One night friend, serwis randkowy do związków bez zobowiązań!

onenightfriend.com

Online dating stał się ostatnio niezwykle popularny, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Nic więc dziwnego, że w kraju rządzą nie tylko rodzime serwisy, ale dużo słyszy się również o tych zagranicznych. Jednym z nich jest One Night Friend, czyli w wolnym tłumaczeniu przyjaciel na jedną noc. Serwis reklamuje się jako portal randkowy do szukania związków bez zobowiązań: krótko mówiąc, przygodnego seksu. Czy One Night Stand jest godnym zaufania serwisem? Jak zalogować się i korzystać z portalu? Wszystkiego dowiesz się z poniższego wpisu!

One Night Friend co to jest?

Większość z nas potrafi sobie przetłumaczyć charakterystyczne wyrażenie, jakim jest one night friend, które jest popularnym określeniem dla sympatyków przygodnego seksu lub relacji bez zobowiązań. Założyciele portalu randkowego o tej samej nazwie doskonale zdają sobie sprawę z popularności tego wyrażenia, stąd efektem jest wyjątkowy (w założeniu) portal online dating, czyli randek online. Dzięki serwisowi możesz bez przeszkód umawiać się z osobami z całego kraju bez konieczności ukrywania swoich motywacji. To portal dla ludzi otwartych i takich, których interesuje flirt z różnymi ludźmi, a nie poszukiwanie stałego związku. Na temat One Night Friend większość rzetelnych artykułów jest w języku angielskim, dlatego postaramy się przybliżyć wszystkie niezbędne informacje również polskim użytkownikom serwisu.

Jeżeli ciekawi Cię, kto stoi za powstaniem serwisu One Night Friend, to wiedz, że siedziba portalu randkowego jest zarejestrowana na Malcie dla spółki Together Networks Limited. Wiemy, że z reguły nie po drodze jest czytanie regulaminu, dlatego już teraz, na początku naszego artykułu zostawiamy dane do kontaktu z siedzibą One Night Friend. Te dane mogą okazać się ważne dla wszystkich, którzy są obecnie zarejestrowani na portalu, a nie do końca zdają sobie sprawę, na jakie zobowiązania wyrazili zgodę.

E-mail: support@onenightfriend.com

Telefon: 48222922785

One Night Friend logowanie i rejestracja

Trzeba przyznać, że serwis One Night Friend ma kilka cech, które ciężko znaleźć w innych serwisach tego typu, zwłaszcza zagranicznych. Samo logowanie jednak jest tak samo proste jak wszędzie na portalach randkowych. Nie potrzebujesz niczego więcej, jak e-mail, na który serwis One Night Friend wyśle Ci link aktywacyjny. Po kliknięciu linku możesz uzupełnić swój profil, zmienić hasło i wykonać wszystkie te czynności, które znamy z serwisów społecznościowych, chociażby takich jak Facebook. Tak naprawdę wystarczy tylko określenie wieku, płci i preferencji, by móc korzystać z OneNightFriend, jednak warto pamiętać, że im lepszy proflil, tym większe szanse na pozytywny odzew ze strony innych użytkowników. Po pełnej rejestracji, czyli po aktywacji konta, stajesz się zweryfikowanym użytkownikiem, do którego każdy może napisać i otrzymywać wiadomości. Standardowo, jak na każdym darmowym korzystaniu z usług serwisu, również tutaj możliwości działania są ograniczone. Dostęp do pełnych funkcji uzyskasz wykupując płatne członkostwo. Między innymi jest to możliwość wysyłania wiadomości do innych użytkowników. Zgodnie z panującym trendem, OneNightFriend jest serwisem darmowym jedynie, jeśli chodzi o rejestrację.

Online dating na OneNightFriend nie jest tani. Nie jest tani dla Polaków, ściśle mówiąc, ponieważ cena konta premium jest bezpośrednio przeliczana z dolara. Zatem musimy kwotę podaną na stronie pomnożyć co najmniej trzy razy. Ze względu na inne standardy życia w różnych krajach, ceny te dla jednych są przeciętne, a dla innych wysokie. Na szczęście na OneNightFriend można wykupić tylko trzydniowe członkostwo, za które zapłacimy poniżej 5 dolarów. W przeliczeniu na złotówki będzie to kilkanaście złotych. Miesiąc konta premium jest już znacznie droższy, ponieważ za nielimitowany dostęp do OneNightFriend zapłacimy około 150 złotych. Nie sposób nie zauważyć, ze mamy do dyspozycji tańsze serwisy, jednak dla tych, którzy chcą koniecznie spróbować online dating na tym portalu, administratorzy bardzo często oferują duże zniżki. To jest kolejna rzucająca się w oczy cecha, jaka wyróżnia One Night Friend od innych serwisów randkowych.

Niestety musimy pamiętać o tym, że raz zakupione członkostwo premium automatycznie się odnawia. W tej perspektywie zakup konta na 3 dni średnio się opłaca, bo prawdopodobnie nie zdążysz zrezygnować z automatycznie zawieranej umowy w odpowiednim czasie. Zatem z Twojego konta zniknie ponad 100 zł i nie będziesz mieć innego wyjścia, jak korzystać z premium kolejny miesiąc, tym razem pamiętając, by w odpowiednim czasie wysłać do OneNightFriend stosowne oświadczenie. Serwis posiada ponoć specjalną infolinię, na którą można dzwonić, by złożyć rezygnację. Trzeba jednak pamiętać, że linia może być zajęta, dlatego warto zapoznać się dobrze z regulaminem strony, by z łatwością dopełnić wszelkich formalności na czas.

Chociaż serwis One Night Friend chroni dane osobowe użytkowników i moderuje powstające konta, masz pełną dowolność w tym, jak będzie wyglądał Twój profil. Możesz zdecydować się na krótki opis bez zdjęcia, lub dołożyć wszelkich starań, by Twój profil wyróżniał się na tle innych. Chyba nie musimy mówić, która wersja jest skuteczniejsza, jeśli chodzi o online dating. Jeżeli chcesz poznać wskazówki, jak zwiększyć swoje szanse na portalach randkowych, zapraszamy na koniec artykułu, gdzie zostawiamy kilka wskazówek dla wszystkich, którzy chcą, żeby na ich randkowych profilach działo się więcej. Tymczasem wracając do OneNightFriend – portal oferuje możliwości, które sprawiają, że kontakt z innymi użytkownikami jest bardzo prosty i wygodny. Do dyspozycji masz:

 • Szukać interesujących osób na podstawie własnych preferencji i wymagań.
 • Korzystać z czatu online, by szybko i efektownie poznawać nowe osoby i wybierać te, które okażą się dla Ciebie idealne.
 • Decydować o tym, czy chcesz pokazywać, że jesteś online, czy wolisz korzystać z serwisu OneNightFriend offline.
 • To Ty ustalasz, kto i na ile ma dostęp do Twojego profilu.
 • Możesz wybrać specjalną kategorię dopasowaną do swoich preferencji, która zawęzi Twoje poszukiwania i oszczędzi czas. Dzięki temu będziesz mieć go dużo na interesujące spotkania!

Dodatkowo OneNightFriend jest dostępny także w wersji mobilnej. Jeśli chodzi o proces rejestracji, to jest on dostępny po polsku, a lokalizacja może być ustawiona zgodnie z Twoim miejscem zamieszkania. Jednak pozostałe treści na stronie, takie jak wskazówki, czy instrukcje, nie zostały przetłumaczone na nasz język. Biorąc pod uwagę, jak kiepsko wygląda tekst przetłumaczony za pomocą tłumacza google, czy innego automatycznego tłumacza, lepiej, że administratorzy zdecydowali się, słusznie zresztą, że Polacy poradzą sobie z samodzielnym tłumaczeniem treści na stronie One Night Friend.

One Night Friend app

Warto wiedzieć, że portal One Night Friend posiada również własną aplikację na telefon. OneNightFriend app pozwala na korzystanie z serwisu w każdym miejscu z dostępem do internetu. Dzięki temu nie musisz specjalnie włączać komputera, by móc skontaktować się z innymi użytkownikami. Każdy wie, że przeglądanie komputerowej wersji strony na telefonie jest niewygodne. OneNightFriend app jest niemal tak wygodna jak Facebook, dlatego nie musisz się martwić obsługą aplikacji. Trzeba przyznać, że to rozwiązanie stanowi pozytywny szczegół działania serwisu randkowego OneNightFriend.

Aplikacja ma przewagę nad stroną internetową, ponieważ jest po prostu wygodniejsza. Zresztą aplikacje już dawno zdominowały rynek, również Facebook jest popularny głównie jako aplikacja. Dzięki temu nie musimy co jakiś czas odświeżać strony, bo kiedy pojawi się coś interesującego, natychmiast przychodzi do nas powiadomienie. Podobnie jest na aplikacji One Night Friend, gdzie jesteśmy informowani o każdej wiadomości, dzięki czemu nie musimy się zastanawiać, czy dzieje się coś interesującego, akurat, kiedy nie możemy się zalogować na stronie.

One night Friend, czy to oszustwo?

Dużo się mówi o nieuczciwych portalach randkowych i zwłaszcza te z zagranicy mogą budzić nasze wątpliwości. Pierwszym utrudnieniem zawsze jest to, że siedziba administracji nie mieści się w Polsce, a daleko poza granicami naszego kraju. Ewentualne skargi, oświadczenia i inne konsultacje możemy odbywać drogą mailową z administratorami lub wysyłać odpowiednie dokumenty pocztą, co jest mniej wygodne. Na uwadze jednak trzeba mieć wszystkie te możliwości, kiedy planujemy rejestrację na danym portalu. Czy One Night Friend to oszustwo? Niektórzy zagraniczni użytkownicy podają, że sporo profili wydaje się być fałszywych, szczególnie wśród kobiet. Takie dane nie oznaczają jeszcze, że portal randkowy został utworzony, by wyłudzać od ludzi pieniądze, dlatego, specjalnie dla Was, przyjrzeliśmy się OnenNightFriend lepiej.

Wady i zalety One Night Friend

One Night Friend należy do tych serwisów, które ciężko rozgryźć. W sieci krażą rózne opinie, a założenie jednego konta tak naprawdę nie daje wystarczających informacji, by móc jednoznacznie ocenić portal. Dlatego przedstawimy wady i zalety OneNightFriend w krótkim podsumowaniu.

Zalety:

 • Przejrzysta, przyjemna dla oka strona.
 • Chociaż serwis nie jest działalnością z ramienia polskiego przedsiębiorcy, to regulamin i zasady działania OneNightFriend opisane są jasno i zrozumiale w języku polskim. W dodatku tłumaczenia nie dokonywał automatyczny tłumacz.
 • Widzimy, kto do nas pisze oraz mamy możliwość zablokowania lub ograniczenia dostępu do naszego profilu innym.
 • Możemy poznać ludzi z różnych regionów i wybierać spośród określonych grup o preferencjach zgodnych z naszymi własnymi.
 • Portal weryfikuje użytkowników i ten, kto nie ma potwierdzonego członkostwa, nie może kontaktować się z innymi osobami na OneNightFriend, mimo że teoretycznie ma już utworzone konto.
 • Serwis nie ukrywa płatności i od razu podaje całkowity koszt za dany okres.
 • Możliwość kupienia konta premium na 3 dni.
 • Dostępność zniżek i promocji. OneNightFriend bardzo często udostępnia też funkcje zwykle dostępne tylko dla użytkowników premium. Istnieje więc szansa, że nawet za darmo załapiesz się na fajny okres korzystania z serwisu.
 • OneNightFriend dostępne jest także w aplikacji mobilnej.

Wady:

 • Spora ilość fałszywych kont.
 • Przewaga mężczyzn poszukujących kobiet nad kobietami poszukującymi mężczyzn.
 • Członkostwo premium jest przedłużane automatycznie po upływie pierwotnie wykupionego członkostwa VIP.
 • Za konto premium zmuszeni jesteśmy sporo zapłacić. Miesiąc sięga wysoko ponad 100 zł. W Polsce dostępne są popularniejsze i tańsze serwisy niż OneNightFriend.
 • Istnieją pogłoski, że konta na OneNightFriend nie da się całkiem usunąć.

Wydaje się, że portal OneNightFriend ma mimo wszystko więcej zalet niż wad, ale oczywiście pozostawiamy to do indywidualnej oceny. I zachęcamy do ostrożności, szczególnie, jeśli chodzi o opłaty za członkostwo premium. Ta rada nie dotyczy wyłącznie OneNightFriend, a wszystkich portali randkowych, czy serwisów o zabarwieniu erotycznym, na jakie trafisz w sieci.

Czy warto się logować na OneNightFriend? Opinie użytkowników

Nie sposób nie zauważyć pewnych wad, czy niekorzystnych dla nas warunków na stronie OneNightFriend, ale spotykamy je praktycznie na wszystkich serwisach randkowych online. To, jak będzie nam się korzystało z danego serwisu jest kwestią mocno indywidualną i podkreśla to każda opinia w sieci. Jedni trafią na fajnych, uczciwych użytkowników, a inni będą mieli do czynienia w większości z samymi fikcyjnymi profilami. Duży wpływ na to ma również nasze przedstawienie siebie na swoim profilu na OneNightFriend i nie tylko. O czynnikach, które mają wpływ na nasze powodzenie na portalu online dating porozmawiamy sobie za chwilę.

Czy mimo tego, że One Night Friend zdecydowanie nie jest portalem pozbawionym wad, warto się na nim logować? Naszym zdaniem, niczym nie ryzykujesz. Łatwiej mają te osoby, które korzystają z serwisów randkowych for fun, czyli dla zabawy. Jeżeli komuś naprawdę zależy, by poznać swoją miłość przez flirt w sieci, to wszelkie niepowodzenia na OneNightFriend i na innych portalach, może odbierać jako osobistą porażkę. Osobom wrażliwym nie radzimy tego typu eksperymentów, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, by zobaczyć na własne oczy, jak działa One Night Stand. Dla pewności wstrzymaj się z wykupowaniem płatnego konta, zanim nie nie będziesz w 100% przekonany, że płatna subskrypcja portalu OneNightFriend ma dla Ciebie sens.

Z racji, że One Night Friend to serwis zagraniczny, przetłumaczyliśmy dla Was kilka opinii z sieci, które pochodzą od realnych użytkowników. Co więcej, opinie te na pewno nie są pisane przez pracowników serwisu, co jest częstym zabiegiem mającym na celu zachęcić ludzi do zakładania konta na stronie. To nie jest uczciwe, ale powszechne. Użytkownicy mają jednak na to sposób, o czym dowiesz się, czytając przetłumaczone przez nas komentarze.

 • OneNightFriend jest całkiem fajny, ale raczej nie masz dostępu do najważniejszych możliwości, kiedy jesteś na darmowym koncie. Raczej konieczne jest wykupienie płatnego konta, żeby móc kogoś wygodnie poznać.
 • Słyszałem dużo o fałszywych profilach i to prawda, że sporo ich się trafia. Można jednak je łatwo rozpoznać, wiadomości od takich kont zawsze są pisane ładnym językiem, bez błędów i w podobnym stylu. Zwykli ludzie piszą w wiadomościach inaczej, nie tak bezosobowo. Po jakimś czasie wiesz, które próby kontaktu po prostu ignorować.
 • Nie jest powiedziane, że na pewno uda Ci się kogoś poznać. Onenightfriend to portal dla ludzi, których chcesz mieć do spotkań od czasu do czasu lub na jeden raz. Raczej nie znajdziesz tu kogoś na stałe, ale to też nie jest reguła.
 • Trzeba pamiętać o zrezygnowaniu z konta premium na czas, ale oprócz tego serwis jest fajny. Wiadomo, nie codziennie można pogadać z kimś wyjątkowym, ale tak for fun warto mieć tam profil.
 • Zdecydowanie przewaga facetów, powiedziałbym, że to raczej 1/3 serwisu. Mężczyźni, którzy szukają partnerki do przygodnego seksu. Kobiety zwykle szukają kogoś do związku, dlatego wychodzi różnie. Komuś się uda, a komuś nie.
 • Nie było to coś, co stało się od razu, ale udało mi się poznać interesującą osobę do dłuższego umawiania się. Spodziewałem się trochę prawdziwego boom na randki, ale mimo to nie jestem rozczarowany.

Naturalnie, sytuacja w Polsce może wyglądać nieco inaczej. Trzeba mieć na uwadze, że jest nas mniej, niż w USA, czy innych państwach, gdzie można spotkać prawdziwe rzesze ludzi chętnych na tego typu działania, jak online dating. Zakładamy jednak, że u nas również może być większa ilość mężczyzn. Dlaczego tak sądzimy? Na podstawie innych, bardziej popularnych serwisów randkowych, gdzie bardzo często problemem jest przewaga mężczyzn nad kobietami. Wygląda na to, że panie nie lubią się przyznawać do swoich potrzeb seksualnych lub nie maja trudności, by znaleźć idealnego kochanka w codziennym życiu. Musimy również wziąć pod uwagę, że kobiety narażone są na więcej zagrożeń, kiedy dzielą się w sieci swoim preferencjami seksualnymi. Liczebność w serwisach typu OneNightFriend nigdy nie będzie raczej równomierna.

Skoro jesteśmy w temacie opinii, chcieliśmy wspomnieć o bardzo ciekawym wniosku, który pojawił się na polskiej stronie oceniającej różne portale randkowe. Stwierdzono tam, że serwisy oferujące poznanie partnera lub partnerki na jedną noc nie są godne zaufania. Ludzie zdecydowanie częściej szukają kogoś na stałe, a już zwłaszcza są to kobiety. Stali bywalcy portali randkowych utrzymują, że kobiety bardzo rzadko przyznają się, że kręci je przygodny seks. Zdecydowana większość dziewczyn zakłada profile na portalach randkowych, ponieważ szuka prawdziwej miłości. Autor wniosku, że portale typu OneNightFriend mogą być podejrzane, ponieważ oferują coś, co jest bardzo pożądane, ale mało zgodne z rzeczywistością. To prawda, że wiele osób jest zainteresowane relacjami czysto fizycznymi, ale wiedzą, że pisanie o tym w sieci może wiązać się z wieloma zagrożeniami i spamem ze strony niedojrzałych użytkowników, którzy robią sobie z tego fun.

Jak usunąć konto na OneNightFriend?

Każdy portal czy forum może nam się w pewnym momencie znudzić lub zdecydujemy, że nie chcemy dłużej dzielić się w sieci swoimi zdjęciami i informacjami na swój temat. Tak samo jest z portalami randkowymi, które przestają być potrzebne zwykle w momencie, kiedy poznasz kogoś na stałe. Jak usunąć konto na OneNightFriend? O czym trzeba pamiętać, żeby proces okazał się bezpieczny dla naszego konta w banku?

Na początku musisz sprawdzić, na jak długo wykupiłeś członkostwo premium. Wszystko po to, by w odpowiednim momencie wysłać oświadczenie o rezygnacji z dalszej płatnej subskrypcji. Następnie zaczekaj na odpowiedź ze strony serwisu i upewnij się, że pieniądze nie będą pobierane z Twojego konta. wtedy dopiero możesz bezpiecznie usunąć konto i zapomnieć o całej sprawie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę swojego profilu. Na końcu będzie polecenie o usunięciu konta. Serwis będzie pytał, czy na pewno chcesz to zrobić, ponieważ nie będzie możliwości przywrócenia utraconych danych.

Jak być popularnym w serwisie randkowym?

Jesteśmy zdania, że z portali randkowych każdemu korzystało by się lepiej, gdyby wszyscy użytkownicy przyłożyli się odpowiednio do uzupełnienia swojego własnego profilu i zadbali nieco o kulturę wypowiedzi. To trochę przykre, że ładny styl wypowiedzi jest tak nietypowym zjawiskiem, że uznano go za czynnik rozpoznawczy dla fałszywych kont… Nie chodzi oczywiście o to, żeby wypowiadać się sztywno, jakby się miało wewnątrz co najmniej stalowy pręt. Jednak wiecie, kto uje kreskuje ten słabo randkuje! Zanim zaczniemy narzekać na któryś z serwisów randkowych, na których mamy konto, niekoniecznie musi to być OneNightFriend, to przyjrzyjmy się swojemu profilowi w sieci i zastanówmy.

 • Co mój opis mówi o mnie samym? Co wyczytałbym na jego podstawie, gdybym się nie znał?
 • Jakie wrażenie robią na mnie moje zdjęcia? Wydaję się osobą przyjazną i zadbaną, czy lubiącą imprezy i niekoniecznie przyjemną w kontaktach z innymi?

Musisz pamiętać, że osoby, do których wysyłasz wiadomości w serwisie randkowym nie znają Cię. Wiedzą o Tobie tylko tyle, co zobaczą na profilu. To Twoja jedyna wizytówka, dlatego zaprojektuj ją dobrze. Zwłaszcza jeśli inwestujesz w portale randkowe własne pieniądze. Jak być popularnym w serwisie randkowym?

 • Po pierwsze wybierz dobry portal. Takie serwisy, jak OneNightFriend, czy inne zagraniczne strony, zostaw sobie na tak zwany Singles Detector. To oczywiście określenie wymyślone przez nas, ale w skrócie ma znaczyć tyle, co logowanie się na różnych portalach w celu wybadania sytuacji. W tym celu warto stworzyć osobny adres e-mail, by Twoje online dating nie mieszało się z życiem zawodowym, czy prywatnym. Następnie zakładasz darmowe konta na różnych portalach i na własnej skórze sprawdzasz, jak się sprawy mają. to oczywiście zajmie Ci trochę czasu, ale musisz się z tym liczyć, jeżeli planujesz znaleźć drugą połówkę przez internet.
 • Nie pomijaj absolutnie żadnego pola, w którym możesz opisać siebie. Nie mamy na myśli pytań o hasło do poczty, czy adres, ale wszelkie informacje, które mogą pokazać innym, jaką jesteś osobą i co jest w Tobie takiego, że warto nawiązać z Tobą relację.
 • Unikaj pisania utartych powiedzeń, sloganów, czy treści, które tak naprawdę nie dają o Tobie żadnego pojęcia. Na przykład, jeśli napiszesz: Lubię muzykę. Dobrą. Nie będzie to tekst, który stanie się wyznacznikiem tego, czy ktoś wybierze Cię na kochanka. Każdy lubi muzykę. A to, jakiej muzyki słuchasz, w łóżku jest raczej mniej istotne. Co innego w małżeństwie. Na portalu randkowym postaraj się jednak o coś bardziej interesującego.
 • Obok treściwych informacji na swój temat, na przykład, że można z Tobą pocić się na siłowni do późnej nocy (to teraz modne), nie zapomnij napisać parę słów o tym, jakiego partnera szukasz. I nie, nie pisz: Lubię blondynki. Skup się na cechach, które naprawdę mają znaczenie i które chciałbyś widzieć w osobie, z którą nawiązujesz bliższą relację.
 • O zdjęciach można wydać całą książkę i jesteśmy pewni, że ktoś już zajął się tym tematem, ale społeczeństwo często bywa bezbronne wobec mody. Wiele ludzi wierzy, że filtr prasujący twarz do tego stopnia, że nie można poznać samego siebie, jest w porządku. Inną zbrodnią przeciw sobie są sztuczne pozy, pokazywanie tyłka zamiast buzi lub napinanie wątłego kaloryfera, bo przecież panienki to kochają. Otóż nie.
 • Media wpajają nam różne rzeczy, w które mniej lub bardziej wierzymy. Przez różne wynaturzenia i profile z milionami obserwujących, na których oglądamy żywe lalki Barbie i zniewieściałych Kenów, normalni ludzie mają koszmarne kompleksy. Kompleksy nigdy nie prowadzą do czegoś dobrego. Mimo to, zwykli, przeciętni ludzie z krzywymi zębami i wszyscy ci, którzy nie składają się z samych mięśni również tworzą szczęśliwe związki. Jeżeli chcesz poznać kogoś, kto zainteresuje się Tobą, a nie wykorzystaniem Twojego ciała, to bądź po prostu sobą. Jasne, pewnie nie zbierzesz miliona likes pod zdjęciem (za nie trzeba po prostu zapłacić, myślisz, że ludzie aż tak kochają zoperowane twarze?), ale masz spore szanse na ten jeden like. Od kogoś, dla kogo staniesz się ważną osobą lub przynajmniej cudowną kochanką/kochankiem.
 • Wszyscy chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, dlatego postaraj się zapoznać bliżej z technikami, które pomogą Ci fajnie pozować i dobrze wychodzić na zdjęciach. Bez armii filtrów i zasłaniania się bałaganem w pokoju. Tak, otoczenie też jest ważne. Najlepiej wybrać stonowane, niejaskrawe tło, na którym będziesz prezentować się dobrze. Zdjęcie musi być również wyraźne. Rozmazane, niedoświetlone albo prześwietlone zdjęcia automatycznie wyglądają gorzej, nawet jeśli znajduje się na nich miss województwa.
 • Zdjęcia wychodzą dobrze w świetle dziennym. Dobierz ubrania, w których czujesz się najlepiej. Poproś przyjaciela lub skorzystaj z samowyzwalacza, by na Twoim profilu nie znajdowały się jedynie identyczne selfies. Różnymi zdjęciami możesz też pokazać, jaką jesteś osobą. Możesz uwiecznić swoje hobby, pokazać szczery uśmiech, uwydatnić walory figury i tym podobne. O interesujące zdjęcia warto zadbać, zwłaszcza jeśli jest się facetem. Mężczyzn, jak wiemy, jest na portalach randkowych więcej, nie tylko w serwisie OneNightFriend. Nie pozuj z gołą klatą, bo na kobiety nie działa to tak samo, jak gołe piersi pań działają na panów. Czysta koszulka i łobuzerski uśmiech z większym powodzeniem wzbudzą zainteresowanie płci pięknej. Jeśli ciało jest Twoim atutem, nawet przez ubranie będzie to widać.
 • Ostatnim ważnym punktem jest pisanie wiadomości. Staraj się pisać coś więcej niż zwykłe hej lub popiszemy maleńka. Świadomie kierujemy ten punkt do panów, bo to oni muszą najczęściej zagadywać do płci pięknej. Podobnie jak wytarty slogan w opisie profilu, tak zwykłe hej w wiadomości do kobiety nic o Was nie mówi. Jeżeli dziewczyna jest interesująca, to prawdopodobnie dostaje dziesiątki takich wiadomości i żadnych nie czyta.

Na ten moment kończymy nasz wykład. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się wziąć nasze uwagi do serca! Wtedy możesz śmiało zakładać profil na OneNightFriend, czy gdziekolwiek tylko chcesz.

Podsumowując nasz długi i wyczerpujący artykuł na temat OneNightFriend, opinie użytkowników o serwisie randkowym są oczywiście różne. Nie ma jednak informacji, które jednoznacznie umiejscawiałyby One Night Friend w linii portali randkowych, które zostały założone do wyłudzania pieniędzy od ludzi. Wiele osób poznało kogoś interesującego, a po portalu porusza się całkiem wygodnie. Jeżeli jednak zależy Ci na czymś więcej, niż zabawie, to tak, jak mówiliśmy wcześniej, zdecyduj się na bardziej zróżnicowany pod tym względem serwis, na przykład Tinder. Serwis OneNightFriend z pewnością spodoba się wszystkim ciekawskim i spragnionym nowości osobom. Kto wie, może to właśnie Ty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *