Jak znaleźć dziewczynę? Najlepiej przez internet!

Jak znaleźć dziewczynę

Poszukiwania drugiej połówki bardzo często kończą się złamanym sercem i rozczarowaniem. Taka jest jednak kolej rzeczy, a poszukiwań tej jedynej nie można zaprzestać! Tylko w ten sposób masz szansę, że Twoja idealna dziewczyna nie zostanie wcześniej schwytana przez innego faceta! Zastanawiasz się jak znależć dziewczynę? Ten artykuł jest dla Ciebie!

Jak znaleźć dziewczynę, czyli współczesne problemy singli

W czasach niezwykłej popularności portali społecznościowych takich, jak Facebook i Instagram, ludzie stracili zainteresowanie sobą nawzajem na rzecz fikcji, którą oferują wyżej wymienione serwisy. Przeciętny człowiek rzadko ma szansę wygrać z przekłamanymi obrazkami w sieci, do których wzdychają wszystkie piękne dziewczyny. Nie wspominając już o tym, że dla większości dziewczyn liczy się również status społeczny. Bez auta, własnej firmy i najwyższej klasy markowych ubrań nie masz szans. Czy tak jest naprawdę?

Stereotypy są krzywdzące, jednak nie sposób odmówić im ziarna prawdy. Nawet najśmieszniejszy żart tę odrobinę w sobie ma, a stereotypy także nie wzięły się znikąd. Czy jest prawdą, że wartościową i ładną dziewczynę może znaleźć jedynie mężczyzna, który spełnia standardy życia na wysokim poziomie? Czy tylko aspirujący milioner po kilku zabiegach upiększających i co najmniej 3 latach spania na siłowni ma szansę rozkochać w sobie kobietę? Absolutnie nie. Chociaż niejednokrotnie możesz odnieść takie wrażenie, kiedy po kolejnej randce ona nie odbiera od Ciebie telefonów i nie odpisuje na SMS-y, a Facebook na jej komputerze w niewytłumaczonych okolicznościach uległ zepsuciu. Myślisz sobie: Co jest ze mną nie tak? Na to pytanie Ci nie odpowiemy, ale istnieje możliwość, że Twój brak powodzenia w miłości nie do końca jest Twoją winą.

 • Przede wszystkim, nie oczekuj innych rezultatów, robiąc to samo. Może za każdym razem trafiasz na beznadziejną dziewczynę, bo szukasz ciągle w tej samej grupie ludzi?
 • Kolejny błąd polega na tym, że często dajemy szansę niewłaściwym ludziom, a innych odrzucamy bez dania szansy. Tak, Ciebie też to dotyczy. Zauważ, jak cierpimy, kiedy ktoś nas odrzuca, ale jak mało uwagi poświęcamy tym, których uczucia sami ranimy. Warto dać szansę osobie, która mimo słabych zdjęć na Facebooku może okazać się całkiem interesująca.
 • Ludzie mają tendencję do uciekania od osób, u których od 1 momentu wyczuwają zbyt duże zaangażowanie. To jak pułapka, która zamyka się zbyt wcześnie, jeszcze zanim mysz zauważy serek. To dlatego mówi się, że źli faceci cieszą się wielkim powodzeniem. Owszem, ale uwierz, tylko na początku.

Można nakreślić kilka błędów, jakie popełniają mężczyźni, umawiając się z kobietami, lub przynajmniej starając się umówić. Jeśli zwracasz uwagę wyłącznie na to, by w końcu się udało, zaczynasz tracić z oczu osobę, z którą chcesz się umówić. Zapominasz skupić się na jej i swojej wartości mając przed oczami jedynie porażkę lub dobicie do celu. Nawet jeśli szukasz jedynie przygodnego romansu, ludzie są warci czegoś więcej, niż wytartych schematów i randki, w której masz wypisane na czole, że chcesz jej tylko na jedną noc. Przeczytaj poniższe błędy popełniane przez kiepskich podrywaczy i sumiennie zastanów się, czy aby nie jesteś jednym z nich. Później porozmawiamy o tym, gdzie szukać dziewczyny i jak sprawić, by chciała zostać przy Tobie na dłużej.

 • Jeśli chcesz, by kobieta dała Ci klucz do swojego serca, musisz jej uważnie słuchać. Nie udawać. Nie przerywać w pół słowa. Gadanie przez parę godzin o wyniku ostatniej walce z zombie stoczonej online również może nie zadziałać. Prawda jest taka, że jeżeli kobieta naprawdę Ci się podoba, łatwo będzie Ci słuchać tego, co mówi. Przynajmniej na początku.
 • Bądź szczery i bądź sobą. Udawane cechy są podejrzane, nawet jeśli masz się za doskonałego kłamcę. Jeśli będziesz udawał, w jaki sposób ktoś ma zakochać się w osobie, którą jesteś naprawdę?
 • Faceci często mylą służalczość z byciem dobrym dla kobiety. Niestety współczesne damy, zresztą dawniej było podobnie, liczą na silnego i stanowczego samca. Nie chama i prostaka, tylko mężczyznę, który ma własne zdanie i wie co robić w podbramkowych sytuacjach. Dlatego ścielenie dywanu z kwiatów na jej drodze może sprawić, że zobaczy w Tobie służącego, a nie obiekt westchnień. Nie zrozum źle, panie lubią prezenty i uwagę, ale jeśli nie zainteresujesz ich swoją osobą, to prezenty na niewiele się zdadzą. Będziesz inwestował na darmo, bo najpierw trzeba inwestować w relację. Kobieta nie doceni Twoich prezentów, zwłaszcza kiedy ją nimi zasypujesz zupełnie bez powodu. Oczywiście ta zasada dotyczy tylko początku relacji. Nie wykorzystuj tego zdania jako argumentu do skąpienia prezentów swojej żonie.

Gdzie znaleźć dziewczynę?

Obecna rzeczywistość to raj dla nieśmiałych. Możesz spotkać idealną drugą połówkę bez wychodzenia z domu. Co więcej, w Twoim zasięgu jest nie tylko miasto, w którym mieszkasz, ale praktycznie dowolne miejsce na Ziemi z dostępem do internetu. Dla własnego komfortu polecamy jednak szukanie miłości w miejscach, do których będziesz w stanie dojeżdżać na randki.

Mówi się, że miłość najłatwiej spotkać w pracy lub na studiach. Zatem, jak znaleźć dziewczyne, kiedy pracuje się lub studiuje z samymi facetami? No właśnie. Tak właśnie kończą się dobre rady. Rozczarowaniem. Nie zaszkodzi jednak trochę się nimi zainspirować i po prostu działać. Chociaż żadne wskazówki nie zagwarantują Ci na 100% randki z wymarzoną kobietą, to nie dowiesz się tego, dopóki nie spróbujesz. Facet już tak ma, że z reguły sam musi zrobić ten pierwszy krok, co ma przecież też swój urok. Uwierz, że nic tak nie cieszy, jak osobisty sukces. W ramach motywacji i zachęty podsuwamy kilka pomysłów, gdzie i w jaki sposób można spotkać godną uwagi kobietę. Co więcej, zdradzimy również kilka szczegółów, jak do takiej wymarzonej kobiety zagadać. Spotkanie swojego ideału to dopiero połowa sukcesu, pamiętaj. Oto cenne informacje:

 • Jeżeli praca i studia odpadają, bo są tam sami faceci albo kobiety już zamężne bądź z innych względów nieodpowiednie dla Ciebie, zastanów się nad swoimi zajęciami poza pracą. To dobry moment, by ruszyć leniwe ciałko na jakieś dodatkowe zajęcia albo przynajmniej spacery po mieście.
 • Oczywiście nie sposób nie wspomnieć o portalach randkowych. Większość singli ma konto przynajmniej na jednym tego typu serwisie. Nawet jeśli nie spotkasz tam swojej miłości, to z pewnością nauczysz się flirtu i zdobędziesz trochę doświadczenia.
 • Zastanów się, jakie cechy powinna mieć idealna dla Ciebie kobieta i zastanów się, gdzie takie mogą przebywać. Na przykład, jeśli interesuje Cię fanka zdrowego stylu życia, to nie szukaj jej w nocy pod klubem lub budką z kebabem, bo jak sama logika wskazuje, raczej tam jej nie spotkasz.

Z reguły na fajną kobietę nie jest ciężko trafić. Trochę trudniej ją poderwać, ale też dużo zależy od początku znajomości. Pytanie o numer na ulicy jest odważne, ale z reguły dziewczyny odmawiają. Nie zdążyłeś takiej jeszcze niczym zainteresować, więc z góry odmawia. Tak to już jest z kobietami. Warto taką czymś zaskoczyć, a dla mniej pomysłowych jest jeden prosty sposób. Wadą tego sposobu jest fakt, że trwa dość długo. Musisz mieć więc stały kontakt z wybranką. Zasada jest prosta.

 • Bądź sobą.
 • Staraj się być uprzejmy i pytać o samopoczucie dziewczyny (ale nie nachalnie i nie co godzinę).
 • Słuchaj, co ona do Ciebie mówi i wspominaj o tym przy następnym spotkaniu.

Jeśli nawiąże się między Wami dialog, to większość roboty została wykonana. Jeżeli dobrze się Wam rozmawia i widzisz szczery uśmiech na jej twarzy za każdym razem, kiedy Cię widzi, możesz zacząć proponować randki. Tutaj ważne jest, by nie być ani prostakiem, ani zbytnio ułożonym i służalczym synkiem. Bądź miły i angażuj się, ale wymagaj tego samego.

Jak znaleźć dziewczynę przez internet?

Chociaż równie dobrze możesz zagadywać do kobiet o ładnym profilowym na Facebooku lub Instagramie, szanse na powodzenie są małe. Wcale nie dlatego, że jesteś beznadziejny. Kobiety po prostu są tak skomplikowane, że sam wygląd nie wystarczy, by je do siebie przekonać. To ma oczywiście również dobre strony. Kobietę z łatwością może poderwać facet, który komplementy na temat urody dostaje jedynie od swojej babci. To prawda, że panie także zwracają uwagę na urodę, a te bardziej próżne i bezwzględne głównie na zasobność portfela (ale czy serio warto być z kimś takim?), jednak dobrą pogawędką masz szansę zachęcić do siebie kobietę, która nigdy nie zwracała na Ciebie uwagi. Tylko musisz być sobą, a nie sztucznie generowanym księciem z bajki, którego nie potrzebuje. Zdobycie fajnej dziewczyny naprawdę leży w zasięgu Twoich możliwości! Mamy wszystkie informacje, których w tym celu potrzebujesz.

Najprościej jest zatem założyć konto na portalu randkowym. To proste, często zupełnie darmowe i pozwala na odbycie wielu spotkań z niejedną kobietą, nawet jeśli większość z nich okaże się nie tak bombowa, jakbyś chciał. Nie warto się jednak zniechęcać, a lepiej po prostu uczyć na własnych błędach. Jak założyć konto na portalu randkowym?

 • Znajdź dobry i zaufany serwis oferujący randki online. W sieci jest ich mnóstwo, kieruj się opiniami i wiarygodnością strony.
 • Podaj swojego maila i określ płeć. To podstawowe dane osobowe, które umożliwiają założenie konta.
 • Przycisk przejdź do serwisu niekiedy można kliknąć od razu, a niekiedy dopiero po skończeniu pełnej rejestracji. Na mail przychodzi odpowiedź serwisu, a dzięki otrzymania odpowiedniego linku możesz swobodnie poruszać się po portalu.
 • Zanim przejdziesz do wyszukiwania swojej wymarzonej, pamiętaj, że kobieta po drugiej stronie też chce wiedzieć, kim jesteś i jak wyglądasz. Uzupełnij zatem swoje dane osobowe i dodaj jakieś zdjęcia. Oczywiście z grupy Twoich najlepszych. Raczej zrezygnuj ze zdjęć, na których masz głupią minę albo silisz się na cwaniackie spojrzenie. Zwykle wygląda to osobliwie. Czasem wręcz żałośnie. Bądź po prostu sobą.
 • Na podstawie Twoich preferencji system generuje pulę z kobietami o podobnych zainteresowaniach. Dodatkowo każda kobieta z tych wybranych przez system zadeklarowała poszukiwanie tych cech, które właśnie Ty posiadasz. Nie obawiaj się, że żadna kobieta nie będzie miała preferencji dopasowanych do Twoich cech. Każdy facet i każda kobieta ma szansę spotkać kogoś podobnego sobie. Jeśli nie w swoim mieście to przynajmniej w sąsiednim. Zawsze pozostaje jeszcze cały świat.
 • Z kobietą albo kilkoma z grupy, która pasuje do Twoich zainteresowań, możesz rozpocząć rozmowy na czacie. Na stronach internetowych czas płynie inaczej i nikt nie zaprzeczy, że flirtowanie na aplikacjach jest całkiem wciągającym zajęciem.
 • Kiedy zdążycie się już dobrze poznać, to od Was zależy, czy chcecie przenieść znajomość na kolejny poziom i spotkać się w realnej rzeczywistości. Czy będzie z tego miłość lub gorący romans? Nie wiadomo, ale z pewnością, dzięki portalom randkowym, masz szansę na podniesienie swojej pewności siebie, poznanie wielu ciekawych osób i życie takim życiem, jakiego naprawdę pragniesz.
 • Jeśli wciąż nie jesteś pewien, czy portal randkowy to dobry wybór, wiedz, że możesz się w każdej chwili wycofać. Wystarczy, że usuniesz konto, a Twoje informacje nie będą dalej przekazywane innym użytkownikom serwisu.

Mamy nadzieję, że chociaż trochę pomogliśmy Ci zebrać się w sobie i zyskać motywację do poszukiwania idealnej drugiej połówki. Chociaż odpowiedź na pytanie, jak znaleźć dziewczynę nigdy nie będzie prosta, to wiara we własne możliwości i umiejętność dostrzegania własnych, ale również cudzych zalet, zdecydowanie może ułatwić Ci to zadanie. Pamiętaj, że dla zakochanej kobiety najważniejsza nie jest możliwość korzystania z Twoich pieniędzy, czy chęć pochwalenia się przed innymi kobietami Twoją urodą i statusem. Wartościowy człowiek zawsze dostrzega, to co w nas najlepsze, a co w żaden sposób nie wiąże się z rzeczami materialnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *