Mydwoje: profesjonalny serwis doboru partnerskiego?

mydwoje.pl

Rozczarowany powierzchownością i małymi możliwościami portalów randkowych zapewne przemierzasz internet w poszukiwaniu czegoś, co na pewno spełni Twoje wymagania. Nic w tym dziwnego, wszyscy w końcu mamy swoje preferencje, a przede wszystkim chcemy być traktowani z szacunkiem, by móc pokazać, jak wiele mamy zalet. Od jakiegoś czasu w sieci można trafić na serwis Mydwoje, który reklamuje się jako profesjonalny portal doboru partnerskiego. To ponoś strona dla osób z wymaganiami. Zobaczmy więc, co portal Mydwoje ma nam do zaoferowania!

My dwoje logowanie i poruszanie po serwisie

My dwoje to strona, której założyciele nazywają ją jako profesjonalne biuro matrymonialne. Ta poważna nazwa robi wrażenie! Oto jest ktoś, kto posiada odpowiednie możliwości, by pomóc nam w znalezieniu drugiej połówki. Strona główna Mydwoje robi bardzo dobre wrażenie wraz ze zdjęciami zalogowanych osób o przyjemnej aparycji i szczegółowym opisie działania. Jak zatem wygląda logowanie i poruszanie się po serwisie Mydwoje?

Internetowe biuro matrymonialne Mydwoje posiada proste okienko do zarejestrowania się w serwisie. Podajesz adres e-mail, na który zostaje wysłany link aktywacyjny. Oprócz tego konieczne jest podanie nicku oraz hasła. Strona pyta również o Twoją datę urodzenia i skąd masz informacje na temat serwisu. Okienko do rejestracji znajduje się na samym dole na stronie głównej portalu, natomiast szybko przekieruje Cię tam zielona ikonka: Zarejestruj się bezpłatnie. Przed zalogowaniem, strona daje Ci możliwość wyszukania osób w Twoim województwie, które pasują do Twojego przedziału wiekowego. Serwis Mydwoje takie wyszukiwanie umożliwia za pomocą małego okienka z prawej strony na początku.

Niestety pozytywne informacje na temat strony Mydwoje już na starcie mogą zostać podważone. Co prawda logowanie do portalu jest zupełnie darmowe, ale zaraz potem okazuje się, że nie masz dostępu do innych użytkowników. To znaczy, masz, ale nie możesz się z nimi skontaktować, chyba że opanowałeś zasady telepatii. Wygląda więc na to, że zalogowane osoby na koncie darmowym nie mają większych możliwości od osób zupełnie niezarejestrowanych w serwisie Mydwoje. A strona Mydwojepl okazuje się serwisem całkiem kosztownym. Za miesiąc konta premium zapłacimy 60 zł. Trzy miesiące to wydatek sięgający 100 zł. To bardzo dużo, zwłaszcza jeśli chodzi o serwis, który nie należy do najpopularniejszych i ma raczej stosunkowo skromną grupę stałych użytkowników. Czyżby z tego powodu koszta były tak znaczne?

Zaczniemy jednak od zalet, ponieważ ciężko ich w tym serwisie nie zauważyć. Ostatecznie może się robić trochę przykro, że strona tego typu nie jest na tyle popularna, by mogła być nieco tańsza. Nam szczególnie spodobał się ten fragment Mydwoje, który zwraca uwagę na konieczność bezpiecznego korzystania z sieci. W krótkim akapicie przypomina, że dba o nasze bezpieczeństwo w sieci. Na co należy zwracać uwagę i dlaczego jest to tak ważne dla naszego bezpieczeństwa w rzeczywistym świecie? To powinien wiedzieć każdy! Tymczasem, wracając do zalet serwisu Mydwoje, zwróciliśmy również uwagę na poradnik dla singla, który zawiera kilka przydatnych wskazówek dla osób, które są same i chcą być jak najatrakcyjniejsze w oczach potencjalnej miłości. Ostatnią rzeczą, która jest w naszej liście top zalet strony Mydwoje, jest profesjonalny Test Doboru Partnerskiego. Pomijając informacje o jego powstaniu z udziałem psychologów, uwagę zwraca, że tego typu zadania są świetną rozrywką. Kto w końcu nie lubi psychotestów?

Oferty matrymonialne na Mydwoje pochodzą od osób, które mają całkowicie uzupełniony profil i przyjemne dla oka zdjęcia. Wyraźne i pokazujące wygląd danej osoby. To jest coś, czego brakuje na wielu portalach, gdzie zalogowane osoby kompletnie nie przywiązują wagi do tego, jak wygląda ich profil… A przecież to jedyne informacje, jakie ma na ich temat inny użytkownik portalu! Na Mydwoje dokładnie uzupełnione profile nie są wynikiem dobrej woli obecnych tam osób, a moderatorów, którzy dbają o to, by nikt nie zapomniał powiedzieć czegoś osobie. Zgodnie z zasadami, jakie określiła strona. Szczerze mówiąc, to również nam się podoba. Tak niewiele trzeba, by profile użytkowników prezentowały się naprawdę fajnie!

Mydwoje test doboru partnerskiego, co to jest?

Test doboru partnerskiego wydał nam się na tyle ciekawy, że powiemy sobie o nim nieco więcej. Strona opisuje psychotest jako autorski, stworzony specjalnie na potrzeby Mydwoje. Podobno nad jego powstaniem pracował szereg specjalistów z dziedziny psychologii, co ma stanowić gwarancję, że wyniki testu naprawdę są miarodajne. Głównym twórcą psychotestu jest aktywny psycholog i terapeuta Andrzej Rutowski.

Uzyskane wyniki testu mogą posłużyć za pretekst do rozmowy z innymi użytkownikami serwisu Mydwoje. Możecie swobodnie wymieniać informacje zawarte w teście i sprawdzić, jak bardzo jesteście dopasowani według testu i jak wyniki prognozują Wasze szanse na przyszłość. Test łączy w sobie wpływ temperamentu, celów, tolerancji i tym podobnych czynników na jakość i szanse związku. Brzmi naprawdę ciekawie!

My dwoje opinie użytkowników

Dalsze informacje na temat portalu Mydwoje nie będą już tak pozytywne. Nie dlatego, że Mydwoje jest oszustwem, ponieważ nie jest. Wręcz przeciwnie, regulamin jest jasny, a strona nie rości sobie praw do pobierania pieniędzy celem automatycznego przedłużenia subskrypcji konta premium na Mydwoje. Opinie użytkowników jasno wskazują na kilka problemów:

  • Wysokie koszty związane z członkostwem premium. A strona zmusza nas poniekąd, by takie członkostwo wykupić. Przecież nie ma jak poderwać kogokolwiek, jeśli nie można wysyłać wiadomości. Dostępne są tańsze portale randkowe, które mają również większą liczbę użytkowników.
  • Największy mankament, z którego słynie serwis, to mała liczba zarejestrowanych osób. Niektórzy podają, że wręcz nie da się kogoś poznać. W przypadku opłaconego konta VIP można być bardzo rozczarowanym, że pieniądze wydało się na darmo.

Czy te kwestie oznaczają, że Mydwoje nie ma aktywnych użytkowników? Nie, zarejestrowane osoby są, o czym świadczą, chociażby negatywne opinie. Pozytywne również są, bądźmy uczciwi. Wszystko zależy chyba od tego, jak wiele osób zdecyduje się korzystać z serwisu na raz. Często przywoływana jest informacja, że na Mydwoje osoby nie mogą uzyskać odpowiedzi od tych, do których napisali. Potencjalni kandydaci byli zgodni z testem doboru partnerskiego lub osobistymi preferencjami, jednak próżno czekać od nich odpowiedzi. To po prostu osoby, które albo rzadko się logują, albo nie mogą odpisać, nie posiadając konta premium. Bardzo prawdopodobne są informacje, że ci ludzie po prostu zrezygnowali z możliwości, jakie daje serwis, widząc, że propozycji jest mało, a aktywnych osób jeszcze mniej. Czy jest szansa, by zmienić złą passę strony Mydwoje? Trudno powiedzieć. Mydwoje jest obecnie kojarzone jako serwis, na którym się nic nie dzieje. Ciężko zatem zachęcić nowe osoby do założenia tak kosztownego konta, nie dając gwarancji, że pojawi się choćby szansa na podryw.

Strona Mydwoje sama prowokuje negatywne opinie użytkowników (również tych potencjalnych) pisaniem komentarzy pozytywnych przez administratorów strony na innych forach. Opinie pisane w tym samym stylu i podające informacje zbyt pięknie, by można było uznać je za prawdę. Ludzie mogą nie zwracać uwagi na wiele rzeczy, ale w tym wypadku akurat sztuczny styl bardzo rzuca się w oczy. Potencjalni użytkownicy biorą od razu stronę za podejrzaną i nie planują zakładać tam konta. Zamiast tego decydują się na skorzystanie z usług innego serwisu, nawet jeśli w praktyce okaże się on gorszy.

Randki online, czy w ogóle warto?

Jeżeli to pierwszy tekst, który dotyczy portali randkowych, jaki czytasz, możesz czuć się zniechęcona/zniechęcony do tego typu zabaw. Zupełnie niepotrzebnie! Czujemy się zobowiązani, by to zaznaczyć. Twórcy Mydwoje trochę się zapędzili, jednak nawet ten serwis nie jest pozbawiony zalet. Jeżeli strona doczeka się większej liczby użytkowników, będzie działała naprawdę fajnie! Pytanie tylko, czy administratorzy Mydwoje wykorzystają swój potencjał, jak należy. Tego nie sposób przewidzieć, natomiast uważamy, że warto dać szansę portalom randkowym. W końcu randki online również są pewną formą rozrywki, której warto się poddać. Ważne, by podejść do tego rodzaju aktywności z dystansem. Nie powinien to być jedyny sposób poszukiwania partnera do randek lub wspólnego życia. Portale takie jak Mydwoje i tym podobne na pewno są dużym ułatwieniem i narzędziem, które pomoże nam ćwiczyć swoje umiejętności podrywu lub po prostu ośmieli nas do rozpoczynania kontaktu z innymi ludźmi. To zawsze się przydaje.

Jak zwiększyć swoje szanse u płci przeciwnej?

Nie tylko portal Mydwoje uświadamia nam, jak ważna jest potrzeba spełnienia w dziedzinie związków. Dla wielu z nas głównym celem w życiu jest poznanie osoby, dla której poświęcimy wszystko, co mamy i która będzie w stanie zrobić dla nas to samo. Właśnie ta potrzeba wyjaśnia popularność serwisów randkowych typu Mydwoje i inne. Czy jest możliwe, by zwiększyć swoje szanse u płci przeciwnej na portalu, a także w rzeczywistości? Poniżej przydatne informacje!

  • W płci przeciwnej przyciąga nas to, czego sami nie mamy. Żartobliwie można powiedzieć, że to dlatego facetom tak bardzo podobają się damskie piersi. Portale randkowe takie jak Mydwoje bazują właśnie na powierzchownej kwestii doboru, dlatego warto zadbać o swój wygląd, ale nie tylko. Liczą się również pasje i sposób bycia, które wyróżniają nas na tle innych.
  • Wiemy, że pewność siebie to rzecz bardzo krucha i większość z nas cierpi wręcz na poważny niedobór pewności siebie. Zawsze szukamy przyczyn niepowodzenia w miłości w wadach wyglądu lub charakteru. Nigdy nie bierzemy pod uwagę, że za niepowodzeniami może stać niepewność i nieśmiałość. Wyczuwamy, kiedy druga osoba jest onieśmielona i wycofana. Jeżeli facet czuje się onieśmielony obecnością jakiejś kobiety, to ona automatycznie to wyczuje i uzna go za kogoś, przy kim nie poczuje się bezpiecznie. To mechanizmy, z których nie zdajemy sobie sprawy, a które mają duże znaczenie. Dlatego warto wykorzystać portal Mydwoje lub inne, by poćwiczyć swoją pewność siebie. Albo przynajmniej nauczyć się ją udawać!
  • Nie bez powodu portal Mydwoje tak duży nacisk kładzie na ładny opis i dobre zdjęcia zarejestrowanych osób. Czasami nieważne są same informacje, a to, w jaki sposób je przekazujemy. Jeżeli nie przywiązujesz wagi do interpunkcji, czy ortografii nie dziw się, że nie chce się Tobą zainteresować poważna osoba. Może dziać się tak z powodu, że Ty wypadasz niepoważnie. Dorosłej osobie nie wypada popełniać podstawowych błędów w pisowni, zwłaszcza kiedy prawie każdy edytor tekstowy podkreśla je na czerwono. Nie musisz zatem znać zasad ortografii, by z łatwością poprawnie pisać. Ta zasada dotyczy każdego, nieważne, czy jesteś studentem, czy robotnikiem, który uważa, że nie musi dbać o poprawność wypowiedzi. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie! Walcz ze stereotypami i pokaż, że nawet najmniej umysłowa praca również wymaga umiejętności i rozumu, bo to jest prawda. Mimo to pisząc z błędami, sam umieszczasz się o poziom niżej od osób wykształconych, mimo że w praktyce nie są one od Ciebie mądrzejsze. Walczmy ze stereotypami!
  • Prawdą starą jak świat jest to, że wszyscy narzekamy na swój wygląd. Często jest tak, że sami dyskwalifikujemy siebie na starcie, zakładając, że ładna osoba jest poza naszym zasięgiem. Tutaj znowu wychodzi brak pewności siebie, który sprawia, że ta osoba faktycznie nie zwróci na nas uwagi, bo nawet nie postaramy się, żeby nas poznała. Rozejrzyj się dookoła, zamiast ciągle gapić się w lustro na siebie i narzekać. Zobacz, jak wiele ludzi ma poważne wady. A to duży nos, a to koszmarną cerę, a to sylwetkę piłki etc. Myślisz, że tylko ludzie idealni są w związkach? Bzdura! Każdy może być w związku, a wiesz, kto może być w szczęśliwym związku? Ktoś fajny. Ktoś taki, jak Ty!

Nie jesteśmy najlepszymi mówcami motywacyjnymi, ale podając informacje na temat portalu randkowego Mydwoje, chcemy również zachęcić do działania wszystkich, którzy mogą czuć chwilową utratę nadziei. Mydwoje nie jest jedynym serwisem, który spotyka się z negatywnym odbiorem wśród użytkowników. To po części wina samych twórców strony Mydwoje, a po części wina społeczeństwa, które coraz mniej potrafi się ze sobą porozumieć. Warto pracować, by to zmienić.

To, co podoba nam się w portalach typu Mydwoje, to nastawienie na naturalność. Serwis daje nam szansę pokazania siebie takimi, jacy jesteśmy. Inaczej, jak Instagram, inaczej, jak Facebook, gdzie musimy pokazać tylko tę idealną stronę. Na Mydwoje szukamy miłości, a miłość musi znać również nasze słabości. Jeżeli osoba, z którą umówisz się na randkę, nieważne, czy poznałeś ją w sieci na Mydwoje, czy gdzie indziej, nie zaakceptuje Twojej urody, nie znaczy, że masz się zapaść pod ziemię. Nie zbieraj również na operacje plastyczne. Po prostu szukaj dalej. Zostać odrzuconym to żaden wstyd! Nawet Angelina Jolie, uznawana za seksbombę, nie podoba się wszystkim. To bez sensu podobać się wszystkim. Skąd mamy wtedy wiedzieć, kto kocha nas za to, kim jesteśmy?

Jesteśmy zdania, że serwis jest w stanie zainteresować różne osoby i jego funkcjonowanie byłoby naprawdę świetne, gdyby nie cena, która prawdopodobnie jest jedyną przyczyną, dla której serwis Mydwoje nie cieszy się taką popularnością, na jaką zasługuje. Czy twórca strony weźmie sobie do serca opinie użytkowników i obniży koszt konta premium, by zachęcić nowe osoby do rejestracji i zredukować negatywne informacje krążące w sieci o Mydwoje.pl? Zobaczymy, tymczasem zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z portalem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *