Fotoflirt, jak działa serwis? Opinie użytkowników!

fotoflirt.pl

Chociaż polskich portali randkowych nie brakuje, popularne jest również korzystanie z serwisów zagranicznych, do których należy, między innymi, Fotoflirt. Zastanawiasz się, czy warto założyć tam konto? Poznaj opinie użytkowników i dowiedz się, jak działa serwis!

Fotoflirt: portal randkowy za darmo?

Foto Flirt to wiele mówiąca nazwa! Klikasz stronę i już wiesz, że tutaj możesz znaleźć to, czego szukasz, czyli mnóstwo interesujących ludzi z Polski! Tak przynajmniej można wnioskować po reklamie serwisu Fotoflirt, który dumnie utrzymuje, że posiada ponad 4 miliony zarejestrowanych i aktywnych osób. Takie dane naprawdę zachęcają do zalogowania w serwisie i kontaktu online z obecnymi tam ludźmi. Serwis randkowy dodatkowo zdobywa punkty tym, że daje nam możliwość darmowego korzystania z konta premium aż przez 30 dni. To naprawdę wystarczająco dużo czasu, by poznać interesujące osoby i na dobre zadomowić się na Fotoflirt, by czerpać z dostępnych na portalu funkcji i cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej. Tyle w teorii. Czas przyjrzeć się, jak funkcjonuje strona Fotoflirt poza sloganami reklamowymi.

Strona startowa Fotoflirt eksponuje informacje, które są bardzo kuszące. Centralne miejsce zajmuje zdjęcie szczęśliwej pary, po lewej stronie mamy wiarygodne zdjęcia zarejestrowanych na portalu osób. W oczy rzucają się takie hasła jak bezpiecznie i bezpłatnie. Niżej mamy natomiast szereg krótkich i przyjemnych wpisów o tym, dlaczego warto wybrać Fotoflirt, o tym, jak atrakcyjny jest Fotoflirt czat oraz nowoczesna wyszukiwarka ludzi z całej Polski. Strona informuje na bieżąco, ile w danej chwili jest osób online, które tylko czekają, byś do nich dołączył i napisał! W chwili naszej wizyty na stronie, zalogowanych i aktywnych w danym momencie było ponad 20 tys. osób. To porządny wynik, jednak warto wspomnieć, że imponująca liczba 4 mln użytkowników nie odnosi się wcale do Polski, a do wszystkich krajów, które mają możliwość korzystania z portalu Fotoflirt. Jakie jeszcze niespodzianki szykuje nam ten zaadaptowany do Polski zagraniczny portal?

Darmowy czat Fotoflirt

Dużą i niewątpliwą zaletą portalu Fotoflirt jest darmowy i nieograniczony czat. Zwykle darmowe konta mogą pisać od 1 do 3 osób dziennie, a większe możliwości są naprawdę prawdziwym wyjątkiem. Możliwość nieograniczonego kontaktu ma jednak mały haczyk… Otóż darmowe konto na Fotoflirt nie istnieje!

Dzięki sprytnej kampanii promocyjnej możesz korzystać za darmo z Foto Flirt przez 30 dni. To bardzo fajna zachęta i uważamy, że należy do jednych z lepszych pomysłów. Dzięki temu możesz zobaczyć, jak funkcjonuje portal, jaki typ ludzi ma tam konta i jak przyjemne jest korzystanie z możliwości portalu. Problem polega na tym, że kiedy termin bezpłatnego korzystania dobiega końca, portal randkowy zaczyna pobierać od Ciebie pieniądze. Trzeba zatem zadbać, by zrezygnować z korzystania z niego odpowiednio wcześnie. W tym wypadku są to 3 dni przed upływem terminu działania konta premium. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza kiedy zdecydujesz się zapłacić za dostęp do możliwości VIP, które nie są tanie.

Na pierwszy rzut oka możesz nie zrozumieć, o co się czepiamy. W końcu im dłuższe członkostwo premium tym mniej płacimy. Pierwszy miesiąc to 14,90, a wszystkie kolejne nie przekraczają 10… euro! W przeliczeniu na polską walutę wychodzi nam około 70 zł za miesięczne członkostwo. To dużo, zwłaszcza że portal nie należy do top serwisów randkowych Polski. Do ostatecznego kosztu musisz doliczyć także prowizję banku, ponieważ konieczne jest wykonanie przelewu zagranicznego na teren Niemiec. Mimo że Niemcy są blisko naszego kraju, to funkcjonują dzięki innym systemom i wykonanie przelewu do banku zarejestrowanego za granicą jest bardzo kosztowne. Przelewanie kwot sięgających kilkuset złotych uznaje się za totalnie nieopłacalne. Fotoflirt natomiast nie dość, że nie informuje ani słowem o prowizji, to jeszcze nie przelicza nam kwoty do zapłaty za konto premium na złotówki. Musimy zrobić to samodzielnie za pomocą kalkulatora lub zadowolić się kosztami w przybliżeniu.

Fotoflirt, jak działa serwis?

Nie chcemy negatywną opinią wpływać na Twoją decyzję, dlatego staramy się przedstawić Fotoflirt jak najuczciwiej. W dużej mierze ocena danego portalu uzależniona jest od osobistych preferencji i możliwości. Nie dla każdego kwota bliska 100 zł za miesiąc spędzony na koncie premium jest kwotą dużą. Praktycznie to i tak o wiele mniej, niż wydatek na nieudaną randkę. Portal randkowy Fotoflirt umożliwia przynajmniej sprawdzenie potencjalnych kandydatów do spotkania.

Strona serwisu wygląda przyjemnie i zdecydowanie zachęca do zostania na niej. Wszystko przez pozytywne slogany i zachęty, o których pisaliśmy wyżej. Po prawej stronie znajduje się małe okienko do rejestracji. Wystarczy mail do kontaktu, nick oraz hasło zarezerwowane dla Fotoflirt i gotowe! Czekasz na link aktywacyjny, a po jego kliknięciu cieszysz się możliwościami.

Profil automatycznie zostaje określony jako premium, a po upływie 30 dni serwis przedłuża umowę, tylko że musisz już za to zapłacić. To jasne, że niewiele osób się na to zgadza. Sprytni użytkownicy Fotoflirt odkryli, że po upływie terminu, jaki mamy na poruszanie się po serwisie za darmo, wystarczy usunąć konto i założyć nowe, na nieco inne dane. W praktyce jest to po prostu inny mail. Jeszcze niedawno nie było takiej możliwości, ponieważ administracja Fotoflirt wymagała, by przy rejestracji wysyłać zdjęcie dowodu, gdzie dane są częściowo zamazane, ale widać nazwisko i zdjęcie. Na szczęście zrezygnowano z tej, jakby nie patrzył niebezpiecznej praktyki.

Ponowny dostęp do funkcji konta premium, ale logowanie się za darmo jest zatem możliwe, ale uciążliwe. Jesteśmy pewni, że po jakimś czasie znudzi się to każdemu, ale być może do tej pory znajdziesz osoby warte kontaktu. Jeżeli jednak praktyka tego typu wydaje Ci się niekorzystna i martwisz się, że nowe informacje sprawią, że starzy użytkownicy nie rozpoznają Cię, to możesz być spokojny. Wystarczy się na nowo zarejestrować, a wszelkie informacje, w tym zdjęcia, mogą pozostać takie same. Dla własnego komfortu można odświeżyć galerię i wgrać inne zdjęcia, ale dzięki nim odpowiednie osoby rozpoznają, kim jesteś i przystąpią do kontaktu.

Fotoflirt konto premium

Konto premium na Fotoflirt daje więcej możliwości, które często okazują się niezbędne nie tyle do kontaktu z innymi co do zdecydowania do kogo tak naprawdę chcemy się odezwać. Serwis randkowy umożliwia jedynie płatny dostęp do funkcji takich jak:

  • Oglądanie zdjęć innych użytkowników w serwisie w pełnym rozmiarze, a nie jedynie miniaturkach, które niewiele mówią o wyglądzie danej osoby.
  • Możemy podejrzewać profile innych bez ujawniania tego, dzięki czemu możemy obserwować na bieżąco informacje na temat osoby, która nam się podoba bez zdradzania się.
  • Korzystanie z serwisu, dzięki koncie VIP umożliwia wyszukiwanie potencjalnych kandydatów do randki, nie tylko filtrując województwa, ale również miasta. To znacznie zawęża zakres poszukiwań i ułatwia kontakt między osobami, które poczują do siebie miętę.

Konto VIP jest kosztowne, chociaż gdybyśmy mieszkali w innym kraju, którego mieszkańcy są zarejestrowani w serwisie, to prawdopodobnie nie odczuwalibyśmy tak mocno tej kwoty. Natomiast nie jest ona dopasowana do polskich realiów.

Jeżeli mimo opisanej wyżej strategii, wolisz nie komplikować sobie życia i jako uczciwy człowiek korzystać z Fotoflirt wyłącznie za pomocą konta darmowego, to musimy Cię zmartwić. Serwis randkowy co prawda zachęca do nieograniczonego kontaktu, ale nie za bardzo widzisz, do kogo piszesz i nie masz możliwości wyszukać osób ze swojego miasta. Strona sprytnie zaplanowała tego rodzaju ograniczenia, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka, ale po krótkim czasie korzystania z randek online, irytuje do tego stopnia, że sięgasz po portfel (to oczywiście metafora, tak naprawdę robisz przelew).

Fotoflirt opinie użytkowników

O tym, jaki jest serwis randkowy Fotoflirt, nie sposób przekonać się, bez własnego doświadczenia. Krótko mówiąc, zanim nie wyposażysz się we własny profil, nie będziesz miał pewnego zdania na ten temat i zawsze będzie ta kusząca myśl, żeby spróbować. Opinie użytkowników z Polski są jednak jednoznaczne. Fotoflirt to serwis randkowy, który ma głównie złe opinie. Wiele osób, które założyły profil dzięki obietnicy darmowego konta premium, nieprzyjemnie zdziwiło się w kolejnym miesiącu, kiedy zobowiązano je do płatności…

Jeśli jednak Fotoflirt nie jest pierwszym serwisem, z którego korzystasz, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś przetestował własny profil. Zapewne jesteś świadomy zagrożeń, jakie płyną z kontaktu w sieci i nierozważnego udostępniania danych. Dla tych, którzy umiejętnie wykorzystują informacje na temat portali randkowych, negatywne opinie użytkowników są niestraszne. Zapewne takie osoby mają szansę na zdobycie fajnego kontaktu. Kiedy wiesz, w jakim momencie zrezygnować z konta premium, a następnie usunąć konto (przypominamy, że samo usunięcie konta nic nie pomoże i nadal będziesz płacić), to odwiedź serwis randkowy Fotoflirt i wystaw własną opinię na ten temat. Chyba że masz już doświadczenia związane z tym tematem, to chętnie przeczytamy o nich w komentarzu!

Jak poderwać dziewczynę? Co robić, a czego nie?

Niepowodzenia na portalach typu Fotoflirt zdecydowanie zniechęcają do próby kontaktu. Wartościowi ludzie kryją się w tysiącach osób, które bez ładu i składu starają się kogoś poderwać. Nie bądź taką osobą! Zobacz, na co należy zwracać uwagę!

  • Nie rozpoczynaj kontaktu online wiadomością w stylu “Hej, co tam/Hej, spotkamy się?” Daj się jej najpierw poznać! Ciekawe rozpoczęcie rozmowy zapewni Ci większe powodzenie nie tylko na Fotoflirt, ale również na innych serwisach randkowych.
  • Zadbaj o pisanie bez błędów i wyrażaj się zgodnie z zasadami kultury. To zawsze robi dobre wrażenie!
  • Zdjęcia również stanowią bardzo ważny element pierwszego wrażenia w sieci. Koniecznie muszą być wyraźne i dopasowane do okazji. Fotki w domowych kapciuszkach lub starej koszulce nigdy nie wyglądają tak dobrze, jak te w fajnym ubraniu i dobrej minie. Uśmiech to podstawa, o tym chyba nikomu nie musimy przypominać!
  • Nawet jeśli szukasz osoby tylko do seksu, nigdy nie pisz o tym w 1 wiadomości. To wygląda słabo, poza tym nikt nie chce iść do łóżka z osobą, której kompletnie nie zna, lub nie wie nawet, jak wygląda. Czy to Fotoflirt, czy prawdziwe życie, drugą osobę trzeba czymś zainteresować.
  • Nie udawaj innej osoby tylko dlatego, że wydaje Ci się, że użytkownicy Fotoflirt uznają Cię dzięki temu za atrakcyjną osobę. Kłamstwo zawsze wychodzi na jaw szybciej, niż się spodziewamy.
  • Zastanów się nad swoimi mocnymi stronami. Nie musi to być coś wielkiego, jak 3 oktawy w głosie, o czym zawsze myślimy, mając w głowie słowo talent. Tymczasem Twoją mocną stroną może być gotowanie, opowiadanie śmiesznych historii i inne tego typu rzeczy. Nigdy nie wiesz, co zwróci uwagę osoby, która Ci się podoba, dlatego warto zawsze być zadowolonym z tego, kim się jest. Tak na wszelki wypadek.

Ludzie mylnie zakładają, że to, co w sieci, jest inne niż w rzeczywistości. Fotoflirt i inne portale randkowe kojarzy nam się z narzędziem zastępującym faktyczne staranie się o czyjąś uwagę i zainteresowanie. Niektórym wydaje się, że dana osoba musi zareagować pozytywnie, ponieważ korzysta z portalu randkowego. A skoro tak, to nie może odpowiedzieć negatywnie na zaloty faceta, bo przecież faceta szuka! To prawda, że niektóre dziewczyny robią z siebie księżniczki, ale jednak zawsze trzeba mieć coś do zaoferowania.

Wobec tak dużego wyboru serwisów randkowych, Fotoflirt wypada słabo. Ciężko uznać to za atrakcyjną ofertę, chociaż te darmowe 30 dni naprawdę zachęca do spróbowania. Przestrzegając zasad, o których mówiliśmy, masz szansę dobrze się bawić. I pamiętaj, nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie, masz jeszcze co najmniej kilka serwisów do sprawdzenia! Prawdziwa miłość jest nagrodą wytrwałych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *