Randki w sieci: jak umówić się online?

Szanse, że znajdziesz wymarzoną drugą połówkę wzrosły dzięki sieci. Portal randkowy to prosty sposób na znalezienie miłości lub spotkanie interesujących osób, z którymi warto się umówić na kuszące igraszki. Kto korzysta z serwisów randkowych i jak założyć konto na portalu?

Portale randkowe: zarejestruj się i wybierz partnerów na podstawie Twoich preferencji!

Chociaż mówi się, że single to statystycznie najszczęśliwsze osoby w społeczeństwie, to jednak wiele czasu poświęcamy na poszukiwanie idealnej kobiety, lub idealnego mężczyzny, z którymi spędzimy całe życie. Cóż, komedie romantyczne przyzwyczaiły nas do określony scenariuszy i wszyscy chcemy żyć długo i szczęśliwie niczym postacie z bajek Disneya. Portale randkowe nie powstały przypadkiem. Podobnie, jak Facebook, a wcześniej Nasza-Klasa i tym podobne serwisy, mają na celu ułatwiać kontakty z większą grupą ludzi, niż jesteśmy w stanie spotkać w swoim środowisku. Ostatnio życie społeczeństwa przeniosło się do świata online, dlatego konta na portalach służących poznawaniu ludzi nie są obecnie niczym dziwnym. Na portalu randkowym z łatwością znajdziesz osoby chętne na wspólną zabawę, a kontakt nie zobowiązuje Cię do niczego.

Zanim zdecydujesz się na założenie własnego konta w wybranym serwisie randkowym, przejrzyj dostępne w przeglądarce listy zaufanych portali. Nie chcesz chyba udostępniać danych osobowych do wykorzystania. Portale zastrzegają jedynie użycie danych osobowych w celach marketingowych, czyli podobnie jak sklepy i inne serwisy, z których korzystamy na co dzień. Informacje, na podstawie których możesz określić wiarygodność i bezpieczeństwo strony, znajdziesz w opiniach na temat niemal każdego portalu randkowego. Możesz też korzystać z zaufanych stron polecających wybrane portal randkowe. Reklama to podstawa skutecznego marketingu, jednak mało znane serwisy również mogą być ciekawe!

No dobrze, skoro wiesz już, że strona musi być zaufana, to teraz bezpiecznie możemy przejść do logowania! Zarejestruj się na wybranej stronie umożliwiającej randki online. Takie strony internetowe cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Dzięki nim można pozwolić sobie na większą otwartość i również wzmocnić swoje szanse na udany wieczór. Na ulicy o wiele trudniej jest zagadać do osoby, która wydaje się interesująca. Na portalu randkowym masz pewność, że druga strona szuka tego samego, co Ty, dlatego znacznie łatwiej jest wykonać ten pierwszy krok. Również w przypadku odrzucenia nie zmagasz się z nieprzyjemnymi uczuciami lub wstydem, które wiążą się z publiczną odmową lub niegrzecznym odtrąceniem. To tylko niektóre powody, dlaczego serwisy randkowe są tak popularne i pojawia się ich w internecie coraz więcej. To przede wszystkim świetna zabawa i nieograniczona baza ciekawych facetów i dziewczyn z całego kraju. Jeżeli nie wiesz, gdzie założyć profil, a chciałbyś kogoś poznać, możesz wybrać portal randkowy z któregoś wymienionego niżej:

  • Buziak pl: Logowanie do serwisu jest proste. Ponadto możesz zobaczyć i ocenić ewentualnych kandydatów jeszcze przed zarejestrowaniem! Serwis gromadzi osoby z każdego województwa, a najwięcej użytkowników (poza Warszawą) zamieszkuje województwo kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie.
  • eDarling pl: Randki dla singli z aspiracjami, takie hasło możemy znaleźć na portalu. Przyjemna grafika i obietnica zweryfikowanych użytkowników zachęcają do założenia konta.
  • EroDatepl: Dyskretny serwis, który dane i zdjęcia użytkowników pokazuje dopiero po zarejestrowaniu. Posiada imponujące wyniki, wydaje się portalem, na którym i kobieta i mężczyzna w każdym wieku mają szanse na udaną randkę.

Na wymarzoną randkę może liczyć nie tylko kobieta! Zarejestrowanie się w wybranym serwisie wymaga podania danych osobowych, takich jak e-mail, wiek oraz płeć. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna określają swoje referencje seksualne, a idealna druga strona randki dobierana jest za pomocą testu osobowości, który wypełnia każdy uczestnik zabawy. Matematyczny algorytm dopasowuje partnera zgodnie do Twoich odpowiedzi, by wszystkie randki mogły być jak najbardziej udane. Rejestracja oraz dostęp do danych i zdjęć innych użytkowników są zupełnie darmowe, natomiast często wymagane jest wykupienie niewielkiego abonamentu, który umożliwia czatowanie z innymi ludźmi. Kontakt z wybranymi na podstawie Twoich preferencji osobami nie wszędzie jest darmowy. Możesz wykupić możliwość niektórych usług na określoną liczbę dni.

Portal randkowy – przydatne informacje

Kto ma większe szanse powodzenia w serwisach randkowych? Oczywiście kobieta. Nie chcemy tutaj umniejszać wyjątkowości panów, jednak faktem jest, że to panie surowiej oceniają kandydatów. Złośliwi twierdzą, że wystarczy sześciopak i dobry bajer, a najlepiej własna firma i góra pieniędzy, by mieć szanse u każdej dziewczyny. Ostatnio pewien mężczyzna zrobił nawet doświadczenie udowadniające tę tezę. Ciekawe wnioski, natomiast nie warto z góry zakładać, że nie ma się żadnych szans. Zdziwilibyście się, jak wiele udanych związków oraz randek zapoczątkowała znajomość online. Kilkanaście lat temu być może było to czymś niezwykłym natomiast dzisiaj to chleb powszedni! Co prawda wciąż istnieje obawa, że kobieta może zostać wykorzystana przez osobę, która podaje fałszywą tożsamość. Warto mieć na uwadze, że taka sytuacja może mieć miejsce wszędzie, nawet na popularnym i powszechnym Instagramie, gdzie kobieta dziennie może dostawać dziesiątki wiadomości oczarowanych nią panów. Zawsze może trafić się ktoś nieodpowiedni, natomiast unikniesz krzywdy, przestrzegając kilku prostych zasad:

  • Umawiaj się na spotkanie w realu jedynie w miejscach publicznych.
  • Nie podawaj Twoich prywatnych danych, takich jak miejsce zamieszkania, czy adres pracy.
  • Nie pozostawiaj bez opieki napojów ani torebki.
  • Informuj Twoich znajomych lub rodzinę, że wychodzisz i mniej więcej podaj miejsce oraz godzinę, o której powinnaś wrócić.

Być może to przesadne środki ostrożności, ale każda randka, bez względu na to, czy jest zwykłym spotkaniem na drinka, czy długim wieczorem z obietnicą dojścia do sedna z szansą na wspólne śniadanie. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna ma prawo spotykać się, z kim chce. Jednak nawet jeśli jesteś potężnym facetem, powinieneś na siebie uważać. Kobieta też potrafi wykorzystać naiwność mężczyzn. Na szczęście takie sytuacje, które można nazwać podbramkowymi, zdarzają się rzadko, a rozsądne korzystanie z portali randkowych z pewnością przysporzy Ci mnóstwa rozrywki i świetnej zabawy. I kto wie, może zwykła randka zamieni się w cudowną relację?

Mapa serwisu, jakim jest większość portali randkowych w internecie, nie jest skomplikowana. Nie musisz również podawać prawdziwych danych osobowych, chociaż warto podawać informacje jak najbardziej zbliżone do stanu rzeczywistego, żeby zarówno test osobowości, jak i umówione randki miały sens. Tak samo, jak Ty, druga strona także ma pewne oczekiwania, które ma nadzieje, że zostaną spełnione. Oszukiwanie jest bezcelowe. Oczywiście, możesz chronić prywatne dane, jednak zdjęcia oraz rzeczywiste cechy, takie jak wzrost, czy waga powinny być rzeczywiste. Każdy jest piękny i zasługuje na uznanie, miłość i świetne igraszki w parze. Nie spodobasz się wszystkim, ale zawsze trafisz na kogoś, kto przepadnie w głębi Twoich oczu, i w kogo oczach zatoniesz Ty. Prosta sprawa!

Dzięki portalom randkowym możesz poznać użytkownika z dowolnego miasta w Polsce. Darmowe korzystanie z serwisów zachęca coraz więcej osób do zakładania kont. Rejestracja jest banalnie prosta, a w uzyskaniu odpowiednich instrukcji pomoże Ci mapa serwisu. Randki online to rozrywka na całe lata!