Cuckold, czyli zdrada kontrolowana! Czy ludzie naprawdę to robią?

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana! Czy ludzie naprawdę to robią?

Życie erotyczne to temat bez dna, a jeśli myślałeś, że znasz już wszystkie odpowiedzi na temat seksualnych praktyk Polaków, to jesteś w błędzie. Chociaż o wielu sprawach nie mówi się głośno, to za zamkniętymi drzwiami dzieją się różne rzeczy. Czy Cuckold należy do seksualnej normy, czy stanowi już odmianę seksualnego zaburzenia? Mówi się, że wszystkie praktyki seksualne, jeżeli odbywają się za obopólną zgodą i nie robią nikomu krzywdy, mieszczą się w normie. Dowiedz się, na czym polega zdrada kontrolowana i jak opisują swoje wrażenia osoby, które uwielbiają taki rodzaj pobudzenia seksualnego!

Cuckold, co to znaczy?

Chociaż cuckold dla niewtajemniczonych brzmi obco, w praktyce jest to dość powszechne zjawisko. Najlepiej poszukać odpowiedzi na podstawie przykładu. Wyobraź sobie udany związek lub małżeństwo dwojga ludzi. Kobieta udaje się na randkę w towarzystwie męża, jednak po powrocie do domu mąż chowa się do szafy, a jego miejsce w małżeńskim łóżku zajmuje inny mężczyzna. Facet powoli obejmuje żonę ukrytego w szafie męża, który obserwuje rozwój wypadków, w szybkim tempie zbliżając się do osiągnięcia satysfakcji seksualnej. Najprościej mówiąc, mężczyzna jest świadkiem zdrady jego żony, ale nie doprowadza to do rozpadu ich związku. Nie kończy się nawet awanturą. To po prostu jest spełnienie fantazji tego mężczyzny. Cuckold to, najprościej mówiąc, czerpanie zadowolenia ze świadomości tego, że jest się zdradzanym.

Nie chcemy generalizować, ponieważ fantazjować na temat cuckoldingu może również kobieta. Wskaźnik odpowiedzi na wątkach tego rodzaju pokazuje jednak, że jest to zjawisko typowe dla mężczyzn. Możliwe także, że kobieta jest typem bardziej skrytego użytkownika i niechętnie dzieli się swoimi preferencjami w serwisach internetowych. Tak czy inaczej, dane pokazują, że żona najczęściej jest tą stroną, która ma całkowitą swobodę seksualną w związku lub małżeństwie. Wszelkie informacje ze strony tak zwanych rogaczy wskazują, że działania niesfornych partnerek przyprawiają ich o cudowne doznania.

Bardzo popularne, inne określenie na cuckold to po prostu nazywanie mężczyzny rogaczem. W odpowiedzi na to hasło rozpoczynają się dyskusje na wszelkie tematy związane z cuckoldingiem. Dostępne informacje mówią, że Rogacz oznacza mężczyznę, któremu partnerka przyprawiła rogi, a więc zdradziła go za plecami. Co prawda dane o zdradzie kontrolowanej jasno wskazują, że jest to działanie świadome, jednak bardzo często cuckold i rogacz używane są jako synonimy w rzeszy odpowiedzi na rozpoczętą dyskusję tego typu.

Zdrada kontrolowana w małżeństwie?

Długotrwałe związki bardzo często wraz z upływem czasu tracą początkową moc uczuć, a zaangażowanie stopniowo spada. Czy cuckold jest sposobem na podgrzanie atmosfery w powolnie wypalającym się związku? Prawdopodobnie nie jest to dobry sposób w małżeństwie, które jest mocno nadwyrężone. Takie działanie może doprowadzić do rozpadu małżeństwa. Wydaje się, że zdrada kontrolowana jest możliwa tylko w związku o pełnym zaufaniu i pewności lub w relacji, gdzie partnerzy nie są ze sobą mocno związani.

Wybór partnera do zdrady obejmuje decyzję podjętą przez obie strony małżeństwa lub decyzję jednego z nich. Brakuje informacji na temat, która ze stron robi to częściej. Można jednak zakładać, że obie strony chcą czerpać przyjemność, jaka wiąże się ze stosunku seksualnego. Wobec partnera do zdrady, który nie podoba się którejś ze stron, ciężko jest mówić o wyjątkowej satysfakcji, z którą tak często kojarzone są tematy związane ze zjawiskiem cuckold.

Odpowiedzi na forach często wskazują, że małżeńskie pary to niekoniecznie zaufani partnerzy i jedna strona nie ma żadnych informacji na temat fantazji erotycznych osoby, z którą żyje. Osoba, która zamieszcza post, opisuje swoją fantazję, o tym, że chciałby patrzeć, jak jego żonę bierze w posiadanie dwóch mężczyzn. To oczywiście tylko przykład. Najogólniej mówiąc, dana osoba szuka informacji i jasnej odpowiedzi na pytanie, czy fantazja erotyczna, którą miewa od dłuższego czasu, mieści się w normie, lub czy można się od niej w jakiś sposób uwolnić. Nie wszyscy do końca chcą spełnienia swoich erotycznych marzeń, wygląda jednak na to, że niemożność odstawienia ich na bok nie daje im spokoju.

Na czym polega cuckold w praktyce?

Cuckold nie polega wyłącznie na bezpośredniej obserwacji zdrady. Ten rodzaj praktyki seksualnej obejmuje wiele charakterystycznych działań wykonywanych przez zaufanych partnerów. Oto informacje pokazujące ustawienia i charakterystyczne scenki typowe dla cuckoldingu.

  • Pierwszy przykład można najbardziej kojarzyć ze zjawiskiem tego typu. Obejmuje on zdarzenie, kiedy jedna strona związku, razem z osobą niebędącą w relacji z parą, uprawia seks na oczach ukrytego partnera lub partnerki. Najczęściej jest to mąż, który czerpie ze zdarzenia nieprawdopodobną satysfakcję seksualną, a zdradzająca żona i wybrany kochanek stanowią podmioty przyjemności. Dane wskazują również, że w odpowiedzi na to zdarzenie partner stara się dwa razy bardziej po powrocie do domu, by w pewien sposób okazać się lepszym od konkurenta.
  • Druga wersja, nieco łagodniejsza, wiąże się z kontem użytkownika na portalu randkowym. W pewnym momencie tematy mogą zejść na niegrzeczny tor, a odpowiedzi obu stron stają się mocno nieprzyzwoite. To, co nastąpi dalej, zależy od informacji i ustawień, które małżonkowie lub partnerzy ustalili wcześniej. Mogą to być na przykład sprośne SMS-y do użytkownika po drugiej stronie ekranu, a może dojść również do odpowiedzi w formie połączenia na kamerze internetowej, co umożliwi seks online.
  • Cuckold obejmuje również wyłączne opowiadanie o dokonanej zdradzie. Na przykład mąż wysyła żonę na randkę, której dane jest się skończyć w określony sposób. Może to być randka z poznanym wcześniej znajomym lub wybór użytkownika poznanego na portalu społecznościowym, czy serwisie randkowym. Kiedy małżonka świetnie się bawi, jej mąż czeka w domu i wyobraża sobie przebieg zdarzeń, czekając na powrót żony i czując, jak wzrasta w nim seksualne napięcie. Kiedy partnerka wraca, mężczyzna oczekuje odpowiedzi, która pełna jest szczegółowych informacji na temat spędzonego przez nią wieczoru i zdrady.

Jeśli partner chce zaaranżować zdradę kontrolowaną, ale nie jest do końca pewien, czy jest w stanie pogodzić się z faktem rzeczywistej zdrady w odpowiedzi na jego fantazje, może skorzystać z alternatywnego wyjścia. W przypadku uzyskania pozytywnej odpowiedzi ze strony drugiej połówki może poszerzyć swoją fantazję o pewne rzeczywiste podmioty. Satysfakcję seksualna można osiągnąć również za pomocą informacji o domniemanej zdradzie. Im bardziej rozbudowaną wyobraźnię ma druga połówka, tym lepsze odpowiedzi mogą się pojawiać. W końcu nic tak nie podkręca życia erotycznego, jak gorące tematy! Szczegółowe ustawienia dotyczące relacji partnerów należą do nich samych. Świadoma zgoda zaufanych partnerów na praktykę nazywaną cuckold nie łamie prawa w żaden sposób, pod warunkiem, że podmioty relacji nie są w żaden sposób krzywdzone.

Czy cuckold jest tym samym, co swing lub trójkąt?

Na pierwszy rzut oka, zarówno cuckold, jak i swing, czy trójkąt wydają się jednym zjawiskiem. W każdym z tych działań występuje osoba trzecia. Jednak to jedyne, co łączy te trzy rodzaje erotycznej ekspresji. Poszukamy odpowiedzi, na czym polegają różnice między nimi.

  • Cuckold, jak powiedzieliśmy sobie wcześniej, to świadome działanie, kiedy zaufani partnerzy decydują się na kontrolowaną zdradę jednego z nich. Cechą charakterystyczną cuckoldingu jest fakt, że osoba zdradzana czerpie satysfakcję na podstawie obserwacji całego aktu lub określonych odpowiedzi na pytania dotyczące aktu zdrady. Nie bierze on udziału w inicjacji seksualnej ani w żaden sposób nie daje sygnału o swojej obecności w pomieszczeniu. Niekiedy do satysfakcji seksualnej korzysta jedynie z informacji opowiadanych mu przez niewierną żonę.
  • Swing to charakterystyczna relacja zaufanych partnerów, którzy chcą mieć relacje seksualne wychodzące poza ich związek. Na przykład oboje uczestniczą w grupowym seksie lub wymieniają się partnerami z innymi. Chociaż wiele osób ma mieszane uczucia wobec swingu, to również fanów takiej formy relacji seksualnej nie brakuje. Każdy związek tworzy własne prawa i zasady, dlatego, jeśli szukasz odpowiedzi, jakie są zasady swingu, musisz szukać ich w różnych źródłach.
  • Trójkąt jest z kolei bardzo popularnym przedmiotem fantazji erotycznych, który w praktyce nie jest już oceniany tak wysoko. Na pytanie, czy seks w trójkącie jest warty spróbowania, wskaźnik odpowiedzi negatywnych jest zaskakująco wysoki. Trójkąt obejmuje stosunek trzech osób, które decydują się na wspólny seks. Najczęściej po prostu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak to jest mieć kontakt z dwiema osobami podczas stosunku. Erotyczna fantazja o seksie z dwiema kobietami lub dwoma mężczyznami należy do jednej z najpopularniejszych i ludzie z reguły nie boją się mówić o tym głośno.

Chociaż dane na te tematy są ubogie, ponieważ próżno nam szukać naukowych informacji i badań, które mogą dostarczyć rzetelnych odpowiedzi poprzez naukowe badania i pomiary, to rzeczywistość wydaje się pokazywać, że swego rodzaju poligamia jest dość popularna. Również w Polsce. Wystarczy garść informacji na podstawie odpowiedzi w popularnych serwisach internetowych.

Cuckold w relacji BDSM?

BDSM to temat rzeka i ciężko jest w tej sferze cokolwiek uogólniać, mimo że informacji na temat relacji BDSM jest całkiem sporo. Pewna forma relacji BDSM, która, należy to wyraźnie zaznaczyć, jest ustalana przez podmioty związku (nic w układzie BDSM nie dzieje się bez zgody obu stron) polega na formie dominacji i uległości. Niekiedy relacja ta obejmuje formę ekspresji seksualnej, której zaufani partnerzy poddają się w zaciszu swojej sypialni. Innym razem jednak BDSM wychodzi poza kontakty seksualne i rozszerza się na pozostałe sfery życia.

Zjawisko cuckoldingu bardzo często kojarzone jest wyłącznie z relacją BDSM, co jest opinią nieco na wyrost. Bardzo wiele relacji BDSM nie dopuszcza do siebie takiej możliwości, zwłaszcza w relacji dominującego i uległej lub na odwrót.

Chociaż BDSM nie można w żaden sposób generalizować, to zdrada kontrolowana może być elementem seksualnych praktyk tego typu. Według informacji polega ona na formie znęcania się nad masochistyczną stroną związku przez osobę dominującą. Strona dominująca ma dane prawo wyboru partnera do zdrady. Z racji, że najczęściej stroną wiodącą jest płeć żeńska, pozwolimy sobie na odrobinę uogólnienia. Partnerka zdradza mężczyznę, z którym jest w związku, na jego oczach. Niektóre formy zabawy obejmują także ograniczony udział strony uległej w całym projekcie. Tak zwany rogacz może zostać zmuszony do smakowania nasienia kochanka niewiernej żony lub nawet może zostać poddany pewnej formie penetracji. Tego rodzaju informacje są jednak zarezerwowane już dla mocno osadzonych w praktykach BDSM par. Klasyczni partnerzy z pewnością zadowolą się delikatniejszą formą zdrady kontrolowanej.

Ważne jest, by BDSM nie kojarzyć jednoznacznie ze zjawiskiem cuckoldingu. Każdy praktykujący styl BDSM w odpowiedzi na pytanie o cuckold z pewnością zaznaczy, że jest to kwestia indywidualna, którą partnerzy ustalają między sobą.

Cuckold, jak znaleźć partnera do zabawy?

Wszelkie odmiany cuckoldingu można znaleźć na różnego rodzaju stronach internetowych. Niekoniecznie muszą to być portale randkowe, które wymagają założenia konta użytkownika. Najczęściej są to po prostu zwykłe i popularne fora internetowe. W większości użytkownika wprost poszukującego partnera do zdrady kontrolowanej postrzega się jako odstającego od normy, jednak bardzo dużo odpowiedzi wyraża aprobatę dla tej formy działania.

Partnera do zabawy tego typu możesz znaleźć w dowolnym momencie. Najłatwiej przeprowadzać poszukiwania na stronach internetowych, gdzie do pewnego stopnia (przynajmniej do czasu poznania użytkownika) można pozostać anonimowym. Warto korzystać ze sprawdzonych portali lub forów dla społeczności, która akceptuje cuckold i inne, bardziej nietypowe praktyki seksualne. Korzystanie z serwisów internetowych jest najprostszą drogą do uzyskania pozytywnej odpowiedzi na nasze zapytanie o zdradę kontrolowaną. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pozytywnej odpowiedzi szukać w kontaktach na żywo. Bardzo często mamy w życiu okazję spotkać ludzi podobnych sobie. Nie tylko, jeśli chodzi o zainteresowania, czy poglądy, ale również preferencje seksualne. W końcu w jakiś sposób ludzie łączą się w pary. Dlatego warto nie tracić czujności i być wyczulonym na charakterystyczne słowa i zachowania, które mogą świadczyć, że znana osoba może być idealnym partnerem do zabawy w stylu kontrolowanej zdrady.

Flirt – łagodniejsza odmiana cuckoldingu?

Znasz uczucie większego pobudzenia erotycznego, kiedy widzisz, jak Twoja druga połówka jest zaczepiana przez kogoś znajomego albo nawet nieznajomego i zostaje wciągnięta w rozmowę pełną podtekstów? Być może akurat jesteś typem zazdrośnika, który na taki widok dostaje szału i natychmiast przerywa ewentualne odpowiedzi partnerki. Niektórzy jednak reagują spokojniej.

Czasami pewność, że nawet ładniejsza i z jakichś względów lepsza od nas osoba nie ma szans wskoczyć na nasze miejsce w związku, sprawia, że bardziej czujemy wartość tej relacji. Flirt, którego byłeś świadkiem, może posłużyć jako pretekst do zaczepek w domu, które mogą przerodzić się w ognisty seks, w którego czasie udowodnisz swoją wyższość nad tamtym nic nieznaczącym człowiekiem, który z nadzieją starał się o uwagę Twojej drugiej połówki.

Dla niektórych takie podgrzewanie atmosfery w związku może być co najmniej dziwne, a z pewnością niepotrzebne, ale dla wielu jest to sposób na fajną zabawę i wieczne staranie się o jak najlepszą jakość związku. Kojarzysz popularny serial Plotkara? Uwielbiana przez rzesze ekranowa para: Blair Waldorf i Chuck Bass mieli swoją ulubioną zabawę erotyczną w podobnym stylu. Chodzili na randki z innymi, pod czujnym, choć ukrytym okiem partnera, a kiedy miało dojść do punktu kulminacyjnego randki – seksu, partner ujawniał się, udając przyłapanie na zdradzie. Takie wypady kończyły się dla obu stron wyjątkowo silną satysfakcją seksualną.

W praktyce jednak potrzeba ogromnego zaufania i głębokiej relacji, by być w stanie znieść takie działanie ukochanej osoby i faktycznie nie bać się, że do zdrady dojdzie. Potrzeba tu nie tylko dużej wiary w związek, ale również ogromnej i niezachwianej pewności siebie. Czy te informacje na temat flirtu rodzą u Ciebie podejrzenie, że pewna forma cuckold należy do Twoich zainteresowań? Warto poszukać odpowiedzi na to pytanie, gdyż to może pomóc Ci osiągnąć większą satysfakcję seksualną. Oczywiście, jeśli dane Ci będzie pozwolenie partnerki lub partnera. Utrzymujemy, że cuckold, nawet w niepełnej formie, nie jest wart popsucia relacji w związku, który może się przez to rozpaść w dowolnym momencie. Chyba że po prostu nie zależy Ci na danej relacji.

Cuckold, czy warto?

Gdzieś w duszy zastanawiasz się, jak to by było, mieć kontrolę nad tym, kiedy Twój partner lub partnerka Cię zdradza? Co więcej, dane by było móc obserwować całe zajście i odkryć w końcu tajemnicę, jak wyglądałby seks naszej drugiej połówki z osobą, którą nie jesteś Ty? Według dostępnych informacji mówi się, że cuckold jest popularny, z roku na rok coraz bardziej (a może po prostu częściej się o tym mówi), na zachodzie. Powoli również pojawiają się pierwsze dane na ten temat w Polsce. Użytkownika, którego kręci świadoma zdrada nie jest ciężko znaleźć, możesz mieć więc pewność, że nie należysz do wyjątkowej niszy.

Do niedawna także BDSM w każdej formie było uznawane za coś wyjątkowo dziwnego i odstręczającego, jak się jednak okazuje, według informacji czerpanych z odpowiedzi i relacji osób zaangażowanych w tego typu praktyki, interesuje ono rzesze osób. BDSM powoli przestaje być niszą. Być może taka ewolucja czeka również cuckold, dziś uznawany za rodzaj fetyszu i zaburzenia seksualnego. Ciężko powiedzieć, zwłaszcza że zdrada kontrolowana jest mimo wszystko bardziej złożonym rodzajem kontaktu seksualnego, niż pewne formy BDSM. Na pytanie, czy warto poruszyć ten temat w związku, należy odpowiedzieć sobie samodzielnie.

Cuckold, a fetysze

Niektóre informacje podają, że cuckold jest formą fetyszu seksualnego. Dane naukowe wyjaśniające zjawisko fetyszyzmu, określają go jako pewien rodzaj zaburzenia seksualnego, w którym osoba nie może osiągnąć satysfakcji seksualnej bez określonego przedmiotu objętego fetyszem, którym mogą być przedmioty lub części ciała. Bardzo popularny fetysz stanowią stopy, buty, lateks i mnóstwo innych rzeczy. Tym, co odróżnia dane naukowe od informacji używanych do definiowania fetyszyzmu potocznie, jest fakt, że potocznie fetyszem określa się te przedmioty lub zjawiska, które pobudzają nas erotycznie, ale nie są konieczne do osiągnięcia pełnej satysfakcji. Naukowa definicja fetyszu podaje, że osiągnięcie szczytowania nie jest bez tego możliwe.

Czy wobec tego cuckold można nazwać fetyszem? Jak najbardziej. Czy jest to jednak trwałe zaburzenie seksualne, czy bardziej potoczna forma fetyszyzmu, ciężko powiedzieć. Nie da się okreslić znaczenia tego zjawiska na podstawie odpowiedzi zamieszczanych w internecie. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że zależy to indywidualnie od każdego użytkownika.

Zdrada kontrolowana, najpopularniejsze fantazje

Najlepsze fantazje na temat zdrady? Odpowiedzi może być tyle, ile jest fanów cuckoldingu. Wszystko zależy również od poziomu wyobraźni. Najczęściej jednak są to proste fantazje (mężczyzn), które obejmują świadome oddanie żony lub partnerki w ręce jednego, lub kilku obcych, czy znanych facetów.

Informacje zaczerpnięte z forów internetowych pokazują również, że bardzo często podniecające dla użytkownika zafascynowanego tematem zdrady, jest rozmawianie o tym na forum z innymi. Prawdopodobnie w ten sposób starają się zwiększyć informacje na ten temat, który na żywo wciąż jest tematem tabu oraz zbliżyć się jak najbardziej do swojej fantazji erotycznej.

Czy na cuckold można umawiać się z obcymi ludźmi?

Przyjęło się, że zdrada kontrolowana jest zarezerwowana dla małżeństw. Mimo to nie tylko zaufani partnerzy mogą dopuścić się świadomej dla obu stron zdrady. Tego rodzaju praktyka zarezerwowana jest także dla ludzi, którzy chcą spełnić swoje fantazje i niekoniecznie potrzebują do tego bycia w stałym związku. Czasami większą część roboty wykonuje wyobraźnia. Wystarczy założyć odpowiedni temat na forum online i oczekiwać odpowiedzi zgodnych z oczekiwaniami. Skoro ludzie zaangażowani w BDSM oraz swing potrafią umawiać się na randki z nieznajomymi, by po kilku godzinach przyjemnej rozmowy przejść do kontaktów cielesnych, to tutaj również jest to dozwolone. Korzystając z oferty nieznanego użytkownika, masz pewność, że nikt nie jest pokrzywdzony w tej relacji, która spełnia najskrytsze fantazje każdej ze stron.

Kogo najczęściej fascynuje cuckold?

Zainteresowanych tym tematem osób jest wiele, zwłaszcza że brakuje rzetelnych informacji o zjawisku zdrady kontrolowanej. Na podstawie odpowiedzi dostępnych w sieci można wnioskować, że profil użytkownika najbardziej zainteresowanego spróbowaniem wejścia w rolę rogacza prezentuje się następująco:

  • To najczęściej mężczyzna nieco starszy, będący od dłuższego czasu w stałym związku.
  • Prawdopodobnie jego zainteresowanie cuckoldingiem trwa od wielu lat.
  • Łatwy dostęp do sieci sprawił, że osoba chętnie udziela odpowiedzi na tematy tabu, nie zdając sobie sprawy, że nie jest tak anonimowa, jak świadczą pozory.
  • Odpowiedzi udostępniane na ogólnych forach internetowych świadczą, że osoba, która pisze, jest średnio wykształcona i nie jest raczej typem naukowca. Osoby wyżej wykształcone, które chcąc nie chcąc (niekiedy krzywdząco) uznaje się za bardziej oczytane i inteligentne, zwykle poszukują osób chętnych do zdrady kontrolowanej w inny sposób. Konkretny i świadomy.
Bez względu na rodzaj użytkownika, osoba chcąca zostać rogaczem, jak i strona przyprawiająca rogi, musi być świadoma swoich potrzeb seksualnych. Z tego względu przyjęło się, że do zdrady kontrolowanej przymierzają się osoby dojrzałe i zdające sobie sprawę z możliwości, jakie daje własna seksualność i wdzięk. W końcu osoby do zabaw tego typu trzeba umieć znaleźć. Fora internetowe mogą co najwyżej udzielić kilku informacji, czasem kontakt przenosi się na stronę bardziej prywatną, jednak bezpieczniej jest nawiązywać relację w znanych kręgach.

Jeżeli miewasz fantazje na temat obserwowania partnerki dopuszczającej się zdrady, prawdopodobnie jesteś w bardzo dużej grupie ludzi. Czy zatem warto tę fantazję zrealizować? Sprawdź najpierw, czy to działanie nie zaszkodzi Twojemu związkowi. Dla wielu fantazje w praktyce nie są tak pociągające, jak te pozostawione w sferze marzeń. Wszystko leży w rękach par i stopnia zaufania do siebie partnerów. Warto dbać, by chwilowe uniesienie nie skończyło się dla nas trwałym nieszczęściem. Jeśli takiego ryzyka nie ma, droga wolna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *