lesbijki na stronie Kobiety Kobietom nie tylko mogą szukać dziewczyny za pośrednictwem portalu randkowego, gdzie dostępne są profile różnych kobiet, ale również wypowiedzieć się na forum, czy poczytać bloga. Dostęp do treści na stronie masz już po założeniu ogólnego konta. Wystarczy adres e-mail i ustalone hasło. Standardowo portal wysyła link aktywacyjny, po którego kliknięciu, uzyskujesz własny profil, możesz się udzielać na forum i czytać wszelkie treści na stronie. Jeśli chcesz dołączyć do osób, które mają elegancki profil randkowy, po prostu musisz dodać kilka informacji na swoim koncie. Dziewczyny chętnie mówią o sobie, a wiele z nich uświetnia portal randkowy swoimi zdjęciami. Z pewnością któraś z kobiet zwróci Twoją uwagę, natomiast masz naszą gwarancję, że ze wszystkimi świetnie się dogadasz i zyskasz dostęp do ciekawych dyskusji i porad. A wszystko to zupełnie za darmo!

Kobiety Kobietom to nie tylko profile, które zdobią część określaną jako portal randkowy, ale również blog, forum oraz czat. Czat to miejsce, do którego konieczne są osobne profile od tych, które gwarantują dostęp do pozostałych treści na stronie. Dziewczyny mogą tam prowadzić wymianę informacji, do których niekoniecznie trzeba zakładać temat na forum. Czat umożliwia też niezobowiązujące rozmowy między zalogowanymi użytkowniczkami, a konieczność założenia osobnego konta zapewnia wszystkim bezpieczeństwo i dyskrecję. Naszym zdaniem to najlepszy portal dla lesbijek, który warto odwiedzić! Przed zarejestrowaniem się na stronie, prosimy o zapoznanie się z regulaminem serwisu.

Lesgo.pl portal dla lesbijek: logowanie, rejestracja i opinie o portalu

Lesgo.pl to portal nie tylko dla lesbijek, ale także kobiet biseksualnych, które mogą czuć się wśród społeczności serwisu swobodnie. Oprócz tego, ze jest dedykowany kobietom o określonej orientacji, portal randkowy Lesgo nie różni się bardzo od klasycznych stron randkowych. Również oferuje prosty proces rejestracji i posiada przyjemną dla oka, czytelną stronę. Profile zarejestrowanych kobiet są widoczne dopiero po założeniu własnego konta, ponieważ strona dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Naturalnie każdy portal wchodzi w posiadanie naszych danych osobowych, dlatego należy uważać na to, co się publikuje w sieci i jakich informacji na swój temat udzielamy innym. O tym jednak powiemy sobie na końcu artykułu.

Rejestracja na portalu Lesgo składa się z kilku kroków. Na początek podajesz swoją nazwę, którą będą widziały inne kobiety w serwisie. Potrzebny jest również Twój adres e-mail i hasło dostępu do Twojego profilu. Poniżej portal pyta jeszcze o powtórzenie nazwy, podanie imienia, zaakceptowanie regulaminu oraz określenie miasta i województwa, w którym mieszkasz. Nie musisz podawać prawdziwych informacji, jednak są one na tyle ogólne, że nie wyrządzą szkody. Zresztą regulamin serwisu zastrzega, że administrator może usunąć konto, które zostanie zdefiniowane jako nieprawdziwe. Po wypełnieniu wszystkich pól, portal wysyła do nas link aktywacyjny. Aktywowanie konta otwiera dostęp do treści w serwisie Lesgo i naszym oczom ukazują się profile osób, które mają tam swoje konto.

Rejestracja na Lesgo jest darmowa, a regulamin jasno określa, czego robić nie wolno. Dowiadujemy się dzięki temu, że nad działaniem serwisu czuwa administracja. Zabronione jest publikowanie treści wulgarnych, podszywanie się pod czyjąś tożsamość, czy inne naruszenia regulaminu. Jednocześnie zastrzega, że administracja nie ponosi odpowiedzialności za dane osób zarejestrowanych w przypadku wykradzenia plików z portalu. Portal randkowy nie ponosi również odpowiedzialności za wykorzystanie udostępnionych na stronie treści przez osoby trzecie. Wydaje się więc, że obiecywane bezpieczeństwo nie jest tak wysokie, jak naiwnie można sądzić. Jednak trzeba być przygotowanym na to, że takie są realia wszystkich serwisów do randek online. To Ty jesteś osobą odpowiedzialną za to, co publikujesz w sieci. W końcu robisz to, bo chcesz. Lesgo zabrania jednak publikowania treści, które mogą sprawić, że profile zostaną jednoznacznie powiązane z prawdziwą tożsamością osób korzystających z serwisu. W ten sposób Lesgo stara się chronić nasze dane.

Obecnie portal zgromadził bazę składającą się z 10 tysięcy osób. Są to kobiety, które interesują inne kobiety, dlatego można się spodziewać kultury i treści, które są bliskie wszystkim kobietom. Podobnie jak portal Kobiety Kobietom, również Lesgo oferuje dla lesbijek porady, ciekawe wpisy blogowe, listy od użytkowniczek i inne treści zapewniające rozrywkę i otuchę. Z Lesgo możesz również wygodnie korzystać za pomocą aplikacji na telefon. Obsługa aplikacji jest prosta i zapewnia Ci dostęp do wiadomości od innych kobiet, gdziekolwiek przebywasz! Należy również dodać, że korzystanie z serwisu jest zupełnie darmowe.

Spicy: aplikacja randkowa dla lesbijek

Popularność różnego rodzaju aplikacji na telefon nikogo już nie dziwi, ponieważ korzystanie z nich jest wygodne, proste i umożliwia dostęp do interesujących treści, bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy. W ten sposób możesz owocnie spędzać czas w internecie, zamiast na przykład nudzić się na przystanku w oczekiwaniu na autobus. Jedną z popularnych aplikacji, a na pewno takich, z których chętnie korzystają kobiety, jest Spicy, czyli aplikacja randkowa dla lesbijek i dziewczyn biseksualnych. W odróżnieniu od wyżej wymienionych stron dla lesbijek, Spicy nie ma swojego portalu w sieci, a jedynie darmową aplikację do pobrania na urządzenie mobilne.

Spicy nie jest polską aplikacją, dlatego posiada również profile osób z zagranicy. Dzięki temu masz możliwość poznawać kobiety dosłownie z całego świata! Aplikacja ma podobno już 20 milionów zarejestrowanych użytkowniczek, a około 100 tysięcy dziewczyn tworzy nowe profile każdego dnia. Prosimy przyjmować te doniesienia z dystansem, jednak samo Spicy, mimo że jest nowym, mobilnym portalem randkowym, zapowiada się całkiem ciekawie. Jeśli chcesz się zalogować na Spicy, musisz pobrać aplikację.

Po darmowym zalogowaniu bezpłatnie możemy oglądać inne profile, jednak wysłanie wiadomości do kobiety lub dziewczyny wiąże się z koniecznością wykupienia płatnego dostępu, czyli potocznie konta VIP. W dodatku aplikacja wydaje się wciąż być jeszcze w trakcie rozbudowy i ulepszania, ponieważ nie wszystkie obiecywane funkcje dzialają tak, jak obiecuje ten portal dla lesbijek. Niezbyt dobrze przedstawia się również bezpieczeństwo w czasie korzystania z aplikacji, ponieważ dzieli się ona dostępem do plików z danymi z innymi portalami randkowymi i właściwie nie wiadomo, jaki portal może wejść w posiadanie naszych danych osobowych.

Spicy ma jednak również dużo pozytywnych opinii, co świadczy o tym, że kobiety chętnie korzystają z tego serwisu mobilnego, również w Polsce. Ty musisz zdecydować, czy interesują Cię lesbijki z całego świata, czy może wolisz się skupić na tych osobach, które masz możliwość spotkać z łatwością w realnym życiu. Jeśli jednak chcesz przetestować Spicy samodzielnie, nic nie stoi na przeszkodzie! Prosimy jednak, żebyś wcześniej zapoznała się z regulaminem aplikacji. Z tego względu, że pewne usługi są płatne, konieczne jest nawiązanie swego rodzaju umowy z serwisem. Upewnij się, że portal randkowy nie będzie automatycznie ściągał pieniędzy z Twojego konta i uważnie przeczytaj regulamin, którego znajomość zapewni Ci bezpieczeństwo podczas korzystania z serwisu dla lesbijek na swoim telefonie.

Queer: portal i aplikacja dla ludzi LGBT

Trzecią możliwością jest portal randkowy nie tylko dla lesbijek, a całej społeczności LGBT, co oznacza, że zalogowane na Queer mogą być nie tylko lesbijki i kobiety biseksualne, ale również mężczyźni o odmiennej orientacji, czy osoby transseksualne. Queer to portal randkowy LGBT w Polsce najstarszy stażem, ponieważ działa już od 1996 roku!

Serwis zawiera nie tylko profile użytkowników, ale jest całą stroną tematyczną dotyczącą społeczności homoseksualnych w Polsce i zagranicą. Strona główna pełna jest ciekawych artykułów i nowinek ze świata, o których nie mówi się głośno w mediach ogólnych. Strona podzielona jest na sekcje dotyczące rodzin homoseksualnych i najnowszych doniesieniach na ten temat. Można znaleźć również informacje na temat minionych parad równości, filmach dla lesbijek i gejów i kilka innych, równie ciekawych zakładek. Queer przyciąga przejrzystą grafiką, a u góry ekranu pokazane są bardzo miłe dla oka twarze zarejestrowanych użytkowników. Osoby te z pewnością są związane lub stanowią część środowiska homoseksualnego. Trzeba przyznać, że strona prezentuje się naprawdę przyjemnie i nie kusi możliwością znalezienia partnera lub partnerki na jedną noc. W przeciwieństwie do przeciętnego serwisu randek online dla osób heteroseksualnych, nie widać tutaj wulgarności i jednoznacznego kojarzenia z seksem. Naszym zdaniem to całkiem miła odmiana.

Jeśli chcesz dokładnie obejrzeć osoby, które mają swoje profile na Queer musisz się zarejestrować. Strona główna ma menu umieszczone po lewej stronie, w górnym rogu. Musisz wejść w zakładkę społeczność, gdzie zobaczysz zalogowane osoby. Profile są jednak ukryte, dopóki nie utworzysz własnego. Widać jedynie, kto był ostatnio online. Ikona do rejestracji znajduje się w prawym górnym rogu. Proces logowania wygląda niemal identycznie, jak na innych portalach randkowych. Musisz podać swoją nazwę użytkownika, adres e-mal, hasło do serwisu i czekać na link aktywacyjny. Serwis podaje, że jeśli masz pocztę na gmail, Twoja wiadomość z linkiem aktywacyjnym może znajdować się w zakładce Inne. Po zatwierdzeniu konta, zyskujesz dostęp do serwisu. Widzisz profile innych i masz możliwość uzupełnienia własnego. Na jego podstawie inne lesbijki będą mogły dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej i zdecydować, czy chcą wysłać do Ciebie wiadomość na początek. Masz prawo również przeglądać profile i sama zagadywać inne kobiety. W końcu każdy portal randkowy wymaga czynnego udziału użytkowników, by społeczność mogła czerpać satysfakcję z korzystania z serwisu.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Queer przedstawia przyjazny użytkownikom poziom. Na stronie znajdziesz wszelkie ustalenia dotyczące polityki prywatności, plików cookies oraz przekazywania danych innym stronom. Regulamin jest czytelny i zrozumiale napisany. Ci ciekawe, w regulaminie napisane jest, że z Queer mogą korzystać osoby , które ukończyły 15 rok życia. To zdecydowanie portal, który jest w tej kwestii wyjątkowy. Możemy się zatem spodziewać, że to portal dla lesbijek, gdzie panują jasne i naprawdę przestrzegane zasady. Oczywiście to Ty odpowiadasz za treści, które publikujesz i za to, z kim decydujesz się spotkać, jednak przyznajemy, że podstawowe bezpieczeństwo korzystania z serwisu jest tutaj zapewnione. Warto również zaznaczyć, że Queer jest serwisem darmowym. Nie płacą zarówno kobiety, jak i mężczyźni, wszyscy oczywiście należą do społeczności LGBT. Jeżeli chcesz przeglądac profile na swoim telefonie, lub zerknąć na nowinki ze świata, wystarczy, że pobierzesz aplikację Queer na swój telefon. Serwis jest darmowy, konieczność zapłaty pojawia się jedynie w przypadku otrzymania dostępu do płatnych, archiwalnych artykułów.

Bezz.pl portal dla kobiet nieheteroseksualnych!

Bezz.pl to podobna inicjatywa do Queer, jednak to nie przejrzysty i przyjemny dla oka serwis, a aplikacja na telefon, ma na celu zjednoczyć kobiety lesbijki, które mają utrudnione zadanie poznania partnerki w realnym życiu. Portal utrzymuje, że w Polsce jest około 1 mln kobiet nieheteroseksualnych, które nie mają szansy komfortowo i bezpiecznie poznać kobiety o tej samej orientacji, ponieważ LGBT w wielu miejscach w kraju wciąż jest tematem zakazanym. Kobiety w obawie przed swoją pozycją społeczną, czy stanowiskiem w pracy, wolą skazać się na nieszczęśliwe życie miłosne i nie można się temu dziwić. Każdy z nas musi za coś żyć.

Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo od 2017 roku. Chociaż w sieci często wspomina się o Bezz, włączając wyszukiwarkę ma się wrażenie, że inicjatywa aplikacji gdzieś się zagubiła w meandrach internetu. Z łatwością znajdziesz Bezz na Facebooku oraz Instagramie, ale nie wyświetla się żaden portal randkowy, a podobno został założony jakiś czas temu. Podobnie jest z aplikacją, do której linki albo są niedostępne, albo nie są w ogóle po polsku. Wygląda na to, że Bezz nie przetrwał próby czasu, a szukające partnerek kobiety zakładają swoje profile na innych, popularniejszych serwisach i aplikacjach. Warto jednak wiedzieć, że Bezz był jedną z pierwszych alternatyw dla kobiet homoseksualnych, które mogły bezpiecznie tworzyć swoje profile i społeczność na łamach serwisu randkowego.

Kobiety lesbijki, gdzie warto zakładać konto?

Nie jest tajemnicą, że największy wybór dają te serwisy, gdzie swoje profile ma najwięcej osób. Aplikacji, czy stron zrzeszających kobiety o odmiennej orientacji seksualnej jest w Polsce sporo. Profile można także zakładać na stronach zagranicznych, jeżeli interesuje Cię głównie flirt online lub wymiana doświadczeń z kimś podobnym sobie. Nie wszędzie jednak warto mieć konto, zwłaszcza niektóre aplikacje na telefon nie działają poprawnie, co może z czasem zniechęcić do szukania kobiety przez internet.

Interesujące profile lesbijek znajdują się też na portalach heteroseksualnych, o czym wspominaliśmy wyżej. Klasyczne serwisy randkowe nie prowadzą rozróżnienia na orientację seksualną, gwarantując azyl dla osób każdej orientacji, płci i wieku. Panuje jednak na nich często bałagan, dlatego serwisy tematyczne cieszą się coraz większą popularnością. Swoje serwisy randkowe mają nie tylko osoby homoseksualne, ale również osoby starsze, religijne i tym podobne. Czasami warto jednak skorzystać też z oferty ogólnego serwisu.

Warto mieć osobny adres e-mail do tego typu przedsięwzięć. Dzięki temu chronisz własną prywatność i wszystkie sprawy związane z randkami online masz w jednym miejscu. Informacje użytkowników podają, że profile kobiet homoseksualnych często można spotkać na Edarling.pl. To serwis, który cieszy się dużą popularnością wśród społeczności w Polsce. Warto także przyjrzeć się aplikacji Tinder, która jest nie tylko jedną z najpopularniejszych, ale również najbezpieczniejszych aplikacji randkowych dostępnych w naszym kraju. Serwisy warte uwagi, gdzie swoje profile mają wyłącznie kobiety lesbijki lub kobiety biseksualne to przede wszystkim te wymienione w naszym artykule. Trzeba mieć również na uwadze, że wciąż powstają nowe aplikacje i serwisy umożliwiające randki online, również te dedykowane lesbijkom. Zanim jednak utworzysz tam swój profil, zbadaj dokładnie źródło serwisu, zweryfikuj użytkowniczki (czy na przykład profile nie są ściągnięte z innych portali randkowych) i rozpocznij zabawę od darmowego konta. Dostęp premium wykupuj dopiero, kiedy jesteś pewna, że portal jest godny Twojego zaufania.

Nowe portale randkowe dla lesbijek: na co trzeba uważać?

Bezpieczeństwo w sieci ostatnio staje się kwestią bardziej złożoną niż dawniej. czasy, kiedy profile na portalach randkowych były zupełnie za darmo zdają się przemijać w szybkim tempie, a regulaminowe pułapki czyhają na każdym kroku. Ludzie wciąż nie zdają sobie sprawy, że internet przestał stanowić jedynie fikcję, gdzie jesteśmy anonimowi. Często jest tak, że to, co w sieci, nie pozostaje w sieci, a przenosi się na prawdziwe życie.

Portale randkowe to jedne z najpopularniejszych stron w internecie. Sprytni ludzie biznesu wykorzystują monopol na miłość, dlatego robią z umożliwiania ludziom spotkań online źródło własnego zarobku. Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę portal dla lesbijek natychmiast wyskoczą Ci reklamy przedstawiające Top 5 portali dla lesbijek. Kiedy wejdziesz na stronę zobaczysz same pięciogwiazdkowe serwisy. Nieświadoma osoba zarejestruje się na każdym z nich. Dopiero po rejestracji zdasz sobie sprawę, że te serwisy są w rzeczywistości ogólnymi serwisami randkowymi. W dodatku cieszącymi się nienajlepszą opinią wśród prawdziwych użytkowników. Pochodzące z zagranicy, często wiążą się z koniecznością wykupywania drogiego członkostwa premium, które jest automatycznie przedłużane. Oznacza to, że dopóki nie wypowiemy swojego członkostwa ( w dodatku na czas określony w regulaminie), pieniądze z konta bankowego nadal będą pobierane. W przypadku innego sposobu płatności, administratorzy wysyłają wiadomości e-mail, gdzie straszą windykacją i sądem.

Niektóre serwisy, bez względu na to, czy są portalami ogólnymi, czy zarezerwowanymi wyłącznie dla lesbijek, powstały wyłącznie po to, by naciągać ludzi na pieniądze. Z tego względu warto czytać uważnie każdy regulamin i szukać w sieci opinii pochodzących od zwykłych użytkowników. Bezpieczeństwo nakazuje, by rejestrować się wyłącznie na sprawdzonych portalach. jednak nawet tam uważaj na te rzeczy:

  • Nie loguj się przez Facebooka ani konto gmail, chyba że posiadasz specjalnie utworzone w tym celu konto na poczcie. serwisy randkowe wchodzą w posiadanie danych, które mają profile na Facebooku i poczcie, jeśli logujesz się za ich pośrednictwem na stronę.
  • Zwróć uwagę na to, jakie zdjęcia udostępniasz na profile ogólne lub innym kobietom. Chociaż regulamin tego zabrania, ktoś może podszywać się pod kobiety, żeby wyłudzić Twoje nagie zdjęcia lub prywatne informacje o Tobie.
  • Tak samo jak zdjęcia, tak i treści, które widzą inne profile u Ciebie na stronie, powinny być przemyślane. Nieważne, że dany portal jest sprawdzony i utrzymuje, że korzystają z niego same lesbijki. Nie wiesz, kto jest po drugiej stronie, a serwis nie jest w stanie tego dokładnie sprawdzić.
  • Jeżeli umawiasz się z kimś w realnym świecie, zadbaj, by miejsce było publiczne. Nie decyduj się na randkę późnym wieczorem w miejscu, które znajduje się daleko od centrum miasta lub do którego dojazd jest utrudniony. Tak samo nigdy nie jedź na pierwsze spotkanie do domu nowo poznanej kobiety!

Profile w internecie ma niemal każdy człowiek z dostępem do internetu, nie znaczy to jednak, że możemy czuć się bezpiecznie udostępniając informacje na swój temat. Kobiety zwłaszcza muszą na siebie uważać, ponieważ to właśnie one są celem mężczyzn o złych zamiarach. Oczywiście nie znaczy to, że panowie mogą czuć się bezpieczni. To ich się najczęściej okrada ze wszystkich pieniędzy, kiedy za dużo wypiją na imprezie w klubie. Jednak tutaj główny temat stanowią kobiety, dlatego to na waszym bezpieczeństwie się skupiamy.

Jak zwiększyć swoje szanse na poznanie dziewczyny?

Nie będziemy odkrywczy mówiąc, że najprostsza droga do poznania partnerki to po prostu bycie sobą! Jeżeli Tobie jest ze sobą dobrze, to masz większe szanse na to, że komuś innemu również będzie. Pewność siebie i docenianie własnych możliwości to najlepsza droga do tego, by wzbudzić zainteresowanie innej kobiety. dotyczy to tak samo kobiet, jak i mężczyzn. Niestety wiele czasu spędzamy uważnie obserwując stereotypy, czy wyidealizowaną rzeczywistość Instagrama, by docenić samego siebie i zrozumieć, że prawdziwe życie nie posiada koloryzujących filtrów.

Jeśli zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje szanse na poznanie dziewczyny, to masz prostą odpowiedź: nie zamykaj się w czterech ścianach własnego pokoju! To prawda, że homoseksualizm wciąż jest tematem tabu w niektórych środowiskach, ale ludzie o innej orientacji niż heteroseksualna wychodzą na ulicę, mają swoje kluby, miejsca spotkań, a także z powodzeniem uczestniczą w życiu osób heteroseksualnych. Kady heteroseksualny człowiek o normalnym podejściu do życia ma wśród swoich znajomych kogoś homoseksualnego i nie ma to żadnego znaczenia dla jego poglądów. Nie można w końcu dobierać sobie znajomych na podstawie tego, w kim się zakochują (pod warunkiem, że ich celem nie jest nasz osobisty partner). Skreślać osoby homoseksualne to to samo, co skreślać potencjalnych znajomych dlatego, że ich partner nie pasuje do naszego kanonu piękna. Bez sensu, prawda? Tylko należy niektórym dać więcej czasu, by to zrozumieć.

Pielęgnuj nie tylko swój wygląd, ale również pasje i codzienne rzeczy, które lubisz robić. To one najczęściej skradają serce innym. Jeżeli na Twojej drodze stanie osoba, z którą masz szansę stworzyć trwały związek, z pewnością to wyczujesz. Wtedy nie wolno Ci uciekać! Musisz po prostu być gotową na to, by pokazać swoją prawdziwą, a zarazem najlepszą stronę. Serwisy randkowe w sieci są świetnym pomocnikiem w nauce nawiązywania relacji, dlatego warto z nich również korzystać!

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci znaleźć źródło randek online, które spełni Twoje oczekiwania i pozwoli w bezpieczny sposób na poznanie interesujących osób w sieci. Jeżeli masz jakieś doświadczenia z wymienionymi przez nas portalami, podziel się swoją opinią w komentarzach! Chętnie przeczytamy, jakie jest Twoje zdanie na ten temat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *