Roksa anonse i ogłoszenia towarzyskie zupełnie za darmo!

roksa.pl

Internet to nieograniczone źródło rozrywki dla każdego z nas. Bez względu na swoje preferencje seksualne oraz fantazje erotyczne w sieci możesz znaleźć osobę, która idealnie odpowie Twoim wymaganiom. Nic dziwnego, że portale randkowe cieszą się tak niezwykłym powodzeniem. Czy mają swoją alternatywę? Jasne, że tak! Poznaj Roksa pl, czyli portal, gdzie znajdują się ogłoszenia towarzyskie i anonse, które możesz czytać zupełnie za darmo!

WWW.ROXA.PL to erotyczny serwis towarzyski, w którym każda pełnoletnia osoba może odpowiedzieć lub pozostawić własne ogłoszenie towarzyskie. Na początek warto zaznaczyć, że nie jest to portal randkowy, chociaż tam również płacimy za erotyczne możliwości, natomiast nie za konkretne usługi. Zaraz wszystko sobie wyjaśnimy, mimo tego, że serwis Roxa jest naprawdę znany, wydaje się, że nie tylko w Polsce, o czym świadczy obecność aż 6 wersji językowych na stronie.

Strona www.Roksa reklamowana jest jako darmowa, co jest prawdą, ale nie wszystkie czynności, które możemy na stronie wykonać, są bezpłatne. Jako osoba, która z ciekawości zawitała na stronie Roxa anonse, masz dostęp do wszystkich kategorii i osób, które udostępniały swoje ogłoszenia za pomocą serwisu. Twarze widoczne na zdjęciach są zamazane, zapewne po to, by pełny dostęp miały wyłącznie osoby, które są zainteresowane skorzystaniem z konkretnych usług. Zobaczysz je po zalogowaniu.

Sama strona Roxa jest bardzo przejrzysta i na pierwszy rzut oka widać, jakie jest jej przeznaczenie. Po zaznaczeniu, że jesteśmy użytkownikami pełnoletnimi, uzyskujemy pełen obraz strony głównej, która pełna jest zdjęć mniej lub bardziej erotycznych. Niektóre ukazują również intymne części ciała bez żadnej cenzury, dlatego zaznaczamy, że nie jest to strona odpowiednia dla osób niepełnoletnich. Jakie ogłoszenia zawiera serwis Roxa?

 • Serwis oferuje płatne anonse kobiet i mężczyzn z całego kraju. Możesz wybierać interesującą Cię osobę na podstawie zdjęć lub opisów dostępnych na profilach danych osób.
 • Możesz skorzystać z filtrów wyszukiwania, które wytypują osoby znajdujące się w obszarze województwa lub miasta, które zamieszkujesz (Roksa Torun, Warszawa, Szczecin i wszystkie duże miasta w Polsce).
 • Dodatkowo Roxa wyposażona jest w możliwość wybrania odpowiedniej kategorii. Potencjalni klienci mogą decydować, czy szukają osoby z zakresu usług BDSM, czy są to kobiety, mężczyźni, a może transwestyci.
 • Ogłoszeń jest mnóstwo, dlatego Roksa wciąż zwiększa ilość korzystających z jej usług osób, których przyciągają imponujące statystyki.

W serwisie Roksa możesz znaleźć nie tylko osobę idealnie odpowiadającą Twoim fantazjom erotycznym, ale również samemu umieścić anons towarzyski. Koszt umieszczenia ogłoszenia sięga 50 zł i zapewnia obecność anonsu na stronie aż na 3 miesiące. Warunkiem takiej możliwości jest określenie warunków, na jakich chcesz korzystać z platformy.

 • Możesz zadeklarować, że jesteś użytkownikiem, który szuka ogłoszeń.
 • Możesz również zaznaczyć, że jesteś osobą, która ogłoszenia wystawia.

W trakcie korzystania z Roxa masz możliwość zmiany tych preferencji, jednak możesz to zrobić tylko raz. Być może w ten sposób administratorzy portalu niwelują obecność w serwisie osób, które nie planują poważnego korzystania z ofert, a jedynie niezdrowo zaspokajają swoją ciekawość, kręcąc się na łamach strony bez celu.

Eksplorując stronę w poszukiwaniu partnerki lub partnera do erotycznych zabaw można stracić wiele godzin, gdyż propozycji jest naprawdę dużo, a osoby interesujące. Chociaż, w przeciwieństwie do portali randkowych, znacznie większy wybór mają panowie, to i kobiety nie mają na co narzekać. Na Roksa dominują panie w wieku od 30 do 50 lat, ale zdarzają się również młodsze i starsze. Bez względu na wiek, wszystkie osoby na portalu zdają się wiedzieć, co tam robią, dlatego prezentują się naprawdę kusząco. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni na zdjęciach (mimo że nie widać ich twarzy bez rejestracji) wydają się osobami zadbanymi i profesjonalnymi. Roxa deklaruje, że wszystkie profile osób dających ogłoszenia na stronie są zweryfikowane. Dzięki temu masz swoistą gwarancję, że nie zostaniesz oszukanym. Wyraźne zdjęcia dodatkowo są wyposażone w informacje, które pozwalają dowiedzieć się więcej o usługach osoby, która spodobała Ci się wizualnie. Każdy profil ogłoszenia jest robiony w identycznym schemacie, gdzie wyszczególnione są wszystkie najważniejsze informacje. To uczciwe i bardzo pomocne. Oto, czego możesz się dowiedzieć, wchodząc na wybrany profil.

 • Zakładając, że sortowałeś wyniki po województwie lub mieście, te informacje są już dla Ciebie znane, ale na profilu ogłoszenia, po lewej stronie również widzisz te dane.
 • Lewa strona wyszczególnia także zakres działań użytkownika serwisu. Czy jest szansa, że przyjedzie do Twojego domu, czy przyjmuje wyłącznie u siebie? Jakie praktyki seksualne zgadza się robić? Wszystkiego dowiesz się bez zadawania pytań.
 • Pod zdjęciami jest również krótki opis ogłoszeniodawcy, co mówi trochę o sposobie bycia danej osoby.
 • Z boku widoczne są także wymiary użytkownika lub użytkowniczki: wzrost, waga, obwód tego i owego. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że umówisz się z osobą, która nie jest w Twoim typie. No i oszczędzisz jej niepotrzebnych pytań przez telefon.
 • Profil zawiera także dane kontaktowe i czas pracy użytkownika lub użytkowniczki, dzięki czemu wiesz, kiedy dzwonić.

Roxa nie jest portalem, za którego pośrednictwem możesz pisać do wybranych osób. Masz dostęp do danych kontaktowych i we własnym zakresie starasz się o spotkanie. Działanie strony jest tak dopracowane, że zadowolony jest i ogłoszeniodawca i odbiorca. Ten, kto reklamuje swoją osobę, ma równe z innymi szanse, by być widocznym dla gości serwisu Roxa, a odbiorca może godzinami odwiedzać profile bez zawracania nikomu niepotrzebnie głowy.

Bez względu na to, jakie jest podejście wielu osób do płatnych usług seksualnych, uważamy, że portale takie jak Roxa są dobrze przemyślanym sposobem na podniesienie komfortu obu stron. Przede wszystkim kontaktują się ze sobą osoby zweryfikowane, a więc takie, które także pozostawiają po sobie ślad w sieci. To zmniejsza ryzyko, że oferująca usługi kobieta zostanie wykorzystana. Niestety napaści na tle seksualnym są na porządku dziennym, dlatego każdy powinien starać się jak najbardziej dbać o swoje bezpieczeństwo. Po drugie portal jest uczciwy. Wiesz, za co płacisz i kiedy. Nie ma żadnego automatycznego przedłużania członkostwa ani innych ukrytych zasad. Trochę szkoda, że dostęp do kontaktu telefonicznego mają również osoby niezalogowane. Różne rzeczy przychodzą ludziom do głowy, w tym głupie żarty. Poza tym jednak Roxa wydaje się nam interesującym miejscem do poszukiwania kontaktów seksualnych. To najdyskretniejszy sposób na to, by umówić się z wybraną przez siebie osobą na spotkanie, które również odbywa się w odpowiednich warunkach. Ostateczna ocena należy jednak do Ciebie! Nic nie przeszkadza w tym, byś zapoznał się ze stroną Roxa i wydał własną opinię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *