Teksty na podryw 100% powodzenia!

Teksty na podryw

Każdy marzy o wielkiej miłości albo przynajmniej doskonałym romansie. Obiekt westchnień często pojawia się znienacka i wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że trzeba się z tym ideałem jakoś poznać! Przed tym zadaniem wymiękają nawet najbardziej wygadane osoby. Bo kiedy ktoś nam się bardzo podoba, rozum robi sobie wakacje od myślenia. Nie martw się, z naszym krótkim poradnikiem z pewnością unikniesz wpadki! Kto wie, może nasze teksty na podryw pomogą Ci połączyć się ze swoim ideałem?

Jak poderwać dziewczynę? Teksty i porady

Twoje życie było spokojne i przewidywalne, grałeś sobie w gry, widywałeś się z kumplami i od czasu do czasu sączyłeś nielegalne piwko pod blokiem. Wszystko się zmieniło, kiedy na horyzoncie pojawiła się ona: dziewczyna z Twoich snów. W głowie bezskutecznie szukasz tekstów na podryw, a w Twoich oczach widać jedynie bezkres uwielbienia, którego nie potrafisz wyrazić słowami. Próbujesz być zabawny, ale Twoje śmieszne teksty na podryw przynoszą odwrotny skutek, dziewczyna unosi brwi i odchodzi w stronę zachodzącego słońca. Nie martw się, nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Na początek musisz wiedzieć, że w relacjach z dziewczynami liczą się te rzeczy:

 • Wytrwałość
 • Pewność siebie
 • Jeszcze więcej wytrwałości

Nie przejmuj się, jeśli nie należysz do osób, które wygrały urodę na loterii. Nawet jeśli tylko Twoja babcia nazywa Cię przystojniakiem, to już połowa sukcesu. Przedstawiamy Ci kilka przydatnych informacji dotyczących najlepszych sposobów na podryw. Pamiętaj, nie liczą się wyłącznie teksty na podryw, a cała Twoja osoba! Reklama jest najważniejsza.

Zanim zaczniesz startować do dziewczyny, postaraj się dyskretnie o nią wypytać. Co lubi, z kim się zadaje, czy ma chłopaka etc. Kiedy uznasz, że warto do niej podbijać, spraw, żeby Cię zauważyła. Nie, nie rób niczego głupiego. Tak, wiemy, że i tak zrobisz, ale postaraj się działać rozsądnie. Na początek uśmiechaj się do niej, a kiedy spotkasz ją samotnie idącą korytarzem, nie wahaj się rzucić cześć, albo hej. Nie wstydź się okazać, że ona Ci się podoba. Nie zrażaj się jej milczeniem lub odmową. Jeśli zauważysz bodaj cień uśmiechu na jej twarzy, wiedz, że masz szansę. Nie zapominaj tylko o higienie osobistej, a istnieje duża szansa, że wkrótce gdzieś razem wyskoczycie. Kluczem do sukcesu jest odwaga i nieustraszenie. Dziewczyny lubią odważnych chłopaków, bo czują się przy nich bezpiecznie. A jak od czasu do czasu przyniesiesz jej coś słodkiego albo uroczego kwiatuszka, to jej serce stopniowo będzie topniało jak wiosenny śnieg.

Czy śmieszne teksty na podryw mają sens? Tak, pod warunkiem, że umiesz w ten sposób zrobić wrażenie. Jeżeli żart nie należy do Twoich talentów, to śmieszne teksty na podryw mogą oddalić Cię od Twojego sukcesu w polowaniu na dziewczynę. Raczej zrezygnuj z informacji w stylu:

 • Jakbyś była kanapką w Macu, nazwałbym Cię MacBeuty!
 • Bolało, jak spadłaś z nieba?
 • Chętnie bym się zamknął z Tobą w szatni!
 • Ale masz duże cycki!

Ok. Dzięki takim głupotom może uda Ci się ją rozbawić. Jednak polecamy coś bardziej subtelnego. Otwieraj jej drzwi i bądź szarmancki. W liceum to rzadkość dlatego już na starcie będzie towarzyszyła Ci dobra reklama.

Jak poderwać chłopaka? Teksty i porady

Serce Ci mięknie na widok szkolnego bad boya? Czeka Cię nie lada wyzwanie. W kolejce po jego serce czeka pewnie już cała seria panienek gotowych towarzyszyć mu podczas wszelkich wypadów z kolegami. Nie martw się. Wiara we własne możliwości to podstawa. Chłopcy tylko udają takich trudnych do zdobycia, a tak naprawdę miękną im kolana od jednego dziewczęcego uśmiechu. Chociaż zagadać jest trudno, zawsze możesz zdobyć ten szczyt okrężną drogą. Uruchom kontakty i zostań duszą towarzystwa. Jeśli jesteś raczej domatorką, trudno, musisz się poświęcić. Musisz być obecna na wszystkich ważnych spotkaniach. Nigdy nie wiesz, na którym pojawi się również ON!

Wbrew pozorom chłopcy nie lubią nachalnych i przesadnie wymalowanych dziewczyn. Dziewczęcy wygląd, dziewczęcy uśmiech, miłe zachowanie, to klucz do sukcesu. Faceci od najmłodszych lat są zafascynowani dziewczynami i wszystkim, co dziewczęce. Wcale nie dlatego, że kojarzy im się to z seksem, a dlatego, że szeroko pojęta dziewczęcość to coś, czego sami nie mają. Dlatego nie staraj się upodobnić do klnącego, jak szewc Seby z sąsiedniego bloku, a raczej postaw na miły uśmiech i zdolność wyrażania własnego zdania.

Na początek, zadbaj o schludny wygląd, czyli dobra reklama siebie. Nie zmieniaj na siłę swojego stylu, noś to, w czym czujesz się dobrze. Nie przesadzaj natomiast z golizną i z makijażem. Zwłaszcza unikaj pomarańczowych podkładów. Odciskom damskich tapet na koszulkach facetów mówimy stanowcze nie. Ogólnie mówiąc, chłopak powinien widzieć, że czujesz się dobrze w swoim ciele. A jeśli chodzi o to, jak zagadać? Teksty na podryw chłopaka muszą być bardziej złożone niż teksty na podryw dziewczyn. Świat jest niesprawiedliwy. Najlepiej działaj tak, by miał wrażenie, że to on Cię podrywa. Dyskretnych sposobów na zagadanie jest kilka.

 • Przepraszam, mógłbyś mi pomóc otworzyć drzwi do szatni? Chyba się zacięły.

Oczywiście nie zacięły się, ale kiedy z łatwością je otworzy, poczuje się jak Herkules we własnej osobie. Niemal zobaczysz, jak rosną mu mięśnie. Podziękuj z szerokim uśmiechem, najlepszym, jaki posiadasz.

 • Dzięki! Tak się bałam, że się spóźnię na zajęcia! Mam u Ciebie dług. Jak będziesz czegoś potrzebował, daj znać.

Przynęta zarzucona. Teraz uśmiechaj się do niego za każdym razem, gdy go widzisz. Chłopak w końcu poczuje moc. Nie zapominaj mówić zalotnie hej, za każdym razem, gdy go widzisz. Nim się obejrzysz, będziecie chodzić za rękę.

Jak poderwać kobietę?

Celowo nie podaliśmy w nagłówku wzmianki o najlepszych tekstach na podryw kobiety, ponieważ nie jest to zadanie proste. Najlepsze hasła nie wystarczą, bo żeby wkraść się do serca kobiety marzeń, trzeba stać się specjalistą od kradzieży serc, a właściwie jednego: jej serca. Brzmi ckliwie i romantycznie, ale w praktyce to żmudna praca. Kobiety nie poderwiesz na tekst. Ona analizuje Cię jeszcze zanim się odezwiesz, dlatego lepiej zadbaj o swoją prezencję. W poszukiwaniu rzetelnych informacji, które mogą pomóc w zrobieniu wrażenia na kobiecie, trzeba by było zgłębić najpierw wszystkie tajemnice świata. Zgłoś się do nas, kiedy Ci się to uda, a z pewnością poślemy Ci kwiaty. Teksty na podryw, których na pewno musisz unikać, to te, które używane są w celach marketingowych, czyli służących do nachalnej promocji własnej osoby. Na przykład:

 • Hejka, mówiłem Ci już, jak dużo zarabiam? Idę jutro wybierać nowy samochód, bo stary nie nadąża już za moim zamiłowaniem do prędkości. Może nawet pozwolę Ci wybrać. I przejedziemy się prosto do mnie?

Zdecydowanie unikaj też wpraszania się do jej domu. Niezależnie od Twojego powodzenia u niej, to zawsze jest w złym tonie.

 • To jak, jedziemy do Ciebie? Wiesz, zaprosiłbym Cię, ale nie sprzątałem od miesiąca. I właściwie to mama jest.

Nie ma nic gorszego niż żałosne śmieszne teksty na podryw w ustach dorosłego faceta i brak wyczucia. Jeśli chcesz zrobić na niej wrażenie, zamiast szukać kosmicznych tekstów w zakątkach Twojego umysłu, zapytaj po prostu, jak jej minął dzień, i czy ma ochotę na dobrą kawę. Potem poszukaj przyjemnej lokalizacji na mieście i zobaczysz, że wszystko potoczy się samo według planu. Informacje o tym, jaki jesteś wspaniały, zostaw sobie na nigdy nie następujące później. Nic tak nie irytuje, jak reklama podczas interesującego filmu, prawda? Postaraj się, żebyś był dla niej, jak ten interesujący film, a nie jak reklama.

 • Słuchaj, widzę, że jesteś zmęczona. Może skoczymy na szybkie ciastko, po drugiej stronie jest miła kawiarnia. Nie zajmę Ci wiele czasu, a może pomogę w Twoich zmartwieniach.

Nawet jeśli odmówi, nie przejmuj się. Na drugi dzień przynieś jej to ciastko do pracy. Mów jej cześć z daleka. Uśmiechaj się i pytaj, co słychać. Nie zdążysz zauważyć, kiedy skąpe informacje na jej temat zamienią się w kawał wspólnego życia. Wrażenie na kobiecie robi nienaganna prezencja i umiejętność dbania o nią. Śmieszne teksty na podryw dawkuj oszczędnie. Wiemy, że faceci nie umieją bez tego żyć, ale na początku znajomości postaraj się pohamować.

Jak poderwać faceta? Teksty i najlepsze sposoby

Dorosłego faceta nie jest szczególnie trudno poderwać. Najlepiej po prostu spojrzeć na niego i czekać, aż sam podejdzie i zarzuci jakiś tekst na podryw. O ile nastolatkowie nie są jeszcze tak otwarci i bezpośredni w kontaktach z dziewczynami, o tyle sprawa z dorosłymi, mniej lub bardziej, facetami jest znacznie prostsza. Pojawić się w zasięgu wzroku dorosłego faceta oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych fizycznych, bynajmniej nie w celach marketingowych. Chcesz poderwać faceta, uśmiechnij się do niego, a zaraz będzie sypał mało śmieszne teksty na podryw, na które Ty będziesz reagować gromkim śmiechem. Musisz być gotowa na dziwny żart w każdej chwili. Jeśli śmiejesz się z jego tekstów, śmiało zgłoś się do urzędu po termin ślubu, prawdopodobnie już się w Tobie zakochał.

Dobrze, już jesteśmy poważni. Nawet do najbardziej podatnego na damskie wdzięki faceta trzeba kiedyś zagadać. Zamiast śmiałego proponowania wspólnego wypadu na kawę. Tak, jesteśmy trochę staroświeccy i uważamy, że jednak faceci czują się lepiej z tym że to oni zapraszają gdzieś kobietę. Nawet ten najbardziej nieśmiały egzemplarz zagada do Ciebie, kiedy będziesz patrzeć mu głęboko w oczy i stale zagadywać. Droga do serca drugiej osoby jest stosunkowo prosta. Musisz pokazać, że szczerze się nią interesujesz. Na przykład, jeśli pracujecie razem, możesz spróbować w ten sposób.

 • Masz świetną koszulę! Pierwszy raz od dłuższego czasu widzę, żeby facet tak dobrze wyglądał!

Na pewno się zawstydzi, ale podziękuje. Ty od razu po tych słowach odmaszeruj energicznie, by mógł podziwiać Twoje wdzięki. Następne zdania możesz rzucić przy innej okazji.

 • Jak tam? Słyszałam, że byłeś ostatnio na urlopie/zwolnieniu. Wszystko w porządku?
 • Słyszałam, że widziałeś najnowszy film (tu wymień film, grę, cokolwiek, co ostatnio widział). Powiedz mi o tym co nieco, bo nie wiem, czy warto się zainteresować?
 • Słyszałeś najnowsze informacje na temat ostatnich wydarzeń w mieście X? Pamiętam, że to okolice Twoich rodzinnych stron! Sprawa zrobiła na mnie duże wrażenie, a Ty co o tym sądzisz?

Wszystkie Twoje zaczepne zdania powinny mieć na celu skłonienie go na wypowiedzenie paru zdań na tematy, w których czuje się dobrze. Wtedy się rozgada, a jeśli jest kulturalny, na pewno również Ciebie zapyta o to i owo. I tak nawiąże się rozmowa, która zadecyduje o Waszym dalszym losie. Dzięki niezobowiązującym rozmowom, których rozpoczęcie należy niestety do Twoich obowiązków, zobaczysz, w jakim stopniu czujecie się dobrze i swobodnie w tej relacji. Chemia pojawia się zwykle szybko.

Mimo Twoich niewątpliwych zalet, jeśli mężczyzna nie wydaje się zainteresowany, ignorując wytrwale wszelkie z Twoich starań, odpuść. Wiemy, że wydaje Ci się to mało optymistyczną radą, jednak rzeczywistość pokazuje, że do tanga trzeba dwojga. Czasami po prostu nasze serce bije szybciej na widok osób, które nie okazałyby się tak dobrze dopasowane. Moglibyśmy napisać, że wszystko leży w Twoich rękach, ale nie jest to prawda. Zawsze będą rzeczy, na które nie mamy wpływu. Nie należy się na tym skupiać, a jedynie wciąż śmiało iść naprzód!

Poderwać płeć przeciwną nie jest łatwo. Do momentu, aż uwierzymy we własną wartość i możliwości. Chociaż tekstów na podryw jest mnóstwo, to nie one są zasługą udanego polowania, a to, w jaki sposób się je wypowiada. W ferworze trenowania Twoich wypowiedzi nie zapomnij również zadbać o miły dla oka, schludny wygląd i szczery uśmiech. Z pewnością zrobisz dobre wrażenie, na kim tylko chcesz, w każdej chwili!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *