Iamnaughty najlepsze randki online?

IamNaughty.com

Iamnaughty może wydawać się serwisem mało znanym w Polsce, ale wygląda na to, że cieszy się dobrymi opiniami. Jak sprawdza się portal w rzeczywistości? Jakie sa jego wady i zalety? Czy za korzystanie z serwisu trzeba płacić? Wszystkiego dowiesz się z artykułu poniżej!

Iamnaughty, co to za serwis?

Nazwa utworzona z języka angielskiego to tym razem nie zabieg polskich inwestorów, którzy chcą podbić rynek światowy, a faktycznie zagraniczna nazwa. Twórcami Iamnaughty są obywatele Nowej Zelandii. Celem serwisu są szeroko pojęte randki online. To kolejna odsłona bardzo popularnych na świecie portali randkowych, często nazywanych również portalami online dating. Niezależnie od płci i preferencji seksualnych, na portalach tego typu mogą zarejestrować się pełnoletni użytkownicy. Users, czyli osoby korzystające z danego serwisu, na przykład Iamnaughty, sami decydują o tym, czy podają swoje prawdziwe dane, czy wolą korzystać z możliwości randek w sieci anonimowo. Podobnie jak inne serwisy, zarówno polskie, jak i zagraniczne, Iamnaughty oferuje darmową rejestrację i częściowo darmowe poruszanie się po serwisie, a niektóre funkcje udostępnia dopiero po wykupieniu konta premium.

Ogólnie portal randkowy IamNaughty promuje się jako serwis dla ludzi niegrzecznych i otwartych. Kusi możliwością spełnienia swoich erotycznych fantazji i znalezienia dziewczyny na jedną noc. Już od momentu znalezienia się na stronie głównej, widzimy nagą kobietę w wieku około 40 lat. Myślimy więc, że po zarejestrowaniu będziemy mieć okazję na więcej widoków tego typu. Takie też było założenie twórców serwisu, którzy wydają się doskonale wiedzieć, czego potrzebuje współczesne społeczeństwo.

Iamnaughty, jak się zarejestrować?

Zanim staniesz się członkiem społeczności Iamnaughty, musisz dokonać najpierw rejestracji składającej się z 5 kroków. Serwis pyta nne tylko o adres e-mail, hasło i preferencje seksualne, ale również o wiek i kod pocztowy miasta, w którym aktualnie mieszkasz. Wszystko po to, by móc sprawnie dopasować do Ciebie users, którzy mieszkają blisko i odpowiadają Twoim wymaganiom. Ten proces nie zajmie Ci nawet 2 minut, chyba że masz strasznie wolną przeglądarkę. Wtedy spędzisz przy procesie rejestracji około 5 minut. Iamnaughty wyśle na Twój e-mail link aktywacyjny, a po jego kliknięciu staniesz się użytkownikiem portalu randkowego.

Ważne: Nie musisz podawać swoich prawdziwych danych. Kluczowy jest nick, pod jakim będą znali Cię lub widzieli inni użytkownicy IamNaughty. Może to być inne imię, a może Twoje własne. Nie używaj swoich wrażliwych danych w rozmowach z innymi i staraj się nie ujawniać, czym się zajmujesz i gdzie dokładnie mieszkasz, jeśli nie chcesz, by Twoja tożsamość została odkryta. Dla bezpieczeństwa poleca się zakładanie osobnego konta e-mail specjalnie na rzecz portali randkowych. Dzięki temu unikniesz ryzyka, że ktoś włamując się na Twoją pocztę uzyska dostęp do prywatnych treści.

Korzystanie z IamNaughty za darmo

Po zalogowaniu się na swoje konto, możesz rozpocząć proces uzupełniania własnego profilu. To Twoja wizytówka, dlatego warto zadbać o pełny i interesujący opis siebie, a także swoich preferencji. Do tego nie zapomnij o wyraźnych i estetycznych zdjęciach, które będą pierwszym, co przykuje wzrok potencjalnego partnera do romansu. Korzystanie z IamNaughty za darmo pozwala na oglądanie profili innych użytkowników oraz rozmawianie na czacie. Możesz również samodzielnie wyszukiwać osoby, które mieszkają w interesującej Cię lokalizacji. Chociaż wysyłanie wiadomości nie jest płatne, tak samo jak odczytywanie, to musisz liczyć się z tym, że możliwość ta jest ograniczona. Osoby, które znają online dating z własnego doświadczenia wiedzą, jak bardzo irytujące może być zmaganie się z ograniczeniami tego typu, które najczęściej uaktywniają się w najmniej pożądanych momentach. Z tego względu wiele osób bez zastanowienia od razu decyduje się na wykupienie konta premium.

Konto premium zasady płatności

Zaletą IamNaughty jest to, że umożliwia zakup konta premium na 3 dni, tak zwane dni próbne. Dzięki temu możesz wygodnie oglądać wszystkie profile i wysyłać wiadomości do osób, które Cię zainteresują, by zdecydować, czy płatne konto w serwisie jest warte inwestycji. Co dokładnie oferuje nam dostęp premium?

  • Przede wszystkim masz możliwość wysyłania wiadomości, zaczepek, mrugnięć i tym podobnych bez żadnych ograniczeń. O każdej porze dnia i nocy.
  • Profile innych użytkowników nie będą mieć przed Tobą tajemnic. Pełny widok wszystkich zdjęć i informacji zawartych w każdym profilu na IamNaughty jest możliwy tylko, jeśli posiadasz członkostwo VIP.
  • Zyskujesz dostęp do zaawansowanych narzędzi wyszukiwania potencjalnie interesujących dla Ciebie osób.

Nie sposób nie przyznać, że konto premium wydaje się bardziej kuszącą wersją korzystania z IamNaughty. Nie ukrywamy, że założyciele portali randkowych w ten sposób opracowują działanie swoich serwisów, by jak najskuteczniej (a czasem wyjątkowo bezczelnie) zachęcać ludzi do płatnej subskrypcji. Ile wynosi stawka za konto VIP na IamNaughty i jakie są zasady płatności?

  • 36,64$ za miesięczne członkostwo
  • 59,79$ za 3 miesięczne członkostwo
  • 93,89$ za półroczne członkostwo
  • Okres próbny, który wynosi wspomniane wyżej 3 dni kosztuje 4,54$

Dobrze widzisz, koszt płatnej subskrypcji liczony jest w dolarach. IamNaughty nie jest polskim serwisem i mimo zgrabnego tłumaczenia na stronie, płatności dokonujemy w dolarach i przelewamy pieniądze na konto zagraniczne. To może być spore obciążenie dla osobistego rachunku bankowego. Uwagę należy również zwracać na to, że portal randkowy automatycznie przedłuża nam subskrypcję. Raz wykupując konto premium stajemy się użytkownikami VIP, aż do momentu wydania przez nas odpowiedniego oświadczenia o rezygnacji z konta premium. Czas, w jakim należy tego dokonać, wyjaśniony jest szczegółowo w regulaminie. Zwykle są to terminy od 3 dni do 14 dni. Jeżeli nie zdążysz wypowiedzieć umowy na czas, a płaciłeś wcześniej kartą, środki z Twojego konta bankowego zostaną pobrane z pominięciem Twojej zgody. Tak straconych pieniędzy nikt Ci nie zwróci.

Co jednak, kiedy zapomnimy się, a nasze członkostwo zostanie przedłużone? Możesz złożyć reklamację do administracji serwisu i starać się o zwrot pieniędzy. Jeżeli korzystałeś z innej metody płatności niż karta, na Twój e-mail przyjdzie powiadomienie o konieczności zapłaty. Jeżeli nie dostosujesz się do tego polecenia, serwis wystosuje do Ciebie pismo sądowe lub windykacyjne, tak przynajmniej grożą wszystkie tego typu portale. Nie przejmuj się tym jednak, ale dla pewności złóż wypowiedzenie, nawet jeśli będzie po czasie. zrób to po to, by mieć dokument potwierdzający, że nie decydowałeś się na przedłużanie konta premium. Użytkownicy polecają również, by dla własnego spokoju zmienić kartę w banku co jest koniecznością, kiedy to właśnie nią płaciłeś za dostęp do IamNaughty premium. Wtedy zatrzymasz proces utraty pieniędzy.

Jak mówią ogólne zasady, rezygnowanie z konta premium a usuwanie konta to dwie różne sprawy. Większość ludzi w przerażeniu tym, że ktoś samodzielnie podjął pieniądze z ich konta, od razu bierze się za usuwanie konta na portalu randkowym, myśląc, że to załatwi problem. Niestety nie jest to jednoznaczne z rezygnacją z płatnej subskrypcji, dlatego serwisy roszczą sobie prawo do tego, by nadal pobierać pieniądze z kont byłych użytkowników. Dopiero po zrezygnowaniu z konta premium i załatwieniu niezbędnych formalności z administracja serwisu, możesz bezpiecznie usunąć konto.

Czy warto logować się na IamNaughty?

Trzeba przyznać, że IamNaughty na polskie standardy jest nieco drogim serwisem. Mamy obecnie tak duży wybór serwisów randkowych, że właściwie bez względu na kraj, w którym mieszkasz, masz możliwość świetnej zabawy i poznawania nowych ludzi. Czy IamNaughty jest warte tych kilkudziesięciu dolarów? Ciężko powiedzieć. W sieci można znaleźć sporo głosów za tym, że online dating na IamNaughty to oszustwo, a cała machina ma na celu jedynie wyłudzenie od nas pieniędzy. Być może te opinie pochodzą od osób, które są rozczarowane niepowodzeniami na stronie. nie jest tajemnicą, że portale randkowe są w większości zapełnione mężczyznami. Nie wiadomo dlaczego, ale kobiet na tego typu serwisach jest znacznie mniej lub są to osoby, które szybko rezygnują z korzystania z portalu randkowe pozostawiając po sobie tak zwane martwe profile. Nie jest jednak prawdą, że na IamNaughty nie można spotkać prawdziwych kobiet. Z pewnością można, jednak nie będą to na pewno tak rozwiązłe kobiety, jak obiecują portalowe reklamy. To prawda, że ludzie są różni, ale wątpliwe, by co 2 kobieta publikowała w sieci swoje nagie zdjęcia.

Jak rozpoznać, czy pisze do nas prawdziwa kobieta zainteresowana spotkaniem lub flirtem w sieci? Przede wszystkim zwykłe kobiety nie zaczepiają same mężczyzn i nie epatują doskonałymi twarzami i sylwetkami światowej sławy modelek. Jeżeli gwiazda Instagrama pisze do Ciebie tuż po tym, jak założyłeś konto i jeszcze nie zdążyłeś dodać nawet zdjęcia, to wiedz, że coś jest nie tak. Często tracimy poczucie rzeczywistości, będąc w sieci, dlatego łatwo stracić czujność i nabrać się na to, że po drugiej stronie faktycznie jest napalona kobieta w wieku 20 lat, która ma niesamowitą ochotę na tego 50 latka, z którym rozmawia, ale nawet nie wie, jak on wygląda. To jest po prostu mało realne na portalu, gdzie teoretycznie ludzie szukają idealnego partnera dla siebie do seksu, lub flirtu na czacie. Z czasem nauczysz się rozpoznawać takie profile i nie będziesz już poświęcał im uwagi.

Bezpieczeństwo portalu IamNaughty

Jeżeli umiesz korzystać ze stron internetowych w sieci i nie rozrzucasz swoimi prywatnymi danymi na lewo i prawo, również tutaj, na IamNaughty nic Ci nie grozi. Portal online dating pozwala na anonimowe profile, czyli takie, które zawierają informacje bliskie prawdy, ale jednak nie są ściśle danymi każdej zarejestrowanej w serwisie jednostki. Dodatkowo portal szczyci się tym, że ma bardzo dobrze opracowany system szyfrowania. Wszelkie przechowywane przez nich dane użytkowników są więc dobrze chronione. Bez obaw zatem możesz spełniać na IamNaughty swoje erotyczne fantazje.

Mimo tak dużych możliwości warto pamiętać o tym, że w sieci nic nie znika. Wszelkie zdjęcia, jakie publikujesz, czy rozmowy, które prowadzisz, mogą zostać uwiecznione przez każdego, kto ma do nich dostęp. Wykorzystywanie wrażliwych danych stało się teraz głównym nurtem wśród złodziei, dlatego chroń swoje prywatne dane i uważaj na to, czym dzielisz się z innymi. Tak samo jak Ty, również druga strona może skorzystać z możliwości przedstawienia się jako ktoś zupełnie inny. Co prawda IamNaughty utrzymuje, że wszystkie konta są weryfikowane przed moderatorów, ale tak naprawdę z łatwością można oszukać system. Nigdy więc nie ufaj do końca swojemu rozmówcy! Wtedy z pewnością będziesz zadowolony z tego, co oferuje każdy portal randkowy, na jaki możesz trafić w sieci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *