Datezone największy portal randek online!

datezone.com

Nawet jeśli dotychczas nie interesowały Cię portale randkowe dla dorosłych, o Datezone musiałeś słyszeć! To portal reklamowany przez celebrytki i szeroko komentowany w całym internecie. Portal słynie nie tylko z ogromnej ilości zarejestrowanych użytkowników, których jest blisko milion, ale także z tego, że bardzo często pojawiają się na nim pikantne treści z dziedziny porno. Czy warto zalogować się na portalu Datezone.pl i co sprawia, że jest to dziś największy portal randek online?

Datezone.com: seks randki w zasięgu Twoich możliwości!

Strony w sieci, które umożliwiają spotkania online to niekończąca się lista portali i każdy z nich ma niemal tyle samo pozytywnych, co negatywnych opinii. Wszystkie działają na podobnych zasadach, ale różnią się między sobą zasadami działania. To, jak wygodnie i bezpiecznie korzysta się z danego portalu, jest czynnikiem odpowiadającym za jego popularność. Krótko mówiąc, strony randkowe muszą mieć dobrych moderatorów, którzy aktywnie czuwają nad przestrzeganiem zasad przez zalogowanych użytkowników. Wobec tego przyjrzyjmy się bliżej funkcjonowaniu serwisu Datezone.

Osoby mające ochotę stać się czynnymi użytkownikami Datezone nie stoją przed wielkim wyzwaniem. Wystarczy podać swój mail i podstawowe dane, takie jak nazwa użytkownika, wiek, płeć i oczywiście swego rodzaju preferencje. Datezone.com sprawnie pokieruje Cię przez ten prosty etap, a po wypełnieniu krótkiej ankiety na Twojej skrzynce mailowej pojawi się link aktywacyjny. Po aktywacji konta możesz przejść do uzupełniania swojego profilu. Na tym etapie kluczowe jest, by nie wypisywać głupot i posługiwać się wyłącznie własnymi zdjęciami. W ten sposób dbasz o wysokie szanse dobrego odbioru wśród innych użytkowników, a także nie narażasz się administratorom Datezone. Login może być Twoim imieniem, ale oczywiście nie musi. W tym zakresie portal jest tolerancyjny.

Mówiąc szczerze, Datezone.com bardzo przypomina swoją szatą graficzną inny popularny portal, a mianowicie Facebook. Czy to umyślne działanie, które stoi za tak dużą popularnością Datezone w Polsce? Być może. Dla wszystkich, którzy nie znają tego portalu świadomość, że porusza się po nim podobnie, jak po Facebooku z pewnością odwiedzą portal i możliwe, że zostaną tam na dłużej. Co ciekawe, Datezone ma nawet własną aplikację mobilną do wygodnego posługiwania się serwisem także na swoim telefonie. Umawianie się na randki i seks chyba nigdy nie było tak proste! Swojej połówki nie szukaj na ulicy, a skrupulatnie dobierz partnera lub partnerkę na podstawie swoich preferencji online.

Datezone: portal do szukania sex randki!

Wielu użytkowników serwisu nie ukrywa, że jest to idealny sposób na poszukiwanie osób chętnych na seks w całej Polsce. Dzięki staraniom moderatorów konta na Datezone składają się z wyłącznie z realnych osób, które są chętne na bliższe lub dalsze kontakty z innymi użytkownikami serwisu. Można założyć, że Datezone.com to portal idealny do szukania sex randki. Portal aż krzyczy swoimi statystykami: Nie szukaj dalej! Właśnie tutaj znajdziesz partnera, który pomoże przeżyć Ci idealny seks!

Wszyscy, którzy dobrze znają statystykę, wiedzą, że liczby potrafią kłamać. Zatem jeśli chcemy być szczerzy, musimy również zaznaczyć, że Datezone pełen jest mężczyzn, a kobiety… no cóż, kobiet jest trochę mniej. Bardzo często panie szukają też w portalach tego typu okazji do ubicia interesu życia i wyciągają od panów chętnych na niezobowiązującą relację spore pieniądze. Czy to oznacza, że nie warto logować się na Datezone? Randki z dziewczynami z okolicy są lepsze? Wcale nie! Zarówno w realu, jak i na portalu Datezone trzeba się trochę naszukać i przede wszystkim okazać odrobinę cierpliwości. Gdyby faktycznie w serwisie randkowym nie było szansy na poznanie interesującej kobiety, to ani Datezone, ani żaden inny serwis nie cieszyłby się tak widoczną popularnością. Dowodem na to wcale nie są deklarowane statystyki, a to, że pewnych stronach internetowych, w tym Datezone, sporo mówi się w sieci, a także w rozmowach, które znamy z codziennego życia. Oznacza to, że wiele realnych osób z uczciwymi zamiarami ma tam konto.

Niezależnie od pory dnia, na Datezone udziela się w danym momencie kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Korzystanie z serwisu do pewnego stopnia jest darmowe. Konto premium wiąże się z wieloma korzyściami, między innymi możliwością podglądania, kto odwiedził właśnie Twój profil. Podobnie jak na Faceobooko, Ty decydujesz, kto widzi Twoje zdjęcia. Czy wszyscy zalogowani użytkownicy, czy tylko wskazane przez Ciebie jednostki. Możesz mieć natomiast pewność, że Twoich danych nie zobaczy nikt niezalogowany, bez względu na to, jakie masz ustawienia. Portal posiada również blokadę przed kopiowaniem i zapisywaniem zdjęć oraz treści udostępnianych na łamach serwisu. W każdej chwili możesz także usunąć swoje konto wraz z całą zawartością. Wszystko odbywa się zgodnie z przyjętym prawem i trzeba przyznać, że założyciele włożyli naprawdę sporo pracy w to, by użytkownicy mogli czuć się na portalu bezpiecznie i mogli cieszyć się seksualną wolnością, której, nie ukrywajmy tego, bardzo często brakuje.

Datezone, na co musisz uważać?

Spokojnie, Datezone to nie wilk, który pożre Cię jak małą owieczkę. Chociaż z pewnością pożre sporo Twojego czasu, jednak spędzisz go na dobrej zabawie, więc to chyba nieważne, prawda? Datezone jest co prawda jednym z lepiej zabezpieczonych portali, jednak nawet tutaj obowiązują nas zasady bezpieczeństwa w sieci. Seks randki mogą skończyć się złamanym sercem, obrażeniami fizycznymi i pustym portfelem. To oczywiście przypadki skrajne (poza złamanym sercem, przykro nam), ale nie zaszkodzi być ostrożnym. Na co musisz uważać, korzystając z portali randkowych?

  • Fikcyjne konta. To przestroga i pocieszenie zarazem szczególnie dla panów. Nie pochwalamy nieuczciwości i chamstwa niektórych ludzi w sieci, ale niestety nikogo to nie powstrzyma. Po prostu uważaj na osoby, które mają nietypowe, zbyt doskonałe zdjęcia, i które rzadko się logują albo odpisują w dziwny sposób. Najpierw chętne na spotkanie, a potem nagle mają awarię wszystkich społecznościówek w tym samym czasie. Nie warto marnować swojego czasu na takie coś.
  • Kobiety, które korzystają z serwisu dla zarobku. To oczywiście kwestia indywidualna, za jakie usługi jesteśmy chętni płacić, ale wszystkie osoby, które mogą poczuć się dotknięte takim zachowaniem osób, które im się spodobały, ostrzegamy.
  • Dane osobowe. Nie mieści się w głowach, do czego ludzie są zdolni wykorzystywać dane innych i jak bardzo możemy na tym ucierpieć! Uważaj, z kim dzielisz się prywatnymi informacjami z życia, a także nie szastaj zbytnio swoimi zdjęciami. Tu przestroga zwłaszcza dla dziewczyn, bo to ich gorące fotki są narażone na krążenie po internetowych meandrach do końca świata.
  • Spotkania w realu. Znowu, fakt, że na świecie są pewne jasno ustalone zasady, nie znaczy, że każdy ich przestrzega. Nie wątpimy w Twoją siłę albo umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, ale dosypanie narkotyków obezwładniających zdarza się aż nadto często w miejscach pełnych ludzi. Odurzony narkotykiem człowiek nie ma szans się bronić, nawet jeśli pomocna dłoń jest na wyciągnięcie ręki. Dlatego pilnuj swoich napojów jak portfela.

Cztery zasady. To wcale nie tak dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że pozytywnych aspektów relacji międzyludzkich jest więcej. Czasami randkowanie online chroni nas przed wieloma zagrożeniami. Fałszywe konta pojawiające się na portalach, w tym pewnie i na Datezone, pozwalają wyuczyć się pewnego schematu. Z czasem z łatwością będziesz rozpoznawać ludzi, którzy nie mają czystych zamiarów. Do tego czasu poruszaj się po serwisie ostrożnie, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony. Zadbaj oczywiście także o odpowiednią prezentację samego siebie! Najlepiej wypadają naturalne zdjęcia, ale bez podwójnego podbródka. Delikatny uśmiech, ewentualnie najlepsza mina. Do tego zgrabny opis. Trochę zainteresowań, trochę pikanterii. Bez przegięcia w żadną ze stron. O poszukiwanym ideale, choćby na jedną noc, wyrażaj się z szacunkiem, a na pewno wkrótce poznasz nowych ludzi!

Kończąc naszą krótką podróż po portalu Datezone, możemy tylko mieć nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Ci sprawnie poruszać się po tym portalu, jak i wszystkich innych przestrzeni internetu, które stoją przed Tobą otworem. Szukaj idealnego partnerstwa na wieczór i korzystaj z przyjemności, jaką daje angażowanie się w rozmowy prowadzone w sieci. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *