Randki o2 portal randkowy zupełnie za darmo!

randki.o2.pl

W dobie ogromnego zapełnienia sieci teoretycznie darmowymi portalami randkowymi ciężko jest wybrać ten, który faktycznie pomoże nam poznać kogoś interesującego. Zwłaszcza że za popularnością randek online wzrasta zdolność oszustów do wyzyskiwania pieniędzy od nieświadomych użytkowników. Jeśli nie wiesz, gdzie skierować swoją uwagę, zostań na o2! Randki o2 to portal randkowy, który jest zupełnie za darmo. W dodatku to najstarszy serwis w Polsce! Dowiedz się wszystkiego o stronie randek online z poniższego artykułu!

Randki o2 jak założyć konto?

Portal Randki o2 istnieje w Polsce już od 1999 roku! Serwis, który swoje początki miał w czasie, kiedy internet dopiero zadomawiał się w naszym kraju, nie może być zbyt skomplikowany. Żadna strona w sieci nie mogła być zbyt skomplikowana w tamtym czasie. Mimo tak długiego stażu w sieci, a może właśnie dlatego, Randki o2 to dobry wybór. Zwłaszcza dla tych, którzy nie chcą martwić się skomplikowanym regulaminem, który zamiast ułatwić, tylko utrudnia korzystanie z danej strony i jest swego rodzaju przeszkodą dla poznawania nowych osób. Mamy tu na myśli takie rzeczy, jak niejasne zasady dokonywania płatności za konto premium i tym podobne rzeczy, na które nacinają się szczególnie te osoby, które nie mają pojęcia o tym, jak wiele złego czai się w internecie.

Portal, o którym dzisiaj mówimy, powstał z ramienia Wirtualnej Polski. Poczta o2.pl swego czasu była jedną z najchętniej wybieranych skrzynek internetowej poczty. Do dzisiaj jest to jedyny wymóg, by założyć konto na portalu randkowym. Zakładamy, że utworzenie konta nie sprawi Ci żadnego problemu. Wiemy jednak, że obecnie wiele osób, których interesują randki online, ma pocztę gdzie indziej. Korzystając z tej okazji, podpowiemy, że osobne konto e-mail przyda Ci się również wtedy, gdy zechcesz skorzystać z innego serwisu. Osobne konto do tego typu rozrywki oznacza dodatkową barierę bezpieczeństwa. Dzięki temu chronisz swoje prywatne dane i ważne wiadomości.

Standardowo dla stron w sieci, chcąc założyć konto na o2, wystarczy kliknąć zarejestruj się. Portal przekieruje Cię do odpowiedniej zakładki. Z Twojej strony konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych i aktywowanie linku wysłanego na Twój adres e-mail. Ze względu na to, że Randki o2 są modernizowane, serwis połączył się z portalem Mixer.pl i teraz tam przenoszone są nowe konta oraz stali użytkownicy o2. Bez względu na nazwę, to wciąż są te same zasady, co dawniej. Możesz zalogować się za pomocą e-maila lub konta na Facebooku. Drugi sposób, ze względu na wątpliwą politykę ochrony danych przez Facebook, odradzamy.

Randki o2 łączą się z portalem Mixer.pl!

Po wielu latach nadszedł czas zmian na Randki o2! W celu ulepszenia funkcji i najprościej mówiąc, unowocześnienia serwisu, Randki o2 zostały połączone z serwisem Mixer.pl. Obecnie Randki o2 to portal, który odróżnia się od nowych nieco przestarzałą szatą graficzną i podstawowymi funkcjami. Wciąż dobrze się z niego korzysta, ale trzeba iść z duchem czasu i autorzy portalu o2 doskonale to wiedzą!

Użytkownicy portalu randkowego o2 zyskają nowe możliwości, takie jak propozycje kobiet i mężczyzn, którzy mieszkają w pobliżu Ciebie. Dzięki aplikacji możesz też korzystać z portalu na telefonie. Co więcej, Randki o2 przeniesione na nową stronę również oferują pełną anonimowość, a korzystanie z serwisu jest zupełnie darmowe. Brak ukrytych opłat to prawdopodobnie cecha, dzięki której użytkownicy nigdy nie przestaną logować się do tego portalu. To kolejna zaleta, ponieważ duża grupa użytkowników oznacza większe możliwości poznania kobiety lub mężczyzny ze swoich marzeń!

Szukam kobiety/szukam mężczyzny: jak poznać kogoś na o2?

Teoretycznie randki online są znacznie łatwiejsze niż podryw na mieście. Tutaj nie musisz walczyć o zgody na podanie numeru telefonu, czy odczytywać skomplikowanej mowy ciała kobiety (jest mną zainteresowana, czy ten uśmiech spowodowany jest bólem zęba?). Podryw online niestety również rządzi się swego rodzaju zasadami, które dotyczą tak mężczyzn, jak i kobiet. Jeżeli naprawdę chcesz kogoś poznać na o2, koniecznie zobacz nasz poradnik, który znajdziesz niżej.

Nietypowym rozwiązaniem, jak na portal randkowy, jest udostępnianie niektórych profili i zdjęć dla niezalogowanych użytkowników. Dzięki temu możesz zobaczyć, jakiego typu kobiety i mężczyźni korzystają z serwisu Randki o2. Nie możesz jednak napisać do żadnej z oglądanych osób. Bez względu na to, jak atrakcyjną osobę znajdziesz, nie uzyskasz możliwości i zgody, by do niej się odezwać. Z pewnością uznasz, że warto kogoś poznać, dlatego załóż konto i zobacz, jakie możliwości daje randka online!

Podstawowym błędem, jaki popełniają ludzie w każdym serwisie, który można podpiąć pod frazę Randki.org (nieważne, czy to portal randkowy płatny, czy darmowy), to nieprzykładanie się do przedstawienia siebie. Kiedy poznajemy kogoś w rzeczywistości i ta osoba zwróci naszą uwagę, to staramy się ją jakoś zainteresować własną osobą. Dlaczego zatem, zarówno kobiety, jak i panowie, nie za bardzo starają się o to w sieci? Nie możesz wstawić fotki z 3 podbródkami, a w opisie umieścić jedynie: szukam partnera/szukam partnerki. Nie dziw się, że nikt nie będzie chciał Cię na tej podstawie poznać. Nawet jeśli jesteś szalenie interesującą osobą, nie oznacza, że rzesze kobiet i mężczyzn w serwisie też to wiedzą!

 • Zanim się zalogujesz, zobacz nazwy profili i zdjęcia kobiet oraz mężczyzn, którzy na Randki o2 mają już swoje konta. Zastanów się, które osoby chciałbyś lub chciałabyś poznać i wyciągnij wnioski. My pomożemy Ci w taki sposób, że wyraźnie określimy, czego nie robić. Otóż niepoważne nazwy w serwisie, w stylu: Kochamkobiety69 lub Ognistakotka81 nie sprawiają wrażenia, że ich autorami są osoby, z którymi można fajnie pogadać. Raczej taki nick jest wyrażeniem zgody na głupie wiadomości o jednoznacznej tematyce.

Może wydawać Ci się to nudne, ale dobrze jest użyć w nicku imienia, nawet jeśli niekoniecznie będzie to Twoje własne imię. Kasia123 może nie jest zbyt lotną nazwą, ale o właścicielce nicku może nam powiedzieć, że jest normalną dziewczyną, która nie lubi tracić czasu, stąd te 123 w nazwie. W końcu to pierwsze liczby, jakie przychodzą człowiekowi do głowy. W połączeniu z ładnym zdjęciem i dobrym opisem mamy osobę, którą chcemy poznać lepiej.

 • Niepijący, niepalący, szukam dobrej kobiety. Nigdy tak nie pisz. Błagamy Cię. Taki opis mówi tylko, że nie masz pomysłu na siebie i szukasz jakiejkolwiek kobiety. A Ty nie szukasz byle jakiej kobiety, tylko miłości swojego życia! Albo przynajmniej atrakcyjnej randki. Nie skreślaj swoich możliwości już na starcie!

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni muszą przyłożyć się do opisu swojego profilu. Dzięki temu zwiększacie swoje szanse i zastępujecie uścisk dłoni na przywitanie. Jaki jest idealny uścisk dłoni? Mocny, krótki i pokazujący, że jesteś osobą pewną siebie. Taki sam powinien być Twój opis na Randki o2! Przede wszystkim, nie pomijaj żadnej kategorii. Są to pytania, które możesz uznać za banalne, niepotrzebne lub płytkie, ale dla kobiet lub mężczyzn, którzy Cię nie znają, są to rzeczy, które pozwolą wstępnie określić, czy warto do Ciebie napisać.

 • Wykształcony, bogaty, prowadzę własną firmę, mam 36 lat. Zastanawiasz się pewnie, co może być nie tak w tym opisie. Na pierwszy rzut oka nic, pod warunkiem, że nie jest to… kłamstwo! Jeśli chcesz naprawdę kogoś poznać, nie opowiadaj na swój temat bzdur. Możesz stracić fajną okazję do dłuższej znajomości lub romansu przez to tylko, że wstydzisz się swojego statusu.

Jesteśmy tylko ludźmi i nie każdy może być milionerem z pierwszych stron gazet. Zobacz, jak wielu ludzi dookoła Ciebie wiedzie zwykłe życie i codziennie podąża do zwykłej, być może mało wybitnej, pracy. Nie oznacza to, że nie jesteśmy godni zainteresowania, czy miłości. Nie znajdziesz kogoś, kto pokocha Cię bezgranicznie, starając się udawać kogoś innego. To takie proste, a jednak wciąż większość kobiet i mężczyzn nie potrafi zaakceptować siebie takiego, jakim się jest.

 • Na koniec zostawiliśmy sobie zdjęcia. Samo hasło szukam partnera/partnerki na randki, nie jest jeszcze takie złe, pod warunkiem, że nie dostawimy do tego koszmarnego zdjęcia. Do tego zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają niezawodny talent. Nie trzeba być gwiazdą Hollywood, żeby wyglądać ładnie. Poza tym, szukając randki w sieci, raczej nikt nie nastawia się na to, że umówi się z Bradem Pittem czy Angeliną Jolie.

Twoja osobowość to Twoja moc, a uśmiech stanowi największy atut. Każdemu jest do twarzy z delikatnym uśmiechem. Wszyscy patrzymy na zdjęcia, oceniamy po wyglądzie – kobiety, mężczyźni. Nie uciekniemy od tego i nie pozbędziemy się. Jednak to, że nie uważamy samych siebie za pięknych, nie oznacza, że nie znajdziemy randki, dla której wydamy się spełnieniem marzeń. Coś, co dla jednego jest brzydkie, dla drugiego stanowi ideał. Jakie to byłoby nudne, gdybyśmy wszyscy mieli tę samą figurę i ten sam wyraz twarzy! Nie liczy się to, jak bardzo mieścimy się kanonie piękna. Wiesz, co się liczy?

 • Schludne, wyraźne zdjęcie. Nikt nie zatrzyma się na profilu z Randki o2, gdzie zdjęcia robione były żelazkiem.
 • Fajne ubranie i ogarnięta twarz. Postaraj się nie pozować w kapciach i brudnym podkoszulku. Tłuste włosy też nie są seksi, a zarost na kacu rozpozna każda kobieta. Czyste, wyjściowe ubranie i delikatny makijaż (w przypadku kobiet) to świetna podstawa.
 • Nawet jeśli Twoje zęby są krzywe jak spojrzenie głodnego kota, wyszczotkuj je starannie i uśmiechnij się do zdjęcia. Mina gangstera nie wypada dobrze na fotach. Serio.
 • Zadbaj, by otoczenie, w którym pozujesz, pozbawione było trupów wypadających z szafy i śmieci gromadzonych z zapałem miesiącami. Brudne lustro nie zwiększy Twoich szans u płci przeciwnej, nawet jeśli pozujesz z gorącym tyłeczkiem lub umięśnioną klatą.
 • I wreszcie. Sama poza. Poszukaj wskazówek w sieci, a z powodzeniem będziesz pozować tak, by Twoja sylwetka wyglądała naturalnie, a zarazem uniknęła tych słynnych 5 dodatkowych kilogramów. Rękoma nie podpieraj ściany, ponieważ nie zawali się bez Twojej pomocy. Zamiast tego udawaj, że odgarniasz włosy lub obejmij się delikatnie za ramiona. Panowie mogą włożyć dłonie za szlufki od paska. Jeśli jesteś facetem, to popatrz trochę, jak pozują faceci w mediach i co nieco przenieś do siebie. To prostsze, niż myślisz!

Nie da się ukryć, że wielu z nas ma problemy z własną wartością. Tymczasem pewność siebie daje naprawdę dużo i warto szukać swoich mocnych stron. Pomogą Ci w najmniej oczekiwanym momencie. Naturalność i świadomość swoich atutów, zainteresowanie swoim życiem, sprawiają, że inni automatycznie będą się interesować nami. Dlatego nie poddawaj się niepowodzeniami. One spotykają każdego! Na portalach randkowych, jak i w prawdziwym życiu, potrzeba cierpliwości i wytrwałości.

Seks randki na o2?

Portal randkowy powiązany z pocztą o2 zdecydowanie nie jest serwisem, w którym znajdziesz nagie zdjęcia na pierwszej stronie i opisy w stylu: szukam partnera do zdrady lub interesuje mnie tylko przygodny seks. Sam zobacz, że to raczej portal pełen różnych ludzi, którzy chcą kogoś poznać w celu nawiązania stałej relacji. Nie oznacza to oczywiście, że nie otrzymasz zgody na spotkanie w celach czysto fizycznych. Po prostu nie jest to czynność, do której kobiety przyznają się tuż pod zdjęciem profilowym. Niekoniecznie dlatego, że wstydzą się swoich preferencji i potrzeb, ale dlatego, że grono kobiet na portalach tego typu ma trudniej, niż grono mężczyzn. W praktyce taka deklaracja zgody na przygodny seks spowoduje napływ wiadomości w nie najlepszym guście. Nawet osoba, z którą idziesz tylko do łóżka, musi Cię czymś zainteresować. Nie możesz uważać kobiety ani mężczyzny, którzy są chętni do przygodnego seksu, za osoby, którym obojętne jest, z kim uprawiają seks. Niestety, nie unikniesz konieczności zainteresowania sobą drugiej osoby, nawet jeśli nie wyrażasz zgody na to, by poza seksem łączyła Was jakaś relacja.

Randki o2 – na to musisz uważać!

Powiedzieliśmy sobie wcześniej, że Randki o2 to serwis przyjazny, na którym nie znajdziesz ukrytych kosztów, a zamiast tego możesz poznać interesujące kobiety i facetów. To prawda, jednak każda strona w sieci jest swego rodzaju okazją dla oszustów, którzy szukają łatwowiernych osób, by wykorzystać je dla własnych korzyści. Nieopatrzne wyrażenie na coś zgody lub udostępnienie prywatnych informacji może się dla Ciebie skończyć bardzo niekorzystnie! Zobacz, na co musisz uważać na Randki o2!

 • Na stronie serwisu znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych profili, zwłaszcza kobiety mogą wydawać się szczególnie atrakcyjne i chętne, by kogoś poznać. Nie jest to oczywiście regułą, kobiety też są oszukiwane przez facetów, którzy wyłudzają pieniądze, najpierw rozbudzając uczucia w nieświadomych niczego paniach. Zwykle strategią jest podryw na osobę z zagranicy. Po krótkim czasie owocnego flirtu druga strona prosi Cię o wyrażenie zgody na wysłanie pieniędzy. Fałszywi podrywacze udają ogromne i nagłe kłopoty finansowe i tylko Ty i Twoja miłość może im pomóc. Nie daj się na to nabrać.
 • Mniej popularnym, ale również częstym problemem, na który muszą uważać szczególnie kobiety, są gwałty i napaści seksualne. Poznając kogoś w sieci, możesz trafić na koszmarnego zboczeńca i Randki o2, podobnie jak inne serwisy, nie mają szans nas przed tym ochronić. Nie wyrażaj zgody na spotkania w ustronnych miejscach lub w domu nowo poznanej osoby. Tymczasem tak samo kobiety, jak i mężczyźni, nie mogą zostawiać swojego drinka bez osobistego nadzoru. Otumaniony narkotykami możesz zostać nie tylko wykorzystany seksualnie, ale również okradziony ze wszystkiego, co posiadasz.
 • Dbaj o to, jakie treści i zdjęcia zamieszczasz w sieci, ponieważ one nigdy nie znikają. Randki w sieci nigdy nie będą w pełni anonimowe, mimo że serwis nie wymaga od nas podawania danych. Często treści: szukam kobiety/szukam mężczyzny, zdobią nasze prywatne zdjęcia. Twarz to Twoja wizytówka również w realu i nie znajdziesz dla niej zamiennika. Dopilnuj, by randki online nie zaszkodziły Twojemu życiu zawodowemu lub rodzinnemu.

Randki online mogą być niesamowicie przyjemne, także w momencie, kiedy przeniosą się z serwisu do rzeczywistości. Mimo zagrożeń, przy odrobinie uwagi i ostrożności, żadne z wyżej wymienionych zagrożeń nigdy Cię nie spotka. Jednak, jak to mówią, przezorny zawsze ZABEZPIECZONY. Randki online są w 100% bezpieczne i przyjemne, pod warunkiem, że znajdziesz w sobie tyle samo rozsądku, co chęci na miłość.

W serwisie Randki o2 znajdziesz również ogłoszenia, których celem jest wyłącznie seks. Skorzystaj z naszych rad, by stać się atrakcyjnym użytkownikiem serwisu i zobacz, jakie korzyści możesz osiągnąć! Uzyskanie zgody i chęci na seks nie jest trudne, kiedy druga strona jest Tobą zainteresowana! Wbrew pozorom, nie tylko kobiety z powodzeniem mogą szukać partnerów na jedną noc. Randki o2 to również miejsce, w którym znajdziesz kobiety i mężczyzn chętne do stałego związku. Dzięki temu z łatwością pożegnasz samotność i spędzisz wiele niezapomnianych chwil, flirtując!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *