Sympatia – poznaj swoją drugą połówkę online!

sympatia.pl

Aktywni zawodowo single zwykle nie mają wiele czasu lub chęci na aktywne życie pozazawodowe. Każdy chce jednak poznać idealnego partnera, który będzie kolorem dla naszej znanej codzienności. Nic dziwnego, że często sięgamy po portale randkowe, mając nadzieję, że poznamy swoją drugą połówkę online. Dowiedz się, jakie możliwości daje Sympatia pl! Logowanie, poruszanie się po serwisie, wady i zalety portalu: wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu!

Co to jest Sympatia? Logowanie i obsługa serwisu!

Sympatia to internetowy portal randkowy z długim stażem. Powstały w 2003 roku serwis do dzisiaj cieszy się dużym powodzeniem i ma na swoim koncie wiele szczęśliwych związków założonych przez osoby, które poznały się właśnie za sprawą portalu. Na początek trzeba zaznaczyć, że Sympatia jest serwisem częściowo darmowym. Jeśli jednak zdecydujesz się na płatne konto na Sympatii, nie musisz obawiać się wysokich kosztów, ponieważ miesiąc członkostwa VIP nie przekracza nawet 20 zł. W porównaniu z innymi serwisami tego typu, gdzie konto premium kosztuje grubo ponad 100 zł, jest to naprawdę znikoma inwestycja. Nic dziwnego zatem, że na Sympatii ludzie rejestrują się chętnie. Jak zatem wygląda logowanie? Sympatia umożliwia darmową rejestrację za pośrednictwem konta Facebook i danych tam zawartych. Jeżeli jednak Facebook nie jest drogą, którą chcesz podążać w celu założenia konta na portalu randkowym, możesz to zrobić za pomocą maila. Na początek konieczne jest podanie takich danych, jak e-mail i hasło, które będzie broniło dostępu do strony do naszego profilu. Po kliknięciu w link aktywacyjny wysłany na Twój e-mail zyskujesz dostęp do strony Sympatia. Moje konto to zakładka, w której możesz uzupełnić informacje o Tobie.

Potencjalnego partnera możesz poszukać samodzielnie za pomocą wyszukiwarki lub kierować się propozycjami ze strony serwisu. Darmowe konto na Sympatia.pl zastrzega jednak, że możesz zagaić rozmowę z 1 osobą dziennie. Przeszukiwanie danych innych osób ze strony i czas, jaki trzeba poświęcić, by poznać wiele osób, może być nieco uciążliwy dla mało cierpliwych. W końcu Facebook przyzwyczaił nas do pisania z dziesiątkami użytkowników dziennie, a Sympatia ma na swoim koncie wiele interesujących ludzi, jak tu zagadać do wszystkich z takim limitem? W takim wypadku należy zainwestować w konto premium.

Jak zwiększyć swoje szanse na Sympatii?

Czasami nasze niepowodzenie w kontaktach z płcią przeciwną przypisujemy naszemu wyglądowi. Wydaje nam się, że nie mamy szans z osobami, które mają na pierwszym planie zdjęcia prezentujące najlepsze walory wyglądu. To prawda, że ludzie zwracają uwagę na wygląd i biuściasta koleżanka z sąsiedztwa na pewno będzie miała setki odtworzeń profilu. Ty, klasyczna szatynka niebędąca fanką intensywnego makijażu, nie będziesz tak popularna. W rzeczywistości jednak macie równe szanse, ponieważ seksapil to nie wygląd, a miłość nie opiera się na fascynacji rysami twarzy. Tyle tytułem wstępu, możemy przejść do rad, które pozwolą Ci zwiększyć ilość wejść na Twój profil i zachęcić innych do pozostania w nim na dłużej.

  • Zaczniemy od zdjęć, bo to kwestia najbardziej wszystkich nurtująca. Absolutnie nie należy doklejać lub odklejać sobie tego i owego w aplikacjach do poprawy wyglądu. Filtry są cudowne, ale nie nałożysz ich na spotkanie w realu. Oszczędź sobie wstydu na randce i przypomnij sobie, jak wyglądała Kylie Jenner, zanim było ją stać na operacje. Z przeróbek zatem zrezygnuj (zobacz, ile czasu zaoszczędzisz!), a zamiast tego zadbaj, by prezentujące Cię zdjęcia były dobrej jakości, wyraźne i nie w momencie, kiedy wyglądasz, jakby życie było dla Ciebie złem koniecznym. Pamiętaj, że uśmiech dodaje urody każdemu. I nie przeszkadzają w tym krzywe zęby. Braki w uzębieniu warto jednak uzupełnić.
  • Bądź aktywnym użytkownikiem, ale nie nachalnym. Hurtowe wysyłanie wiadomości o tej samej treści do każdego nie sprawi, że odpowie Ci ktoś szczególny. Szukasz tej jedynej, więc traktuj potencjalną kandydatkę jak kogoś wyjątkowego. W dodatku nie umawiaj się z kimś, tylko dlatego, że łaskawie Cię zechciał. Nie bój się szukać kogoś w swoim guście.
  • Postaraj się o ciekawe przedstawienie siebie na profilu. Unikaj pisania takich treści, że nie masz celu w życiu i nie wiesz, jak spędzisz wolny czas, a masz go dużo, ponieważ nie spieszy ci się szukać pracy. Na podstawie takich danych raczej niewiele osób będzie Tobą zainteresowanych. Z reguły podobają nam się ludzie, którzy nam czymś imponują. Nie chodzi o to, że masz się stać super bohaterem, ale po prostu zastanów się nad swoimi mocnymi stronami i wykorzystaj je, pisząc coś o sobie.
  • Uczciwie musimy przyznać, że konto premium zwiększa nasze szanse na znalezienie kogoś interesującego i przedarcie się przez gąszcz fikcyjnych kont. Nie jest to duży koszt, a jeśli zależy nam na poznaniu kogoś w sieci, to właśnie Sympatia zasługuje na uwagę, jako portal uczciwy. Możesz wykupić członkostwo jedynie na miesiąc, który będzie aż nadto wystarczającą ilością czasu, by zagadać do wielu osób. Na pewno uda Ci się w ten sposób zgromadzić kilka interesujących kontaktów, a co będzie dalej, zależy wyłącznie od Ciebie i osoby, z którą nawiązałeś relację.

Na koniec warto powiedzieć co nieco o fikcyjnych kontach, czyli profilach osób, które nie istnieją, a robią niepotrzebną nadzieję prawdziwym użytkownikom serwisu Sympatia i innych. Fikcyjne osoby to prawdziwa zmora portali randkowych, ale nie ma na to sposobu. Z czasem na pewno nauczysz się rozpoznawać takie osoby i ignorować wysyłane przez nich wiadomości lub samemu zawężać krąg osób, do których masz ochotę się odezwać. Z reguły są to konta, które rzadko są aktywne i należą do podejrzanie atrakcyjnych osób. Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś uzupełnić swojego konta o informacje, które dają podstawę do zainteresowania Tobą, a już pisze do Ciebie kilka wspaniale zapowiadających się osób, wiedz, że korzystają oni z fałszywych danych. Z reguły takie jednostki zaczepiają nowe konta, których właściciele nie są jeszcze obeznani z działaniem strony i nie wiedzą, czego mogą się spodziewać.

Dużym ułatwieniem, jakie zastosowała u siebie Sympatia.pl, jest swego rodzaju gra. Podobnie, jak na Tinderze, również tutaj możesz oceniać zdjęcia innych osób. Z tą różnicą, że na Sympatii jest to w formie gry. Jeżeli zaznaczysz, że dana osoba Ci się podoba, wyskoczy Ci powiadomienie, jeśli i ona zaznaczyła tak samo. Jeżeli nie spodobaliście się sobie nawzajem lub jedno z Was zaznaczyło, że jest na nie, to automatycznie nie będziecie widzieć swoich danych w propozycjach. To fajne rozwiązanie, które bez naszego udziału właściwie eliminuje osoby, które nie nadają się na potencjalnego partnera dla nas. W ten sposób unikamy ryzyka, że zagadamy do osoby, która brutalnie odrzuci naszą próbę kontaktu.

Sympatia opinie użytkowników

Duże portale społecznościowe, takie jak Facebook czy Instagram, mają to do siebie, że cieszą się zupełnie skrajnymi opiniami. Nic w tym dziwnego, skoro zrzeszają tak duże grono osób. Nie wszystkim dane jest się ze sobą dogadać, stąd rozczarowanie jednych i radość drugich. Sympatia.pl, podobnie jak Facebook, Tinder oraz Badoo jest jednym z najbardziej znanych serwisów w Polsce. W związku z tym cieszy się głównie dobrymi opiniami. Trzeba również zaznaczyć, że spośród portali randkowych, Sympatia jest serwisem najtańszym. Dane z opinii w sieci mówią jasno, że samo korzystanie z serwisu jest przyjemne, a regulamin strony uczciwy i zrozumiały. Niektórzy przestrzegają jednak, że członkostwo VIP jest automatycznie przedłużane, dlatego na jakiś czas przed końcem umowy warto zorientować się, gdzie zrezygnować z członkostwa VIP na przyszły miesiąc, by nie musieć płacić.

Negatywne informacje na temat strony Sympatia.pl dotyczą oczywiście fikcyjnych kont. Nie tylko Facebook słynie z tego, że wiadomości wysyłane są od osób z zagranicy. Tacy ludzie wykorzystują fałszywe dane, by naciągnąć naiwnych ludzi na pieniądze. Sympatia również nie jest wolna od oszustów, nie tylko z zagranicy, ale również z Polski. Druga wada serwisu Sympatia, tak samo, jak wszystkich innych portali randkowych, nie polega na wykorzystywaniu fałszywych danych dla własnych korzyści, a bardzo wygórowanych oczekiwań. Zwykle informacje o bardzo precyzyjnie określonych wymaganiach pochodzą ze strony pań. Takie osoby nie odpisują na wiadomości lub są niegrzeczne. Użytkownicy podają, że głównymi pytaniami zadawanymi podczas rozmów z takimi kobietami są te o pracę i zarobki. Nie potrzeba więcej danych, by domyślić się, że takie osoby nie szukają miłości ani przyjaciela do niezobowiązujących rozmów.

Powyższe informacje mogą nie nastrajać pozytywnie, ale nie warto się zniechęcać. Przez stronę Sympatia.pl poznało się bardzo wiele ludzi i nic nie stoi na przeszkodzie, byś i Ty znalazł tam kogoś, z kim połączy Cię uczucie lub wspólna przygoda. Na działanie oszustów nie mamy wpływu, ale im więcej świadomych ludzi będzie korzystało z serwisów typu Sympatia, tym mniejszą widoczność będą mieli oszuści i pasożyty. Z informacji z sieci jasno wynika, że uczciwych użytkowników jest znacznie więcej, ale fałszywe konta robią wokół siebie spory szum. Może się przez to wydawać, że na stronie nie ma nikogo normalnego, a to nieprawda.

Sympatia.pl to portal, któremu można zaufać, zarówno pod względem darmowego, jak i płatnego konta premium. Ze strony serwisu nie spotka Cię oszustwo, a Twoje dane są w dobrych rękach. Pod warunkiem, że sam nie rozrzucasz swoich danych na lewo i prawo, możesz czuć się bezpiecznie. Jeżeli Facebook nie jest dla Ciebie dobrym narzędziem do kontaktów z innymi i chcesz poznać kogoś nowego, szczególnego, to Sympatia z pewnością odpowie pozytywnie na Twoje oczekiwania. Czasami miłości trzeba pomóc i trochę jej poszukać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *